Fiat puntO HGT update photo by Igy

Fiat puntO HGT update photo by Igy

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: My LoVe Fiat puntO HGT

AnDel je napisao(la):
.neonke nisu moj izbor..vise bi pravio neki brutalni spot stil zestoko.. nekad su neonke bile in..ovako izgleda ko sminkerski previse...al bitno je da se tebi svida ja kazem sta bi ja radio al dzaba kad nije moje auto:lol:ajd stavi te fele maksuz za foto sesion jedan da ga vidimo kako valja

drug znam da su izasle iz mode,al kad vidim npr. auto crvene boje a on stavi plave neonke ono neide ni "pod razno",a ovako vec plavo auto,plave neokne ide i to jos ih ima 5 komada ispod znaci svijeti neda gledat u sebe hehehe


I jeste na kraju zapjevali onu: Kad se vozimo sve je tako dobro kad se vozimoIcon_wink

Kad se vozimo sve je tako dobro Kad se vozimo nezurimo nigde samo kruzimo Samo nam je bitno da se vozimo i nista nije vazno Kad se vozimo sve je tako dobro Kad se vozimo nezurimo nigde samo kruzimo... dobro si me podsjetio na ovu pjesmu n isam je cuo ima ih ih:cool::cool: prava pjesma... pozz
 
Početnik
RE: My LoVe Fiat puntO HGT

extra je Puno,sve mi se svidja ,farovi su za 10,ali brate neonke bas i nisu nesto,licno ja nisam ljubitelj tog Bozicnog ukrasavanja auta, ali to je tvoj izbor i ukus,,,,ostalo je :cool:
 
Član
RE: My LoVe Fiat puntO HGT

to je samo moje misljenje ne volim uopce kada 'sljasti' auto..posebno ako je sportski model..bez obzira na boje al opet kad je ista bolje je kako hoces tebi se svida i to je ok..to nisam odavno vidio bices u centru paznje ako nista;)
 
Član
RE: My LoVe Fiat puntO HGT

hehehe hvala bogu pa imam prekidac,upalim ono kad hocu gori koliko hocu ugasim kad hocu i to je to... :):icon_rolleyes: mislim nemojte me pogresno hvatiti al imam neku viziju u glavi,pa cu vidjeti kad sve zavrsim sto sam naumio na auto da uradim,pa lako ih je skinuti ako nista...ili pak ono negdje parkiras i ostavis uplaljeno da svijeti dok ti pijes kaficu,lagano basta i gledas u njega,mjesec august,curice i slicno :lol::lol::lol:
 
RE: My LoVe Fiat puntO HGT

_FreaK je napisao(la):
hehehe hvala bogu pa imam prekidac,upalim ono kad hocu gori koliko hocu ugasim kad hocu i to je to... :):icon_rolleyes: mislim nemojte me pogresno hvatiti al imam neku viziju u glavi,pa cu vidjeti kad sve zavrsim sto sam naumio na auto da uradim,pa lako ih je skinuti ako nista...ili pak ono negdje parkiras i ostavis uplaljeno da svijeti dok ti pijes kaficu,lagano basta i gledas u njega,mjesec august,curice i slicno :lol::lol::lol:

ja sam ti rekao svoje,samo ga zakucaj u pod i daljinsko paljenje uradi i to je to,ostalo sve je nebitno kad su zene u pitanju :lol::lol::123:
 
Član
RE: My LoVe Fiat puntO HGT

Evo danas sam uzeo 2 kom distancera za nazad debljine o,5 cm tako da jos kad felge dodju onda ce da bude nazad ko avion sirok...razmisljao sam se izmedju 1,o cm ili o,5 pa sam ipak odlucio o,5 da nebude bas sad razlika velika,a sa o,5 mislim da ce se primetiti a da nece biti tolika razlika...

slika-10.jpg



Evo za sve clanove koji su me pitali da stavim felge u toku ove sedmice bit ce namontirane gume na njih,balansirane i onda cemo staviti na auto i ide jedan fotosesion.... :lol::lol::lol:
 
Član
RE: My LoVe Fiat puntO HGT

Pa nije na odmet imati neonke samo da in nepalis ko dragstor 0-24 vec onako ponekad (treba znat kad izvadit mast). koliko su te izasle distanc shajbe? a sto se tice stabilnosti preporoditi ce se da neces vjerovati ja sam to iskusio sa sirim felgama i sa vecim ET-om. skroz ce se drugacije ponasati kroz krivine bas ce da "slusa". nece ti davati onaj ruzni osjecaj da te vuce u stranu a ne vuce u stvari.


asmir sa je napisao(la):
_FreaK je napisao(la):
hehehe hvala bogu pa imam prekidac,upalim ono kad hocu gori koliko hocu ugasim kad hocu i to je to... :):icon_rolleyes: mislim nemojte me pogresno hvatiti al imam neku viziju u glavi,pa cu vidjeti kad sve zavrsim sto sam naumio na auto da uradim,pa lako ih je skinuti ako nista...ili pak ono negdje parkiras i ostavis uplaljeno da svijeti dok ti pijes kaficu,lagano basta i gledas u njega,mjesec august,curice i slicno :lol::lol::lol:

ja sam ti rekao svoje,samo ga zakucaj u pod i daljinsko paljenje uradi i to je to,ostalo sve je nebitno kad su zene u pitanju :lol::lol::123:
gdje da ga vozi kada ga zakuca po ovim nasim "cestama". jedino sto ce da zakuca je saht ili neka grba/rupa u pod. kako je krenulo sa ovim rupama gledam gdje cu sa Patrolom da ne sj*em sta!!!
 
Član
RE: My LoVe Fiat puntO HGT

Evo sinoc sam odnio felge,gume tako da ce biti namontirane do kraja sedmice,pa cu vas obavijestiti gdje cu raditi "photo sesion" i najvjerovatnije u garazi BBI-a mislim da ce to biti idealno,ili ako moze i vase misljenje za lokaciju takodjer bio bih Vam jako zahvalan...
Evo par slikica od sinoc!!

Sve slike su slikane mobitelom,tako da znaci prva je BEZ BLICA...no comment!!;)
slika022.jpg


Zatim sa BLICOM,a isplao je kao da je odardjena u photoshop-u a photoshop-a ocima nije vidjelo...heheheh:cool:
slika023.jpg


I na kraju kako bi trebalo da izgleda kako bi stajalo...:123:
slika024.jpg
 
Član
RE: My LoVe Fiat puntO HGT

edinko je napisao(la):
predpostavljam dimenzije guma 195/50?

Da al cu pokusati nabaviti naprijed 195/45?!!

Duke_Of_Harlem je napisao(la):
kolega stavljaj ove felge nemoj da te sanjam !!! :lol: :lol: :lol:


:lol::lol::lol: neces valjda,odnio sam kod jarana u AC Quattro pa ce mi namontirati,al pritom da pazi da ih neogrebe,jer bijelo sve se vidi...hehe

Sto kaze u mene jaran sad si fakticki dobio dvije boje felge,reko kako?!Pa po danu su bijele,a navecer kad upalis neoke onda ono kakao svijetli kroz njih isto da su plave...heheheheh reko svasta sta ti nece pasti na pamet :))
 
Član
RE: My LoVe Fiat puntO HGT

nisu lose neonke..radi malo furke...al proce te vremenom..al felge su boli glava..a punto..ovo mi je san za prvo auto..pravo mi se svidja;);)
 
RE: My LoVe Fiat puntO HGT

_FreaK je napisao(la):
edinko je napisao(la):
predpostavljam dimenzije guma 195/50?

Da al cu pokusati nabaviti naprijed 195/45?!!

Duke_Of_Harlem je napisao(la):
kolega stavljaj ove felge nemoj da te sanjam !!! :lol: :lol: :lol:


:lol::lol::lol: neces valjda,odnio sam kod jarana u AC Quattro pa ce mi namontirati,al pritom da pazi da ih neogrebe,jer bijelo sve se vidi...hehe

Sto kaze u mene jaran sad si fakticki dobio dvije boje felge,reko kako?!Pa po danu su bijele,a navecer kad upalis neoke onda ono kakao svijetli kroz njih isto da su plave...heheheheh reko svasta sta ti nece pasti na pamet :))



ma bice *ebenica pravo aBd,,,trebao bih i ja uzeti sad sebi ovakvog istog,samo ce biti dizlo :lol:,,,perfektno ce leci bijele felge na ovu boju,,jos kad uradimo unutra ono,,nema da fali :lol: :lol:
 
RE: My LoVe Fiat puntO HGT

haj zovi na taj sesion,da pijemo kafu u BBi,da se furamo :lol::lol:
felge su prejake,a imam jos par ideja,pa cemo to malo da razradimo ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top