Fiat puntO HGT update photo by Igy

Fiat puntO HGT update photo by Igy

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: My LoVe Fiat puntO HGT

Samo naprijed Punto ti je super :cool:
Felge su odlicno ispale jedva cekam slike na autu

Moja preporuka je da skines znak sa haube ;)
 
RE: My LoVe Fiat puntO HGT

ako si stvarno toliko zaljubljen u garazi stavi felge pa ga slikaj da vide ljudi kako to izgleda ;)))))
 
Član
RE: My LoVe Fiat puntO HGT

asmir sa je napisao(la):
ako si stvarno toliko zaljubljen u garazi stavi felge pa ga slikaj da vide ljudi kako to izgleda ;)))))

ah danas me ovo "sunce" kolebalo dal da ih stavim il ne,pa da uradim par fotki,al ipak kisa je ucinila svoje...
 
RE: My LoVe Fiat puntO HGT

_FreaK je napisao(la):
asmir sa je napisao(la):
ako si stvarno toliko zaljubljen u garazi stavi felge pa ga slikaj da vide ljudi kako to izgleda ;)))))

ah danas me ovo "sunce" kolebalo dal da ih stavim il ne,pa da uradim par fotki,al ipak kisa je ucinila svoje...

ma hajde...
vidio sam ogu,kad cemo na pivu punta ti tvog :lol:
 
Član
RE: My LoVe Fiat puntO HGT

super punto..pravo lijepi farovi..svaka cast..samo nastavi...;);)
 
Član
RE: My LoVe Fiat puntO HGT

Meni su i njegovi serijski jedni od najljepših farova,reko šta ćeš to mijenjati..Ali kad sam vidio ove nove ostao sam bez riječi,samo tako nastavi..
 
Član
RE: My LoVe Fiat puntO HGT

evo danas su stigle i NEONKE koje idu ispod i unutra pa evo i par slika znaci narucio sam 7 komada (2 kom duzine 50cm,2 kom duzine 26cm i 3kom duzine 20 cm)

Evo i par slicica!!! bacio sam jedan krug po gradu pa su neki odmah blicali,svirali,jednostavno poglede sam mamio iskren da budem!! niej da se hvalim,al jos kad felge legnu one bijele...ima da gori111:cool::cool:

Prilikom postavljanja imali smo malo problema,jer je trebali spojiti sve zice,zatim ih provuci ispod auta tako da nigdje nezapinje,al sve smo uspjeli skockaki i ustimati!!!
slika014.jpg

slika015.jpg

slika016.jpg



Dok smo to sve spojili i napokon usli sa zicom u auto,dodat je vec i pao mrak vani,izlazimo ispred garaze i onda palimo da vidimo kako to izgleda!!!
slika017.jpg

slika018.jpg

slika019.jpg


Poslije toga idemo do praonice gdje peremo auto(glancamo) i napokon svi sretni ide jedan krug!!!
slika020.jpg

slika021.jpg
 
RE: My LoVe Fiat puntO HGT

al opet sam bolan bio brzi,ahahhaha:lol:
jel to neka nova praonica???
dobre neonke pravo,al najjaca je ona dvocjevka nazad ;)
 
Član
RE: My LoVe Fiat puntO HGT

.neonke nisu moj izbor..vise bi pravio neki brutalni spot stil zestoko.. nekad su neonke bile in..ovako izgleda ko sminkerski previse...al bitno je da se tebi svida ja kazem sta bi ja radio al dzaba kad nije moje auto:lol:ajd stavi te fele maksuz za foto sesion jedan da ga vidimo kako valja
 
Član
RE: My LoVe Fiat puntO HGT

I jeste na kraju zapjevali onu: Kad se vozimo sve je tako dobro kad se vozimo;)
 
Član
RE: My LoVe Fiat puntO HGT

fino stoje nove farovi, a i neonke su za 10;) , sve u svemu svidja mi se Fiat
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top