fiat bravo 1.9JTD by Elmir, nove slike, :(((

fiat bravo 1.9JTD by Elmir, nove slike, :(((

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: fiat bravo by elmir =)))..... nove felge..

RH CUP 9X16 ? Sviđaju mi se fele pravo, imam u planu iste takve uzimat...
 
Član
RE: fiat bravo by elmir =)))..... nove felge..

racorarat cu vas, imao sam pun qrac prosli put problema s 9x16 pa sam se predomislio i uzeo ove, sve 4 su 7.5 x16 ali ja sam prezadovoljan, na njima sam dobio 2 bukvalno nove gume marke toyo koje vrijede sad ovako brat bratu 250KM.. sve u svemu, zadovoljan sam..
 
Super Moderator
RE: fiat bravo by elmir =)))..... nove felge..

jel se to vozas veceras vidim ? a nidje fela :D
 
Član
RE: fiat bravo by elmir =)))..... nove felge..

nisam jos ove 2 gume postavio sto sam sinoc kupio, jutros krenuo vulkanizeru i morao se vratiti na pola puta trebao nesto price obaviti.. u ponedjeljak aBd postavljam gume na felge a u utorak felge na auto.. samo polako..
 
Član
RE: fiat bravo by elmir =)))..... nove felge..

postavio sam jucer 2 naprijed pa sam skinuo do utorka, nema sta extra mu stoje samo mi je auto ko kozaaa, place za spustanjem, finansije jos nedozvoljavaju istrosio sam se za felge i gume pa sad neznam kako cu sastavit kraj s krajem da odem u srijedu na more..:icon_cry::cool:
 
Član
RE: fiat bravo by elmir =)))..... nove felge..

ev jedna slika s vga kamericom:lol: nista mi negovorite oko spustanja srce me boli gledajuci ga kao kozu ali aBd boze zdravlja i para bice i u podu..
i638252_..slika..0057.jpg


na more sam isao s felgama,500km presao i prezadovoljan sam,170km/h na kupresu i hv bogu prve felge da netresu tako da neidu dalje:D naprijed gume 195/40 nazad 215/40..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top