fiat bravo 1.9JTD by Elmir, nove slike, :(((

fiat bravo 1.9JTD by Elmir, nove slike, :(((

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: fiat bravo by elmir =)))..... jedna slika felgi na autu..

Super, slika jest losa, pa auto izgleda prljavo :D, falc malo ispoliraj nek se usija i taman :cool:
 
Član
RE: fiat bravo by elmir =)))..... jedna slika felgi na autu..

falc je ispoliran, sjaji se ko pasje mudo.. kad bude suncano kad operem auto uzet cu digitalac i uslikat.. vicete:cool: jos kupit gewinde i udri:D:D
 
Član
RE: fiat bravo by elmir =)))..... jedna slika felgi na autu..

Skupe su gewinde bgm... neces naci za svog ispod 300€, pa nadalje ih ima...al zato osjecaj :123:
 
Početnik
RE: fiat bravo by elmir =)))..... jedna slika felgi na autu..

imao si priliko da povoljno dobijes i opruge i amortizere...ko ti je kriv...:icon_smile:

a felge su sueper,svidjaju mi se pravo...;)
 
Član
RE: fiat bravo by elmir =)))..... jedna slika felgi na autu..

bravof je napisao(la):
imao si priliko da povoljno dobijes i opruge i amortizere...ko ti je kriv...:icon_smile:

a felge su sueper,svidjaju mi se pravo...;)

pa ***** te ja u poruci si napisao da imas samo prednje opruge, nigdje nisi spomenuo ni zadnjih ni amortizera ni kojih djavola.. ako je sve bilo trebao si napisati:icon_cry::icon_cry::icon_cry: joj joj joj.. a i lju sam na tebe u vezi onih farova sto ti je jaran mjenjao..znas da sam trazio,trebao si meni odma ponudit..:D joj joj joj:D:D
 
Početnik
RE: fiat bravo by elmir =)))..... jedna slika felgi na autu..

bilo u oglasima drug 7 dana...i niko se nije javio a prvo sam konto da ces ti...i onda sam i ovdje ti napisao da imam opruge i amortizere i opet si se usutio tako da sam mislio da te vise to ne zanima...:icon_rolleyes:
 
Član
RE: fiat bravo by elmir =)))..... jedna slika felgi na autu..

Fele su fine nema sta,al iskreno mi se ne sviđa kako stoje na fiatu, i mislim da ovome bravu ne stoje falcerice tog tipa, proogoglaj malo pa vidi da vecina stylera fura ravan oblik fela na tom autu, jer nema linije za falcerica...
 
Legend
RE: fiat bravo by elmir =)))..... jedna slika felgi na autu..

ee to druze,super su felgice,aluett??
 
Član
RE: fiat bravo by elmir =)))..... jedna slika felgi na autu..

enesss je napisao(la):
ee to druze,super su felgice,aluett??


aha..

@error>> postujem tvoje misljenje ali ja mislim skroz suprotnoooo... a i slika mi je ispala skroz BEZVEZE jer sam slikao s pisljivim samsungom e250 s vga kamericom.. za koji dan cu uslikati s digitalcem kad operem auto pa ces vidit razlike..

@bravof>> joj joj joj drug:D autodijelove nisam otvorio odkako su premjestili felge i gume.. pa nisam nista vidio od tih dijelova:icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry:
 
Član
RE: fiat bravo by elmir =)))..... jedna slika felgi na autu..

Meni extra izgledaju na ovom autu a uzivo je sigurno jos bolje jaran na puntu mk1 ima iste ovakve i bas pojava kad ga vidis ....;)

Normalna je i visina nista strasno, fino izgleda i ovak' ne spusten! :icon_smile:
 
Legend
RE: fiat bravo by elmir =)))..... jedna slika felgi na autu..

kad se auto spusti, felge ce doci do izrazaja, i bit ce pun pogodak ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top