fiat bravo 1.9JTD by Elmir, nove slike, :(((

fiat bravo 1.9JTD by Elmir, nove slike, :(((

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
RE: nove slike...oprao auto =)

fine felge nema sta;)

trebaju mu farovi s socivima..:icon_rolleyes:
 
Član
RE: nove slike...oprao auto =)

hvala momci.. kako su mi jucer u autopraoni spricali ono sranje po gumama fol da se sjaje a sjebali mi sjaj felge nije se ni sekunde sjajila danas sam uzeo neku specijalnu polir pastu za sjaj alu-felgi koju sam platio 29KM i u toku dana sam ispolirao dvije felge na desnoj strani.. PREzadovoljan sam rezultatom.. bolje je nego sto je bilo.. a sutra aBd slijede ostale dvije felge.. u nedelju ga vozim aldinushpuri da mi stosta od ovjesa promjeni da je sve novo u svakom slucaju, nadam se da ce mi moci ovjes izdrzati do iduce godine u ovo doba:D
 
Super Moderator
RE: nove slike...oprao auto =)

brate odvuci kod necka pa peri auto i nece ti sjebat nista ;) il ga sam operi
felge su fino legle a sto kaze neko vec kad ga spustis doci ce to do izrazaja puno
nek je sa srecom ;)
 
Član
RE: nove slike...oprao auto =)

GreenDevil je napisao(la):
extra fele samo ne znam dokle ce ti bit:lol::lol::lol:

ove netresu:p:p:p:p:p:p:icon_twisted::icon_twisted::123::123::123:

da kazem da sam u potrazi za prednjom karambolkom ako ko ima, da je drugacija od serijske tj da je nesto radjeno na njoj;) ako ko ima JAVLJAJTE!!!!
 
RE: nove slike...oprao auto =)

sad drug vidjeh tvoju temu,ko kad sam zasljepljen njemackom garazom,da hoce ukinut ovaj racizam garaza.
felge extra,mozda ostanes bez njih ove sedmice.:Dsamo spusti i doce do izrazaja.

PS.ovu sedmicu sam u travniku,na nekom SKOKU,mjesto se zove,pa javim se ako ugrad budem silazio
 
Član
RE: nove slike...oprao auto =)

Golf 1 TDIntercoler je napisao(la):
sad drug vidjeh tvoju temu,ko kad sam zasljepljen njemackom garazom,da hoce ukinut ovaj racizam garaza.
felge extra,mozda ostanes bez njih ove sedmice.:Dsamo spusti i doce do izrazaja.

;)

fele odlicne, imao mi je jaran potpuno iste samo 15-ke :cool:
 
Član
RE: nove slike...oprao auto =)

hvala drugar edo;)
ajmo dalje, posto je fiJaker ostao propale zamisljene zamjene a i veoma se radujem sto je jos u mojim rukama..
na auto sam prvo ugradio Xenon, 8000k na ove obicne farove, extra svijetli i preprezadovoljan sam,
u medjuvremenu mi crkao akumulator pa sam novi uzeo, 140 markica u herlac:D:D:D, eh kasnije odvucem auto majstoru na pregleda malo ovjes pa mi promjeni prednje lafete, zadnje amortizere i selene,
pa mi crkne termostat i tu sam dao 130KM, citavo skoro ljeto vozao na celicarama i zimskim gumama dok mi nisu izletile predobre felge koje sam uzeo i danas ih postavio, radi se o POWERTECH felgama sve 4 8jota, prednje ET35 zadnje ET20, nabacio sve 4 toyo gume, meni su prepredobro cucnule, sutra kad ga odvucem na autopraonu uslikam par fotki pa odma postavljam.. ( sry na ovolikom tekstu nisam dugo pisao na forumu kako treba:D:D) nadam se da ce vam se svidjeti kad sutra ubacim slike.. poz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top