fiat bravo 1.9JTD by Elmir, nove slike, :(((

fiat bravo 1.9JTD by Elmir, nove slike, :(((

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: fiat bravo by elmir

odlican bravo, spojler i pragovi su mjera, nista pretjerano.... samo ti jos kakve dobre felgice fale, one su pola auta.... ;)
 
Član
RE: fiat bravo by elmir

eh da napisem pa ce danas slike..kupio se cd-player umjesto originalnog kasetofona auto preporodjeno..kupile se presvlake danas cu ih staviti pa uslikati..u planu mi je koza ali vicemo sta bude..ii da ono najgore na parkingu ga zakacim od seat toledo frajer naletio kad sam parkirivao nije me"NAVODNO" vidio mad aja mislim da sam ja kriv sto nisam opet pogledao ide li ko i udubim prednji blatobran..izadjem iz aut otvorim haubu i pola udubljenja vratim rukom.. malo samo sad ostalo a necu da diram nek stoji protiv "uroka":))))..poslikat cu i to pa ett..pozz
 
Član
RE: fiat bravo by elmir

arminnn je napisao(la):
rano si kreno s udaranjem hahah

ma nije prvi put i punta sam nazad bio udario..ma nije nista strasno skoro se sad ni neprimijeti kad sam ja rukom vratio a i ispolirao sam i sad je kao novo..bez brige heheh
 
Član
RE: fiat bravo by elmir

i157742_felgeelmir002.jpg

kupile se felgice aaaaa:cool::cool: ako Bog da kad mi s neba padnu neke pare kupit cu sebi gumice po mogucnosti 205/50r15 i prst u uho.. na ljeto namjeravam ga cipovati nije skupo imaju ovi s foruma 200evrica 20i nesto ks dobijem ja zadovoljan;);):cool::cool: pokusat cu da sad preko zime ako bude vishka para stavim farove od maree + xenon i to bi bilo to s autom..
 
Član
RE: fiat bravo by elmir

:lol::lol: neznam neki iz tuzle:lol::lol: meni su extra i meni se pravo svidjaju..najvjerovatnije da cu na ljeto rjesite ono malo na rubovima sto je ograbano nekako il cu ih citave ofarbati..:cool::cool:
 
Član
RE: fiat bravo by elmir

Iskreno, mislim da nemas potrebe. 7 su jota, ako bi uzeo 205/50 (mada ja mislim da je bolje 195/50, radi izgleda) rub se 90% nece ni vidjet, bice pokriven gumom.
 
Super Moderator
RE: fiat bravo by elmir

fin fiat pravo... a i svidja mi se sto su felge crne (il su celicne pa ne vidim al kolko me oci sluze alu su :D jer ne vidim vecu sliku nece da otvori u velikoj rezoluciji jb ga)... u svakom slucaju pravo mi se svidja :D
 
Član
RE: fiat bravo by elmir

aaaa nemogu vjerovatii pa ja ti nisam pohvalio autic, prelijep je svaka ti cast :p POZZ
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top