Fiat 1.9 JTD

Fiat 1.9 JTD

Član
Stavi 6 pa vidjet ces kakav je odaziv izdvoji oglas malo lako je spustati a pohvalno je da ih je na piku samo 214komada za razliku od stila 427komada duplo vise sretno s prodajom;)
 
Član
raymo je napisao(la):
Stavi 6 pa vidjet ces kakav je odaziv izdvoji oglas malo lako je spustati a pohvalno je da ih je na piku samo 214komada za razliku od stila 427komada duplo vise sretno s prodajom;)

Ma to još razmišlja jer slabi si kod fiata mare-e farovi pa priča ako nebi uspio dobiti oko 6 više mu se isplati uzeti nove.. bez sočiva
 
Član
prije 4 godine ako je platio 11 000KM onda ti otac nije bio sve pameti, nemoj se naci uvrijedjeno.. prije 4 godine cijena je bila od 8 do 9 000..
pod drugo mozes ti staviti cijenu od 6000 ali to moze samo otici od 4500 do 5000KM.. bez uvrede ali takve su cijene na trzistu i protiv trzista nemozes.. sva auta vrijede puno vise sto se tice fiata ali neodredjujes cijenu TI vec trziste.. moras se uklopiti u to..
 
Član
elmir je napisao(la):
prije 4 godine ako je platio 11 000KM onda ti otac nije bio sve pameti, nemoj se naci uvrijedjeno.. prije 4 godine cijena je bila od 8 do 9 000..
pod drugo mozes ti staviti cijenu od 6000 ali to moze samo otici od 4500 do 5000KM.. bez uvrede ali takve su cijene na trzistu i protiv trzista nemozes.. sva auta vrijede puno vise sto se tice fiata ali neodredjujes cijenu TI vec trziste.. moras se uklopiti u to..

pa oko 4 5 god nisam nija siguran....all tu je negdje...

ma dobro njega služi on nikad nikakvih problema..ali samo eto što su farovi loši slabi skroz...all sve je izmjenjeno na njemu skoro..pa vidjet ćemo
 
Član
moj ti je savjet ako je toliko dugo kod njega auto, ako ga predobro sluzi i ako nema nikakvih poblema sa njim sto vjerujem (imao sam 4god. fiat bravo 1.9JTD NIKAD nijednog problema sem 2 udesa sto sam imao ali to je covjekova greska ne fiatova) nek auto zadrzi za sebe jos par godina jer ove cijene i trziste nisu normalni pa zato bolje mu je da cuva i vozi sto ima nego da sad prodaje pa kupuje drugog macka u vreci a to ga auto vec sluzi odlicno.. moj savjet..
 
Član
elmir je napisao(la):
moj ti je savjet ako je toliko dugo kod njega auto, ako ga predobro sluzi i ako nema nikakvih poblema sa njim sto vjerujem (imao sam 4god. fiat bravo 1.9JTD NIKAD nijednog problema sem 2 udesa sto sam imao ali to je covjekova greska ne fiatova) nek auto zadrzi za sebe jos par godina jer ove cijene i trziste nisu normalni pa zato bolje mu je da cuva i vozi sto ima nego da sad prodaje pa kupuje drugog macka u vreci a to ga auto vec sluzi odlicno.. moj savjet..

Tako nešto ima u planu ako ne uspije barem 5.500 izvuć..jer...BOGU hvala nikad ni udesa nije imo..dobro služi... uzeo ga je sa oko 90 hiljada pređenih a sad oko 190 prešo 180 tako nešto..ipak hvala drug
 
Član
farove treba ispolirati to je stanadardno na njima, ako i to ne upali treba malo projektore srediti, evo tacno sta treba ili xenone da ubaci http://italiancarsclubvojvodina.org/tuning-styling/modifikacija-valeo-projektora/

Uclani se na forum imas i o poliranju farova i tamo temu a ima i tu na bhtuningu par
 
Član
adi187 je napisao(la):
farove treba ispolirati to je stanadardno na njima, ako i to ne upali treba malo projektore srediti, evo tacno sta treba ili xenone da ubaci http://italiancarsclubvojvodina.org/tuning-styling/modifikacija-valeo-projektora/

Uclani se na forum imas i o poliranju farova i tamo temu a ima i tu na bhtuningu par

ok hvala drug.. ma ubačene su xenonke ali treba sredit malo jer su one čašice otišle..ima korozije malo..ali neznam na TK dali netko ima da ih hromira.. ili nešto slično da izvuče neki sjaj iz toga.:icon_question:
 
Druze ja sam prije 3 - 4 godine htio uzeti mareu 1.9 JTD , sa full opremom znaci koza klima sve zivo , ko nova u perfektnom stanju , covjek mi je davao za 5000 :)
 
Član
Duke_Of_Harlem je napisao(la):
Druze ja sam prije 3 - 4 godine htio uzeti mareu 1.9 JTD , sa full opremom znaci koza klima sve zivo , ko nova u perfektnom stanju , covjek mi je davao za 5000 :)

Drug on je nju tebi mogo davat za 1000 ja znam kolika je cijena bila ove 1.9 JTD weekend HLX karavan..
:icon_rolleyes:
 
Član
Pa to je ful oprema a lako je farove zamjenuti vidi na otpadima drug cjena je ok jbg ako hoces da valja treba malo vise i platit vjerujem da je se stari tom vodio kad je uzimao.
Ako vec tebi uzima tog bmw-a moze je i ostaviti ako mu ne fali para njemu valja za po gradu a za duza putovanja imat cete bmw-a;)
 
Član
Ma za BMW ja imam u planu sebi da je lično moj....
pošto je on većinom na terenu i na posao putuje autom... neželi on ništa jako i da je novije...nego farovi jedino što su loši

tražio sam na cijelom TK slabo da ima igdje bezz sočiva da je far

pa ako neko ima neki prijedlog reci te
 
besa je napisao(la):
Duke_Of_Harlem je napisao(la):
Druze ja sam prije 3 - 4 godine htio uzeti mareu 1.9 JTD , sa full opremom znaci koza klima sve zivo , ko nova u perfektnom stanju , covjek mi je davao za 5000 :)

Drug on je nju tebi mogo davat za 1000 ja znam kolika je cijena bila ove 1.9 JTD weekend HLX karavan..
:icon_rolleyes:

pa dobro , ja sam samo rekao kako je meni bilo , doduse ova nije bila karavan ;)
 
Član
Duke_Of_Harlem je napisao(la):
besa je napisao(la):
Duke_Of_Harlem je napisao(la):
Druze ja sam prije 3 - 4 godine htio uzeti mareu 1.9 JTD , sa full opremom znaci koza klima sve zivo , ko nova u perfektnom stanju , covjek mi je davao za 5000 :)

Drug on je nju tebi mogo davat za 1000 ja znam kolika je cijena bila ove 1.9 JTD weekend HLX karavan..
:icon_rolleyes:

pa dobro , ja sam samo rekao kako je meni bilo , doduse ova nije bila karavan ;)

Pa dobro..može bit..dosta razloga..

ma nek on sam odlučuje kako želi inače nisam ljubitelj karavana nikako preduga su:icon_rolleyes:
 
Top