Fiat 1.9 JTD

Fiat 1.9 JTD

Član
U mene otac ima mali problem sa mareo,na vozačevoj strani tapacirung mu mokar ima kao vlaga samo na njegovoj strani,
pa me zanima šta bi moglo biti.
Hvala unaprijed
 
Član
Moguce da je do hladnjaka kako kolega rece,jos neko je imao problema na forumu s tim i bilo je do hladnjaka negdje napukne i uvlaci vodu u kabinu a moguce i da su odvodi oni ispod sajbe zapuseni pa ne mopze oticati voda i onda prodje u kabinu
 
Član
adi187 je napisao(la):
Moguce da je do hladnjaka kako kolega rece,jos neko je imao problema na forumu s tim i bilo je do hladnjaka negdje napukne i uvlaci vodu u kabinu a moguce i da su odvodi oni ispod sajbe zapuseni pa ne mopze oticati voda i onda prodje u kabinu

Pa ija sam na to mislio. ali nikada nisam otvaro da pogledam.
do čega je
 
edo_benz je napisao(la):
zar hladnjak stoji ispoid tapacirunga u vratima:lol:

bolje bi ti bilo da si napisao neki komentar sa argumentima a ne da se pravis pametan... nista licno, komentari na forumu moraju biti sto kvalitetniji ;)

p.s. pogledaj i onaj najlon sto se nalazi ispod tapacirunga, da on nije ispucao pa da zbog njega bude tapacirung vlazan ;)
 
Član
Da ne otvaram novu temu interesuje me dali bi mogo dobit oko 6000 KM
za mareu karavan otac razmišlja o prodaji pa šta vi mislite koja bi cijena bila solidna.. očuvana uzeta prije 4 godine.. plaćeno 11 000 KM :icon_question:
 
Član
Benny_BMW je napisao(la):
Godina,kilometraza,oprema? :icon_question:

2001 god.
kilometraža oko 180 hiljada..nisam tačno siguran aa oprema.. klasika zračni jastuci, el.podizači stakla,servo, abs, el.retrovizori, klima..
 
Član
Ako je JTD moze, to im je neka standardna cijena 5500-6000 u prosjeku , a ocuvano auto se uvijek lako proda, treba da moze bez problema uzeti 6000 za nju
 
Član
adi187 je napisao(la):
Ako je JTD moze, to im je neka standardna cijena 5500-6000 u prosjeku , a ocuvano auto se uvijek lako proda, treba da moze bez problema uzeti 6000 za nju

Ma očuvano samo još dat ga na poliranje..da dobije malo bolji sjaj znači moglo bi se oko 6000 uzet:icon_question:
 
Top