Felicia Pickup F&I

Felicia Pickup F&I

RE: Pickup --Prosiren

evo tek sad pregledah cijeli projekat :) svaka cast druze extra je ispalo sve dosad sto si odradio :) sretno u nastavku :)
 
Član
RE: Pickup --Prosiren

@adel,, hvala druze :D
@tibor,, paa razmisljo sam nesto.. ali nije mi fora vise alu Jotare.. konto sam nest ko mahir odradit.. celicne 9J.. prico sam s njim davno o tome.. aBd ako uhvatim vremena sada preko zime pokusacu ih sebi odradit ( imam uslove) :) ii onda ih u neku Mamo-jebacku boju koja nema nikakve veze s autom ( kad ga olakiram) :)
 
Član
RE: Pickup --Prosiren

ono sto je mahir uradio je extra,ja mislim da bi na tvom autu jos bolje izgledalo,bilo bi bas extra,fazon old school;);)
 
Član
RE: Pickup --Prosiren

uni--que je napisao(la):
@adel,, hvala druze :D
@tibor,, paa razmisljo sam nesto.. ali nije mi fora vise alu Jotare.. konto sam nest ko mahir odradit.. celicne 9J.. prico sam s njim davno o tome.. aBd ako uhvatim vremena sada preko zime pokusacu ih sebi odradit ( imam uslove) :) ii onda ih u neku Mamo-jebacku boju koja nema nikakve veze s autom ( kad ga olakiram) :)

Pljunes ih u perla svijetliju zelenu :cool:
 
Član
RE: Pickup --Prosiren

auto kao i obecano.. olakirano... boja je .. LC4V.. oni koji neznaju koja je to .. vodi se pod nazivom " Fire & Ice"



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

ehet,, .. rezultat... pa ok je.. al nije u redu.. al kako kazu koliko para toliko muzike.. izaslo me jeftino sto jest jest.. al to je zato sto sam ja sve radio ... a majstor samo ofarbo .. ajde comments
 
Član
RE: Pickup --Prosiren

meni se svidja,da su malo bolje slike pa da se malo bolje vidi bilo bi extra,ali i ovako se vidi sustina. imas nesto sto nema niko u BiH ja mislim,radis unikatan auto,svidja mi se to.samo naprijed,jedva cekam da vidim kako ce to na kraju sve da ispadne;);)
 
Administrator
RE: Pickup --Prosiren

odlicno je ispao ;) svaka cast ;) kao sto armin rece radis nesto sto niko drugi ne radi i to se cijeni... sretno u nastavku ;) kakvi su ti dalji planovi?
 
Član
RE: Pickup --Prosiren

Daj nam slika da vidimo tu boju ovako se ništa ne vidi...inače sviđa mi se..pozzzz
 
Član
RE: Pickup --Prosiren

Ja baš ništa jasno ne vidim sa ovih slika. De to po danu, malo detaljnije i napiši koju riječ.;)
 
Član
RE: Pickup --Prosiren

A u zivo je vjerovatno bolje ovak na slikama djeluje previse zatvoreno sa ovom bojom ne vid ese detalji,mozda da je neka svjetlija i ludja boja jos zanimljivije bi bilo al dobro je i ovo ;)
 
Član
RE: Pickup Fire&Ice

budem to posliko kako treba.. tek sam je danas pred vecer sklopio .. tako da nisam imo kad ni slikavat.. da neki kazu da djeluje previse zatvoreno.. tamno... ali,, treba uzet u obzir da su felge crne na njoj sto to sve jos tamniji dojam daje :D
 
Član
RE: Pickup Fire&Ice

svidja mi se boja,,jos kad sunce obasija tad se i isticu perle i F&I boja
 
Top