Felicia Pickup F&I

Felicia Pickup F&I

Član
RE: Felicia Pickup... Mali Update ^^,

ako ti nije izbilo hrdje gdje..nemas potrebe..samo polirku u ruke i opleti..tebi je lakse..nemas puno krova :p ..;) ,,a branike nek ti neko fino ofarba
 
Član
RE: Felicia Pickup... Mali Update ^^,

Taaky je napisao(la):
ako ti nije izbilo hrdje gdje..nemas potrebe..samo polirku u ruke i opleti..tebi je lakse..nemas puno krova :p ..;) ,,a branike nek ti neko fino ofarba

mah. nezz ni ja.. stari vice daj bolan da je ofarbamo citavu. jer ima na nekim mjestima udubljenja malih i to :S.. jer je bilo radno auto hehe :) .. al vidjet cu sta ce bit.. dok se malo ova kriza smiri hebo je mama :p
 
Član
RE: Felicia Pickup... Mali Update ^^,

:D ev dosad meni najdrazi update :D POLOZIOO :) .. i uz to .. se malo i radilo =) zadnja stranica Fertig.. jos ceka lakiranje =)

 
Član
RE: Felicia Pickup... Mali Update ^^,

Cestitam, pamet u glavu i desnom stranom ;)

Fino izgleda ovo nazad, skoda je stvarno mocna, mogo bi ovo bit zanimljiv projekt, jos je u pod i to je to :cool:
 
Član
RE: Felicia Pickup... Mali Update ^^,

hvala =).. planovi su da ce u najskorije vrijeme u pod.. dobro u pod.. potamnit sa strane i iza.. odozgor na " gepek " ce doci neki poklopac koji ce se otvarat s onim " gasnim federima" (nezz kako se pravo zovu) zatimce i naprijed biti bez znaka :).... to je za sad .. zatim bi trebalo ici auto na ponovno lakiranje a i branici ce u boju auta :)
 
Član
RE: Felicia Pickup... Mali Update ^^,

svaka cast,samo naprijed,pregledao sam sad sve sto si radio,svidja mi se ovaj tvoj projekat,imas nesto sto je rijetko,i nadam se da ces istrajat u namjeri da je fino sredis,uglavnom bilo kako bilo puno srece ti zelim,da se navozas;););)
 
Član
RE: Felicia Pickup... Mali Update ^^,

ArminM je napisao(la):
svaka cast,samo naprijed,pregledao sam sad sve sto si radio,svidja mi se ovaj tvoj projekat,imas nesto sto je rijetko,i nadam se da ces istrajat u namjeri da je fino sredis,uglavnom bilo kako bilo puno srece ti zelim,da se navozas;););)

hvalaa :)!!
 
Član
RE: Felicia Pickup... Mali Update ^^,

fino ...svaka cast...samo nek se radi..polako ..tako je zanimljivije...;);)
 
Član
RE: Felicia Pickup... Mali Update ^^,

ev da ne kazete da nist ne radim =)... evo je u PODUU :D


(brzo ce se branik isto postavit ne brinite ;)



ehet =) uskoro zatamnjivanje =D
 
Član
RE: Felicia Pickup... Mali Update ^^,

jako fino...svaka cast..samo nek se radi... nego kolko si stavio vreca cementa nazad:lol::lol::lol:
 
Član
RE: Felicia Pickup... Mali Update ^^,

:lol::lol:..salim se....jako lijepo napreduje skodilak..ipak je to skoda mora valjat...kad ces zavrsavat gepek..
 
Član
RE: Felicia Pickup... Mali Update ^^,

Taaky je napisao(la):
:lol::lol:..salim se....jako lijepo napreduje skodilak..ipak je to skoda mora valjat...kad ces zavrsavat gepek..
pa et,, jos se omisljam.. al najvjerovatnije cu sacekat malo .. pa na ljeto cijelo auto lakirat...al to je jos upitnik..
 

LSD

Član
RE: Felicia Pickup... Mali Update ^^,

sta si joj uradio??
jel brusilica imala posla??
 
Top