Felicia Pickup F&I

Felicia Pickup F&I

Član
RE: Felicia Pickup... Mali Update ^^,

NEE .. time se ne bavim :) .. imo sam neke amortizere.. s nekog drugog auta.. i uz malo prepravljanja ( BEZ BRUSILICE) .. ja ih postavi.. mislio sam da ce samo malo "cucnut" kad ono ovako =) .. i ja da stisnem da vidim koliko su tvrdi :D .. extra.. nema puno hoda :) svidja mi se..
 
Član
RE: Felicia Pickup... Mali Update ^^,

malo se radilo opet ... nakon razmisljanja i trazenja.. naj slicniji farovi su izgledali od pola 6n1.. pa sam tako ih i uzeo... i ovih dana i postavio .. pa hajd da cujem od vas komentare ( nemojte previse gledat na masku prednju.. uskoro ide tu skidanje te rupe od znaka i poslije toga i lakiranje citavog auta u drugu boju ) :





Uploaded with ImageShack.us


i ev malo u PS-u poravno znak :p :

Uploaded with ImageShack.us
 
Legend
RE: Felicia Pickup... Mali Update ^^,

ma nema sta , idea predobra , svaka cast sto radis ovakvo auto,....vec nekoliko puta sam rekao ... unique;)
 
Član
RE: Pickup **Angel Eyes**

nikad ja ne bi rekao da su to farovi od nekog drugog auta,svaka cast,predobro legli.Samo naprijed drug,kako eness rece unique;);)
 
Član
RE: Pickup **Angel Eyes**

hvala momci :D drago mi je sto vam se svidja... farovi i nisu tako dobro legli kako izgleda... uzivo je dosta losije nego na slikama.. al sta cu ,, sta je tu je. to ce se jos doradit kad budem lakiro auto =) !
 
Legend
RE: Pickup **Angel Eyes**

upasi koliko je moguce jbg
vidim i sociva na kratkim svjetlima,....obavezno xenon , bar to vise nije toliko skupo koliko valja ;)
 
Član
RE: Pickup **Angel Eyes**

svaka cast...stvarno...predobro ispalo...ko da ih je fabrika stavljala :D :D....prelijepo ...nego koja boja ide...
 
Član
RE: Pickup **Angel Eyes**

sutra aBd xenon idem uzet ( kad budem isho za Zivinice) za sad kratka pa poslije i duga svjetla... aa boja.. pa.. nisam jos siguran .. al znam da ce bit nesto tamno :icon_smile:
 
Član
RE: Pickup **Angel Eyes**

ev kao i obecano .. mali update.. Legli xenoni.. za sada samo u kratkim svjetlima.. ..i koji sam baksuz cak sam odmah jednu sijalicu uspio sj*bat .. al et uzece se nova =) ::



Uploaded with ImageShack.us
 
Top