Fast & Furious 6

Fast & Furious 6

Član
Necu ga gledati dok ne stigne u bioskop, ako jos bude 3d bice pravi uzitak. Film je sigurno totalno nezanimlji bez velikog platna i jakih zvucnih efekata...
 
samo uz bolji snimak valja gledati,ovako kino snimak mi se ne mili ni otvarati....to kad bude onda komentar na cjelokupni dojam :D
 
Član
etno je napisao(la):
Po meni je ovo vec previse, do Tokyo drift je i bila prica ulicna. Ovo je vec malo izvan tih okvira... Ne znam po meni nekako izgubljena dusa serijala. Mada vidjet cemo, naravno da ce se pogledati i ovaj nastavak.

Tokyo Drift je buducnost , u FAST 7 ce se raditi o TokyoDrift kako je ona kinez poginuo u Tokyodrift a vratio seu FAST 5 , u FAST 7 ce mo bas vidjet koji je razlog sto ce poginut a ibice Jason Statham tu :D
 
Član
idite u kino i gledajte.nije kuci ko u kinu.ima nerealnih scena al film je vrh.al ko uvjek hiljadu ljudi hiljadu cudi
 
Član
Kako vam se da gledati ove bioskopske shitove od snimaka, dajte ko ljudi 4-5km za kartu i uzivajte :icon_biggrin:
 
Član
Docekala sam film sinoc u Tuzli u Kinu.
Snimak vrhunski zvukovi tip top naravno ko u Kinu :lol::lol: nisam ranije htjela gledat radi loseg snimka ! :D
Moram priznat da je film extra dobar samo ima par nerealnih scena to im nije trebalo...Ostalo mi se sve svidja od glumaca automobila huh... ;);)
Mrzim Tokio drift nisam gledala i necu..al steta da se vec snima 7dio Fast Furious_a koji je nastavak na Tokio drift....
 

OmO

Član
Miss D je napisao(la):
Docekala sam film sinoc u Tuzli u Kinu.
Snimak vrhunski zvukovi tip top naravno ko u Kinu :lol::lol: nisam ranije htjela gledat radi loseg snimka ! :D
Moram priznat da je film extra dobar samo ima par nerealnih scena to im nije trebalo...Ostalo mi se sve svidja od glumaca automobila huh... ;);)
Mrzim Tokio drift nisam gledala i necu..al steta da se vec snima 7dio Fast Furious_a koji je nastavak na Tokio drift....


Kako mozes nesto mrziti sto nisi gledala ? :D
 
Član
OmO je napisao(la):
Miss D je napisao(la):
Docekala sam film sinoc u Tuzli u Kinu.
Snimak vrhunski zvukovi tip top naravno ko u Kinu :lol::lol: nisam ranije htjela gledat radi loseg snimka ! :D
Moram priznat da je film extra dobar samo ima par nerealnih scena to im nije trebalo...Ostalo mi se sve svidja od glumaca automobila huh... ;);)
Mrzim Tokio drift nisam gledala i necu..al steta da se vec snima 7dio Fast Furious_a koji je nastavak na Tokio drift....


Kako mozes nesto mrziti sto nisi gledala ? :D

Pa vidjela sam par scena na onom traileru :D ma cim je to kinez ba :D biz ma koliko se protivila mozda i pogledam da sam u toku kad izadje 7dmi dio :$ jbg haha
 
Top