Fast & Furious 6

Fast & Furious 6

Član
etno je napisao(la):
Po meni je ovo vec previse, do Tokyo drift je i bila prica ulicna. Ovo je vec malo izvan tih okvira... Ne znam po meni nekako izgubljena dusa serijala. Mada vidjet cemo, naravno da ce se pogledati i ovaj nastavak.

pa da su nastavili onako, bio bi svaki film isti, oni se trkaju i trkaju i trkaju... :D jedino auta drugacija i lokacija. ovako se odmakao od pocetne price, ali je i dalje film koji se moze pogledati. btw, ne mora svaki film biti realan, svrstajte ga u sci-fi ako ce vam biti lakse :icon_biggrin:
 
Član
ne znam za vas ali ovo sto sam vidio na traileru mi se jako svidjelo, cini mi se kao film uz koji bi "izgubio" i cijeli dan ako treba:cool::cool:
 
Član
vladica85 je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
ne znam za vas ali ovo sto sam vidio na traileru mi se jako svidjelo, cini mi se kao film uz koji bi "izgubio" i cijeli dan ako treba:cool::cool:

Tako to uvijek bude na trejleru :D

pa dobro opet scene koje sam vidio nisu izmisljene,nego su scene iz filma, meni dovoljno da kvalitetno utrosim vrijeme:icon_biggrin:
 
Ma gdje kvalitetno , onaj cupa krilo aviona a onaj kroz kupolu izlece s autom :lol:
Kao sto rekose na jednom forumu
"jedino je brat Singham realniji..."

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=En_8UgGZXio
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
Ma gdje kvalitetno , onaj cupa krilo aviona a onaj kroz kupolu izlece s autom :lol:
Kao sto rekose na jednom forumu
"jedino je brat Singham realniji..."

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=En_8UgGZXio

niko te ne tjera da gledas ;) al znam da ces ga opet pogledati iako ti je nerealan :D

postoji milion filmova koji su nerealni, ali su zaradili bruku novca i pregledani kamaru puta, tako da ne mora ni sve biti realno da bi dobro proslo :icon_biggrin:
 
Napisao sam da cu pogledati naravno zbog auta a prica ko prica gubi smisao vise , ne govorim ja za naucnu fantastiku nego su izgubili svoju putanju . Sjeti se prvog i drugog djela i pogledaj ostatak , sve vise i vise su poceli preseravati i kao sto je i sam reziser reako bit ce manje auta vise akcije tako da ne lici na film vezan za auta kao prosli djelovi neg et kao akcioni film
 
Član
Evo jedanmalo duzi trailer,jest na svapskom,ali vidi se :)

http://m.moviepilot.de/movies/fast-and-the-furious-6/trailer
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
Napisao sam da cu pogledati naravno zbog auta a prica ko prica gubi smisao vise , ne govorim ja za naucnu fantastiku nego su izgubili svoju putanju . Sjeti se prvog i drugog djela i pogledaj ostatak , sve vise i vise su poceli preseravati i kao sto je i sam reziser reako bit ce manje auta vise akcije tako da ne lici na film vezan za auta kao prosli djelovi neg et kao akcioni film

pa kako ne kontate, vi bi samo da se trkaju i nista vise. svaki film bi bio isti, samo bi se mijenjala auta i lokacija. mozda tebi tako vise odgovara, al bi takvi filmovi imali dosta manje profita nego ovakvi nastavci...
 
pa bas tako iz tog razloga su ga prebacili u mrtvi akiconi film jer nije bio toliko gledan. Naravno da ne bi volio da se samo trkaju moze se ljepa radnja napraviti ali opet kao sto kazes nema tu gledanosti bez preseravanja . Sta je tu je bolje ista nego nista :D
 
Član
jbg, ovako ciljaju na siru publiku, onako bi ga gledali iskljucivo auto-fanatici :icon_biggrin: a ne moramo traziti ni dlaku u jajetu, pored milion nekih debilnih filmova koji se snime, ovaj ce se 100% moci bez patnje gledati, tako da se necemo zaliti :D
 
Član
najbolje bi bilo jedno sat snimak iz graze kako sarafaju auto onda 10min trka i 20min policija kazne da im popise i po nekima idealan film ovog serijala :lol:
 

OmO

Član
Ma nije jos vrijeme za skidanja, nije cejf gledati ove losije snimke :icon_biggrin:
 
Top