Fast & Furious 6

Fast & Furious 6

Član
Uh *****

Ovaj puta malo i auta nama poznatijih :)

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ozG6KQftTmc[/video]
 
Član
Jensen Interceptor,abrams tenk, bil ono 8c, samo kakvo je to utrkivanje sa abramsom, leopardom2,
mada se vec pripremamo gledamo citav serijal po koji put vec naucio sam skript napamet
 
Član
Jedina stvar sto ce valjati su auta, radnja ce biti retardirana isto kao i car chase scene. Nemam dobra ocekivanja od ovog filma, ali mozda iznenadi haj znaj :icon_biggrin:
 
Za moj ukus malo previše nerealan,mada neću puno pričati dok ne odgledam čitav film :) Zna li se kad bi se mogao gledati na netu ?
 
Član
Po meni je ovo vec previse, do Tokyo drift je i bila prica ulicna. Ovo je vec malo izvan tih okvira... Ne znam po meni nekako izgubljena dusa serijala. Mada vidjet cemo, naravno da ce se pogledati i ovaj nastavak.
 
Ista stvar sa filmom Taxi, prvi vrhunski kako su dolazili novi dolazilo sve veće smeće.
A u filmu Ronin ima više vrhunskih scena sa autima nego u svim f&f zajedno.
 
Član
B.M - Floyd je napisao(la):
Za moj ukus malo previše nerealan,mada neću puno pričati dok ne odgledam čitav film :) Zna li se kad bi se mogao gledati na netu ?

25 maja :lol::lol: ali grehota je gledat te snimke iz kina
 
Član
Liči mi na Plymouth roadrunner-a, iako štopke nisu iste (scena 0:32) :icon_question: Ima i ganci auta, šta će to da bude mk1 RS2000 :D
 
Top