Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 173, slike enterijera

pridje covjek da zaljepi nalju,kad ne zna kako ce,na sta :lol:
operi bolan nekad,ostetit' ce lak :lol::lol::lol:
 
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 173, slike enterijera

ma jok nemoj prat hehehehe , unutrasnjost perfektna svaka cast, jedino mozda ove naljepnice nekako ih previse ali eto uglavnom extra ;)
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 173, slike enterijera

Dobra fabia pravo nego jel ona spustena ? nisam gledao temu od pocetka puno je 176 stranica :D a vidio sam isto koju boju felgi ja bih ti preopurcio falc siv a krakovi crni to ce ti najbolje leci ... http://www.facebook.com/photo.php?fbid=102949719733866&set=a.101371563225015.3032.100000565163859&type=3&theater evo link od slike takvih felgi ove su felge od mog druga
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 173, slike enterijera

kakvo pranje, samo farove perem :D

ima na prvoj stranici rezime hehe a spustena je, ali samo oprugama kw, legla 3.2cm... mada "poruzne" su fabie za spustanje, ni sa gewindama nije lako pravo zakucat ... felge crne nece, preobicno, isfurano vec, smanji se broj... ili tirkizno srce ili neke druge... nesto ce biti, sada sta, zavisi

iako je zima, hladno, uz pomoc fabia wikipedije, tj. tibora :cool: :cool: rascerupana fobia za cas, izvadjen ovaj greben u sredini, cilj iz ruzne nikakve sive u crno :icon_smile:

090120121140.jpg


090120121144.jpg



ja ja, ide fobia, ali golf se kotrlja, strah te da se potackamo, ko fol neke izlike :D sve ocekujem da me zacadis, a ono corak, umjesto stetilaka ,osta duja u mjestu ko" ukopana :p

naljepnice su zato na sajbi, da se lako skinu, lagano ih isfurao, pa skidanje ovih sa strane, mozda cak sutra
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 173, slike enterijera

Oooo aj meci to da vidimo kako figura ;) MA jest, zato i ja lijepim sve nalje po staklu, ni jednu po metalu...ja cu ovih dana skinut onu sa lijevog dijela, onoga stick-mana sto hoce da se rokne pistoljem od pumpe za gorivo :cool:
 
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 173, slike enterijera

Odlična fabia, čestitke vlasniku na trudu oko nje....šteta što nema klimu.
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 173, slike enterijera

Ima automatsku...potpuno mu klima izjednacava temperaturu da bude unutra kao i vani :D
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 173, slike enterijera

vid malog sto se ufurao s karbonom,pici ko veliki,nego trbao bi i meni stosta odradit s tim karbonom,kad ti vec ide :D
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 173, slike enterijera

strujaze je napisao(la):
vid malog sto se ufurao s karbonom,pici ko veliki,nego trbao bi i meni stosta odradit s tim karbonom,kad ti vec ide :D

bolje struja da si njemu dao da ti haubu odradi:icon_biggrin:
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 173, slike enterijera

tibor987 je napisao(la):
Ima automatsku...potpuno mu klima izjednacava temperaturu da bude unutra kao i vani :D

cuvena TOSHIBA(to-šiba na sve strane), efikasnost se povecava na otvorenoj cesti, pri vecim brzinama, jedino mana smanjenje aerodinamicnosti i buka :lol:

idemo;

fabrika, ruzna siva
090120121138.jpg


100120121145.jpg


sta sam sve nasao ispod plastike :icon_eek: pocistio i spremno za vracanje

100120121146.jpg


100120121147.jpg


100120121148.jpg


daleko bolje, nije mi jasno sto ne stave sve ovo u crno... valjda da se zna da je gola oprema heh uglavnom, fino ispalo, ima doduse previse ruznih mjesta pa nije moglo iz jednog dijela, ali barem 90% je ispalo bez greske, sto sam slagao komadice skriveni su ispod mirisa ili rucne, uglavnom ne vidi se... sve u svemu zadovoljan, kulturnije i ljepse izgleda, a i ne prlja se lako :icon_smile:

i da skinute sve naljepnice nazad, ostala samo u gornjem cosku jedna
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 173, slike enterijera

Fina Vabia,inace mi se ne svidjaju,al' ova je kulturica :icon_smile:
Dobro si odradio ovu konzolu,svaka cast ;)
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 173, slike enterijera

Ekstra auto,veoma orginalno!!! Sve pohvale!! :cool:
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 173, slike enterijera

hvala ;)

i nazad je sada clean, nema naljepnica, gotovo, isfuralo se, ostala samo od kluba, mada ju je so izjela, jos je lijepili na minusu, nece jos dugo,...
ima da otpadne od neopisive brzine strasnog fen motora pod haubom i ogrmnog strujanja vazduha :D

170120121153.jpg


170120121154.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top