Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 173, slike enterijera

Limpi je napisao(la):
hvala :icon_smile:
a muzika na klipu je epic heh

ide po snijegu, kako su nove goodyerke pa grabi kao grtalica :icon_biggrin:

kod mene ne pusta kao kod tibora :D ali stradao lip nekad kasno navecer/ustavri danas rano ujutro oko 1, ne treba dalje sta se radilo na cesti u ta doba,,, steta= lip puko, taman dobio monster duksu i odmah limpi glumio onog kenu sto se vrti, te ulijece

malo fobia vise poskocila i prizemljila se ko krava, a bilo neutabanog snijega i eto ode lip... stoji jos nekako, jer sam ga prisarafio sa 20 sarafa, vicu situaciju na kanalu mozel se zalijepit ili stegnut vezicom :lol:

divljak! :D
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 173, slike enterijera

eed drugar auto ti je prespremno i jos da te pitam gdje si radio ovo unutrasnje osvjetljenje jer ja imam fabiu 2.0 2004 god. pa sam kontao da malo izmjenim unutrasnjost pocevsi od rasvjete.
pozz
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 173, slike enterijera

tibor987 je napisao(la):
Suti Limpi, to nam je jedina utjeha i car "niskog" auta koju mozemo dobiti... :lol:

kako je ovaj snijeg, svako drugo skretanje u ulicu gdje ima obicno vise razgazenog sranja, lip struze dobro, ko da sam lowrider :lol: :lol:

jeste da je pukao lip, doduse visi jos nekako, landara, ali haj opelov je, dobro nije struho, iako je plastika :D

@djidji osvjetljenje sam radio ovdje u ze, tacnije clan strujaze mi radio,
http://www.bhtuning.com/moji-radovi-osvjetljenja-instrument-tabli-t-62482.html
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 173, slike enterijera

Limpi je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
Suti Limpi, to nam je jedina utjeha i car "niskog" auta koju mozemo dobiti... :lol:

kako je ovaj snijeg, svako drugo skretanje u ulicu gdje ima obicno vise razgazenog sranja, lip struze dobro, ko da sam lowrider :lol: :lol:

jeste da je pukao lip, doduse visi jos nekako, landara, ali haj opelov je, dobro nije struho, iako je plastika :D

@djidji osvjetljenje sam radio ovdje u ze, tacnije clan strujaze mi radio,
http://www.bhtuning.com/moji-radovi-osvjetljenja-instrument-tabli-t-62482.html
e hvala
pozz
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 173, slike enterijera

radovi pri kraju, ostalo jos samo nakon zime malo uglancat, vosak i to :icon_biggrin:

uzet kao "orginal" zamjenski tepih :D ljepse za ljeta nego oni gumeni
stavljen samo probe radi,...
yegh9df1n492o4kdh49.jpg


11avxqy5epnpzoyv9ejs.jpg


jedna onako cunerska, pored isto fobia kao ljuca, sa obrvicama

rqor029nnuk6whufcpq4.jpg



te felge gotove, ostalo jos sljedece sedmice aBd 2 gume da se naruce...
ispalo kako se i trazilo, perla boja, u sustini tri boje, navecer u mraku jedna, na "normalnom" svjetlu druga, a na suncu treca boja :lol: jos zavisi i od ugla, prelamanja, ali kada smo stavili super lezi... ne uhvati to mob kako je uzivo, ali bit ce slika i postenim aparatom ;)

8dbs0uf17lzswr78r07f.jpg


8tb63e03ykms3id6iy1.jpg


v1794lv63b2p7ba151ow.jpg


d884nmhjibdje9ah49dw.jpg


a4951vri2vsbm8gov7m3.jpg


8m4538n036m0vufcxyex.jpg


421246_347922821919485_149312261780543_1114098_2017207280_n.jpg
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 173, slike enterijera

dobro si rekao, sex zivi, felge su sad perverzija teza
svaka cast;)
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 173, slike enterijera

dobre,zna Zuka pos'o...gledao sam fotke,kaze i on da su dobro ispale
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 173, slike enterijera

Felgice pravo gej ispale. iduci korak da rijesis klijesta :cool:
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 173, slike enterijera

Nadam se da sam dosta pomogo radovima u ps
Nego, limpi, polažem vozački na istoj škodi, 1.4 mpi, koliko se žališ mislio sam da ću morati ko kremenko uzbrdo, ali dobro je, baš solidno ide
 
Legend
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 173, slike enterijera

super fabia druze

a felge su bas fino ispale , kako ovo na suncu su svijetle skoro kao sivo, na tamnije plavo ,.....a u mraku onda MRAK :cool::cool:

super super , samo ovako dalje druze auto je ko bombon ;)
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 173, slike enterijera

;)

u sustini zadovoljan sam bojom i odradenim , neobicna, a fino izgleda :icon_biggrin:

jasta si vec pomogao zaky :cool: a cuj nije da ne ide ona, vec realno kazem, naspram drugih, jacih auta, a vozao svasta, pa se vratis u fabiu, strah te krenut preticat :lol: jedino sto ide linearno, vuce do kraja isto, lagano ali nabija...

ovaj tibor samo nesto nagovara, dosta te, nagovorio si me na boju, jos bi i na klijesta :lol:

a uglavio konacno i naslonjac, koliko toliko da se uklopio... nije islo ova sjedista a bez naslona :D

ss22lbe01foo1as690o.jpg


94mwrsg3ihxtja7hfma7.jpg


2uujej62sn2e583l7jv.jpg


8qpq1quqakfn04m8ii4j.jpg


naravno slike kucnim telefonom hah

cekam jos gume, narucene , jedino bile fuldine od relativno jeftinijih mada i one su 200tinjak po komadu, to ce me malo priklat heh... cim stignu idu i alu na auto :icon_smile:

i cuniranje gotovo, malo jos sitnice i samo :123: :123:
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 173, slike enterijera

Ne ozbiljno rijesi klijesta, ako nista barem fino obrusi zicanom cetkom pa na busilicu... vrijedi :cool:
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 173, slike enterijera

E sad ću baš da testiram škodicu, danas radio testove, 0 bodova, iz prvog pokušaja.
Sutra već vožnja na škodici, pa ću da prenesem utiske
:lol::lol::lol::lol::lol:
A da mi je polagati na ovakvoj, nebi se žalio nimalo, Bgte razlike ove i one, kao nebo i zemlja
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top