Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 173, slike enterijera

samo jos da stavi znakove audi-a i bilo bi mu auto za 10+ najbolja fabiaB u ze :D :icon_sad::lol::123:
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 173, slike enterijera

odlicno je ispalo, svaka cast na trudu
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 173, slike enterijera

hvala ljudi ;)

malo se jos cuniralo, kako maglenke rijetko palim, ruzne, da su barem okrugle, leca ili nesto hehe a i bile one smd unutra, vratio obicne osram, te stavio crnu foliju :D
261220111130.jpg


doduse pvdje su smedje od hamelja

261220111131.jpg


261220111132.jpg


261220111133.jpg


felge za proljeca idu u tirkiznu plavu, a rub poliran...
 
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 173, slike enterijera

povuci rucnu sto se tice ulaganja, ustedi pare i kupi RS branik. plache za njim..
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 173, slike enterijera

pimpi ti samo brate farove peres ostatak auta si zanemario :lol:
 
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 173, slike enterijera

Svaka cast drug! Vabija je odlicna, naocito mi se svidjaju devil eyes i sjedala kako su odradjena... sretno u daljim radovima!;)
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 173, slike enterijera

unutrasnjost je prelijepa :cool: samo meni malo bode u oci onaj krom dealj na rucici mjenjaca
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 173, slike enterijera

ty raja;)


@death rs branik nece ici, jer bi onda morao komplet "stil" mjenjat, previse je on upadljiv, napadn, extreman, povlaci obavezno i nesto nazad kao kod kolege tiborka, pragovi itd... jedino nesto decentniji gt branik, koji je u sustini samo nastavak...

a maglenke sada noc prave u sred dana :lol:

edo ba najlakse mi farove trljat, malo ih skvasim, prebrisem maramicama i glanc :D

s1ck ne primjete se uopste toliko krom detalji, nema ih puno(papucice, mjenjac, rucke od vrata, cisto da razbiju monotoniju, a fino izgleda... naravno nista nije bingo/pijaca krom i sl, mozda malo na slici radi povecane svjetlosti upada u oko ;)

ugl, do marta ce se felgice ofarbat( tirkizno plava, poliran rub:icon_biggrin: ), te cu jos malo ubit strasne performanse, naime skinut cu 195/45/16 gume sto su naprijed, a uzet iste dimenzije kao i nazad., 205... jer i neki cenat su visocije, malo vise mesa, popuni ljepse do blatobrana hehe

ostalo sitnice;
301220111134.jpg

301220111135.jpg


neki detalji u crno, tipa "rucnih" podizaca nazad, tj. kurbli i toga, malo kada se uhvati vremena pa cirkuzat :icon_smile:
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 173, slike enterijera

ko bi reko da fabija moze ovako dobro da izgleda :D svaka cast druze, fino si ovo sastavio, sad barem lici na auto;)
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 173, slike enterijera

zanimljiv projekat, svaka cast na svemu do sada, samo nastavi, svidja mi se pravo :cool:
 
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 173, slike enterijera

predobra fabia,interijer me svaki put kad pregledam tvoju garazu iznova zadivi... :icon_smile:
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 173, slike enterijera

;)

malo se chuneri skupili, lijepili neke naljepnice i to
img1375e.jpg


img1377kj.jpg


skodilak prvi u necemu, tj. najprljaviji :cool:

img1404k.jpg


pa jedna sa duzom sestrom
img1427r.jpg


samo ima nize gume nego kod mene zimske, pa smo tu visinom :icon_mad:

img1432pt.jpg


posrana dobro, kao da se rally vozio, jos sreca pa je zahvalna boja, da je neka druga tek bi onda bila prljava :lol:

img1433x.jpg


img1431d.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top