Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Devil Eyes

ova kombinacija sa zlatnim krakovima mi se cini jako finom, rub polirati a krakove u zlatnu, extra kombinacija;)
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Devil Eyes

ArminM je napisao(la):
ova kombinacija sa zlatnim krakovima mi se cini jako finom, rub polirati a krakove u zlatnu, extra kombinacija;)

I meni je ona extra, ali limpi hoće ovu plavu, iako mi nije nešto
 
Početnik
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Devil Eyes

Pink i u pod :cool:

Mada mi je od ovih predlozenih od Zaakya zlatna the best of ;)
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Devil Eyes

e to zakky imas dva soka od mene :D :cool: :cool:

definitivno ide rub u sjajnu srebrenu sa kristalima, da sljasti, necu polirat jer nije ipak felga za toga bas, bolje ganjat sjajnu srebrenu boju za rub...

a sada krakovi i unutrasnjost ili u tirkiznu sa kristalima ili zlatnu... hmm valja se odlucit heheh , vidjet cu i sa majstorima, koja je boja "zgodnija" za radit da se dobije ono sto zelim, ... tj. da sljaste felge, da budem bling bling :D :lol: :lol:

a bit ce "niza" na oko, doduse manja rupa u blatobranu i naprijed jer idu 1cm mesnatije gume tj. 205/45/16 kao i nazad sto su, a mozda i distanceri naprijed...
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Devil Eyes

tirkiznaa tirkiznaa...ili pink...:D...dobe su obadvije zato s jedne strane uradis tirkiznu boju a s druge zlatnu...;)
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Devil Eyes

Poslušaj me, kupi ili zamijeni za neke felge koje su lijepe same od sebe da se ne moraš patiti :cool: Šta god da im uradiš i kako god da ih ofarbaš opet će biti normala petokrake, nekog hajmo reći klasičnog dizajna..
 
Administrator
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Devil Eyes

slazem se sa Schumijem... sada imas jeftinih felgi, ljudi mijenjaju, zima, pa vidi da zamijenis. Na sve ovo sada moraju ici malo bolje felge :) Nisu ni ove loše, ali sad jednostavno treba nešto drugo. I to što planiraš uložiti u lakiranje, bolje doplati malo za felge i cao;)
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Devil Eyes

mjenjaju ljudi jeftino felge, koje nit valjaju nit su sto posto ravne, gledao sam a i kada nadjem neko koje bi mozda uzeo, negdje daleko... nije djaba ni u babe... mada opet, od 16"-ki, imaju dva modela koja mi se svidaju a polovnih nema, nove pa skoro 2 milje :D... ovo ostalo, tipa sa vise krakova i sl, fazon je sto kada se stavi na auto izgleda isto 15"... dok su ove trenetne 16", bas tako djeluju, "vece"...

jedino kod 17" imam izbora, jer na golfa kada cuniraju uglavnom stavljaju vece, tj barem 17", tako da ipak izbora ima, ali meni je to ipak preveliko, i 16"-ke ubijaju, a tek 17"... da nisam probao pa hajd, ali probao 17, doduse sa sirim gumama i 8jota, jedva krenem :lol: :lol: a trosi kao da vucem prikolicu punu zeljeza heh

zato ove postojece osvjezit, mada su i one nove, ali eto hocu ljepsu, sjajniju boju... barem ne izgledaju "malo", a daleko jeftinije ih sredit nego nove felge


nego, konacno zavrseni i prednji tapacirunzi... a montaza kasnije kasno navecer, minus upeko, al moraju se barem nabacit na zabice

201220111120c.jpg


trojica zaskocilo cehinju, a ona ni da vrisne :icon_eek: ostavili smo barem trag hah

201220111121.jpg


211220111122.jpg


211220111125.jpg


211220111126.jpg


211220111128.jpg


i evo koje prljave cehinje,

211220111123.jpg


211220111124.jpg


211220111129.jpg



naravno slike posrane, jos minus, hladno pa se ruke tresu, al eto za prvu pomoc

i da, pohvalim funkya sto je drustvo pravio i pomagao, kako rucno tako i alatom :cool: :cool: hahahah ;)
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Devil Eyes

znaci funky ima dobar alat :D


salu na stranu, dobro si ovo uklopio, svaka cast.. lijepo izgleda :icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top