Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Fabia - Limpi-&Novi Update....

Ove su 3m mislim lajsne, imaju svoju ljepljivu traku, ali sam ja fino uzeo i ono "super ljepilo, smrdi-ljepi sve" da podebljam:D Izasao iz auta nasnifan, sad svaki put kad udjem osjeti se na ljepilo,... ali uzeo sam 4 picollino mirisa i sprej za kokpit:lol::lol:
 
Član
RE: Fabia - Limpi-&Novi Update....

Ofarbani "bubnjevi" u crnu, samo da nisu hrdjavi, a ne svidja mi se kad su crveni/zuti/zeleni...



Evo ko yeti visoka:lol:



 
Član
RE: Fabia - Limpi-&Novi Update str.7

Evo veceras neko me poprilicno zagrebao/tuknuo na parkingu:icon_mad: Oko zadnjeg desnog blatobrana, a prljavo auto i mrak, pa ne mogu ni reci koliko je, puno ili malo,...

Uglavnom, valja mi sad to ganjati i popravljati.... nista, ici ce u kompletu sa farabanjem lajsni, kvaka, plastike i ostalog. Valjda ce licit na nesto:icon_confused:
 
Član
RE: Fabia - Limpi-&Novi Update str.7

Ajde ljudi dajte prijedlog/savjet





Sutra ide na lakiranje lajsni, kvaka, enterijera, popravak blatobrana... ali nesto kontam oko ovog naprijed.

Da ofarbam u crno ove plastike sto su u nivou maglenki? Ili da sve djuture ide u boju auta, ukljucujuci i prednju masku? Ili nesto trece ipak??:icon_question: Razmisljam i o carbon foliji na krov, ali nemam klime, kuho bi se ko jaje... :lol:
 
RE: Fabia - Limpi-&Prijedlozi-savjeti??

ovo pored maglenki u crno,ova lajsna oko registracije u boju auta i ove 3 linije na masci u crno ;)
 
Član
RE: Fabia - Limpi-&Prijedlozi-savjeti??

zaj*o farbanje, skupi pare i uzmi milotec masku i usise na braniku ako vec ne zelis mjenjati branik

mada snazno savjetujem da uzmes od RS-a...prebolesno stoji...ne lazem ti, okrece glave samo tako :icon_eek:
 
Član
RE: Fabia - Limpi-&Prijedlozi-savjeti??

Tako ce i biti, crno dole, lajsna oko rege u boji auta, i u crno tri linije;)

Farbanje lajsni ide najvise usput, radi kvaka, enterijera i popravka blatobrana, za sada toliko, a kasnije se ima nekih vecih planova, ali o tom po tom:icon_smile:

@Tibor koliko je tebe izasao rs branik, jel narucen u skodinom servisu? Ako nije tajna
 
Član
RE: Fabia - Limpi-&Prijedlozi-savjeti??

karambolka od RS.....drugo auto bgm...to ti je moj savjet......
 
Član
RE: Fabia - Limpi-&Prijedlozi-savjeti??

350 markica izadje samo branik, uz to ti trebaju maglenke, i dole plastike usisa i plastika rege...;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top