Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Fabia - Limpi-&Trazim majstora za masku! str.8

Lepir lakirer, pitaj njega dao sam ti vec jedno br. mislim..
 
Član
RE: Fabia - Limpi-&Trazim majstora za masku! str.8

Lepir ne moze(nece), problem mu je da izvadi onaj znak, a da ne unisti onaj kao krom okolo, jer treba i rezati, variti, a sve sitno... a problem je sto niko nije siguran da moze, pa nece da se upustaju, mali posao, a treba dobrih zivaca...

Tibor na sta ti mislis? Milotecovu masku ili ?
 
Član
RE: Fabia - Limpi-& Novi update- str.8

super fabia,meni inace jako drago auto i mislim da je jako zahvalna za tuning..sretno u nastavku;)
 
Član
RE: Fabia - Limpi-& Novi update- str.8

Hvala,;) a sutra idem do servisa, da vidim za neke "djidje", nije bilo Suada danas, a nista bez njega:lol:

I da, auto je masinski ispoliran, uklonile se neke packe i tako to, ma odmah se pomladio 4 godine, jos kad ga ja rucno uglancam i namazem:p
 
Administrator
RE: Fabia - Limpi-& Novi update- str.8

puno bolje izgleda... skini i zadnji okvir tablice, i ja bi zatamnio jos i prednja stakla malo:icon_biggrin:
 
Član
RE: Fabia - Limpi-& Novi update- str.8

Naruceno danas, rekli dolazi u utorak, su papucice i rucica mjenjaca.:123:

Usput, radi li iko u Ze, ili blizu kvalitetno presvlacenje volana kozom?
 
Član
RE: Fabia - Limpi-& Novi update- str.8

pioneer_09 je napisao(la):
puno bolje izgleda... skini i zadnji okvir tablice, i ja bi zatamnio jos i prednja stakla malo:icon_biggrin:

potpis
sto se tice volana, pravac Visoko, nije ti daleko :) pozz
 
Član
RE: Fabia - Limpi-& Novi update- str.8

fina fabiana..ali drug ..iskreno meni se ne svidja ovo sto si ofarbo..ipak lajsne su dosle crne i tako su najljepse..... al tvoje auto i ti radis sta hoces..ni vako nije ruzno..sad mu pukni prednji rs branik..pa kasnije zadnji..i ima da gori;);)
 
Član
RE: Fabia - Limpi-& Novi update- str.8

Ofarbano djeluje nekako "kvalitetnije", a ono kad je crno izgleda jeftino. A to sto su dosle crne, meni se ne svidaju nikako, isto kao i kod nove oktavije, preupadljive, ako auto nije crno ili barem tamnije, a zato su valjda i na faceliftu u boji auta i uklonjenje naprijed. Ali opet, ti si medju rijetkima kojima se crne vise svidjaju, postujem;)

Uzivo je i bolje, slabe su mi ove slike, a i prljavo auto.
Jedino trebao sam mozda i naprijed na tablici malo podebljati brojeve, izlizali se od "brzine":lol: :lol:

A de recite, sa cim da zalijepim nazad tablicu, neka dvostrana ljepljiva traka ili sta?
Htio sam i onu elegance rucnu naruciti, a danas mi bi nesto zao, skupljali smo neke pare za jednu porodicu iz Ze, zalosno kako zive i od kojih primanja:icon_sad:, i eto skupimo nesto da koliko toliko pomognemo. A rucna i ostale "gluposti" mogu i cekati;)
 
Administrator
RE: Fabia - Limpi-& Novi update- str.8

za zadnju tablicu mozes koristiti dvostranu traku od 3m evo i link http://collectivesoul.files.wordpress.com/2009/04/dsc00437-35.jpg ;)
 
RE: Fabia - Limpi-& Novi update- str.8

stavi se SKORPIONA :D heheheh


ofarbaj lajsne u ROZO :D heheheheh


salim se fina ti je FABIAN :D samo stiklaj i nastimaju kako tebi odgovara' pusti druge ba :D tvoje auto TVOJE PARE :D
 
Član
RE: Fabia - Limpi-& Novi update- str.8

;) Trebao bi brzo jedan mali i update, narucene sitnice, ali skupe ko zlato...

A kontam da stavim cvjetice, recimo roza hauba i bijeli cvjetici, bio bi glavni. Ili mozda sa strane ispod lajsni:icon_question:



:D:lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top