Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Fabia - Limpi-& Novi update- str.8

dobro mozda je dobro na toj boji..kod mene ne tamno plava..i meni super stoje.....a mogo si i skinut one sa strane :D...ako uspijes da zaljepis tablicu..javi mi s cim si ..trebam i ja to ..ljepse izgleda sto puta;)
 
Član
RE: Fabia - Limpi-& Novi update- str.8

Sa strane se pa i nisu mogle skinuti, razlika u boji, morao bi komplet strane lakirati... djaba, nije bas mlado auto, 10+godina, a vidi se da je vozano po nasim cestama, pogotovo zimi, kamencica i sitnih ogrebotina ko u prici, ali eto polirkom se koliko tolko sredilo.
 
Legend
RE: Fabia - Limpi-& Novi update- str.8

mozda si trebao samo rucke roknuti u boju auta,ovako je monotono,kao siva fleka,trebao si lajsne ostaviti u crno;)
 
Član
RE: Fabia - Limpi-& Novi update- str.8

Kakvi, daleko bolje je sada kada je ofarbano, ono crno bilo nekako preupadljivo a poruzno, a sada taman ima malo sivog i crnog.:icon_smile:
 
Član
RE: Fabia - Limpi-& Novi update- str.8

Dosla i rucica:
:icon_smile:


Papucice nisu, kao doci ce ubrzo... nadam se...
 
Član
RE: Fabia - Limpi-& Novi update- str.8

dobar dobar..svaka cast..mogo bi i rucke i rucnu jos ..nas kako je merak drzat to u ruci :D;);)
 
Član
RE: Fabia - Limpi-& Novi update- str.8

Koje rucke, mislis na one unutra? One su vec "sjajne".

Ali veci je merak sada saltati brzine, super lezi, daleko bolje od onog starog plasticnog izlizanog.
 
Član
RE: Fabia - Limpi-& Novi update, detalji- str.9

Dobre papucice gdje si ih uzimao i koja je cijena,mislim da su iste kod golfa i passata ? :icon_smile:
 
Član
RE: Fabia - Limpi-& Novi update, detalji- str.9

74KM uzeo ih u ovlastenom, kataloski broj fca 000 001, ako koga interesuje. A iste su za dosta vw auta, skinu/svuku se one stare i idu ove nove. Eto da bude "bolji" osjecaj pod nogama.:D
 
Član
RE: Fabia - Limpi-& Novi update, detalji- str.9

Odlicne su neam,sta a nisu ni skupe,koliko sam ja mislio.... :cool:
 
Član
RE: Fabia - Limpi-& Novi update, detalji- str.9

extra ..svak cast..opako mi se svidjaju..al brate zao mi tolko para za to..a skoro se ni nevidi..mada bi uz sav elegance paket leglo ludilo;)
 
Član
RE: Fabia - Limpi-& Novi update, detalji- str.9

Nista nije jeftino, a da valja, barem za auto:lol:

Sad ima vise "sjajnih" detalja nego elegance, jedino mi rucna fali:D

Kontam da presvucem volan i rucnu kozom... ali ode se prvo najesti, pozelila guzica rostilja:lol::lol:
 
Član
RE: Fabia - Limpi-& Novi update, detalji- str.9

ti praviš novi paket opreme za Fabiju:lol::lol::lol: ali u svakom slučaju je fajn0;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top