Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Fabia - Limpi-&Novi Update....

Evo jedna "ofirna":



Kada su bile one poplave, voda/kisa skinula uber jeftini lak na ratkapama,... nista sto je jeftino ne valja:lol: Vratim ja za mjesec alu fele, goni ove celicare sa "plastikama", a snijega nigdje da se na glavu nasadis, a u krajnjem slucaju nismo na Aljasci pa da stalno pada... :lol:
 
Član
RE: Fabia - Limpi-&Novi Update....

drug pravo fina fabijica ;) ...nego koje si uzeo pozicije ..i kod koga si xenone uzeo ..i folije koliko dodju kesha..i gdje ih ima kupit...imam to u planu radit ..
 
Član
RE: Fabia - Limpi-&Novi Update....

Hvala, ma ima se puno planova samo "vrijeme" malo zeza :D ;)

Trenutno su neke bugarske pozicije, plavkaste/bijele, malo vise plave nego ksenoni. A imam i pilot neke kao rezervu, mislim da su italijanske.
A sto se tice ksenona, jaran mi nabavio ljetos kao neke "bolje". Folije llumar, radio kod jednog u Ze, da ne idem u Sa, a cijena zavisi i od %zatamljenja. Ali tu je oko 170KM mene izaslo.
 
Član
RE: Fabia - Limpi-&Novi Update....

auu..i valjaju li xenoni na ove farove..kod mene su vec mutni farovi..ispuco onaj lak..pa cu prvo odradit farove..i onda uzet xenone..a vjerovatno cu i pozicije..samo neznam koje..kad vidim jednim valjaju ove nekim ove..ja sam uzeo one pilotove 3,5km par..i bile na mom motoru ..jedno 3 mjeseca..pa ih prebacio na golfa ..radile 3 mjeseca..i jos sad otisle sa golfom...nisu one skupe..nego meni je zbog onoga..oce li izbacivat gresku kao da sijalica neradi..
 
Član
RE: Fabia - Limpi-&Novi Update....

Sto se tice ksenona, 6000k su, bijeli i blago idu na plavo. Uglavnom niko mi ne blica da mu smetaju, osim ako nisu plavi u blizini:cool: a cesto su mi blicali dok sam imao one osram cool blue i sl., zato sto izgleda kao da su neka "slabija" duga upaljena.

Postavljeni su kako treba, da ne bacaju u nebo, ali su i nesto "blazeg" inteziteta nego neki drugi ksenoni. Kod jarana na octaviji(staroj), bili isto 6K, ali neki fush svijetlili vise na plavo nego kod mene,ali bacali dalje, ali zato sa 10m jedva gledas u auto, ubi... I da, prosle sedmice bio na tehnickom, gledali farove i kako bacaju, sve uredu u granicama normale... Kod mene nema senzora da prijavljuje pregorene sijalice, tako da ne bi znao, vjerovatno bi javljali gresku...
 
Član
RE: Fabia - Limpi-&Novi Update....

Limpi je napisao(la):
Sto se tice ksenona, 6000k su, bijeli i blago idu na plavo. Uglavnom niko mi ne blica da mu smetaju, osim ako nisu plavi u blizini:cool: a cesto su mi blicali dok sam imao one osram cool blue i sl., zato sto izgleda kao da su neka "slabija" duga upaljena.

Postavljeni su kako treba, da ne bacaju u nebo, ali su i nesto "blazeg" inteziteta nego neki drugi ksenoni. Kod jarana na octaviji(staroj), bili isto 6K, ali neki fush svijetlili vise na plavo nego kod mene,ali bacali dalje, ali zato sa 10m jedva gledas u auto, ubi... I da, prosle sedmice bio na tehnickom, gledali farove i kako bacaju, sve uredu u granicama normale... Kod mene nema senzora da prijavljuje pregorene sijalice, tako da ne bi znao, vjerovatno bi javljali gresku...

ja sam isto najvise zagrijan za te 6000k uzeo bi od ede_16v ....a ja jos neznam imam li tu gresku za sijalicu...al prvo radim farove..da ih malo ispoliram...
 
Član
RE: Fabia - Limpi-&Novi Update....

Jednostavno izvadi sijalicu i vidi javljal sta na kontrolnoj;)
 
Član
RE: Fabia - Limpi-&Novi Update....

Cekam da otopli, pa da se farbaju lajsne i nesto plastike unutra...

Ne znam sta bi sa maskom, trazim bez znaka, ali nema... nisu ono chrom lajsnice, samo ofarbano u boju auta, hmm, a na sta bi licilo da sve "resetke" ofarbam u boju auta?
 
Član
RE: Fabia - Limpi-&Novi Update....

kako nema bolan, trk na milotec.de, u padje 150 maruna i dobijes bez znaka masku hehe ;)
 
Član
RE: Fabia - Limpi-&Novi Update....

Trenutno otpada narucivanje iz inostranstva, vec se ceka neka muzika, a sa dvd-om bilo problema, pa se oteglo... Imal ko u BiH da moze nabaviti masku i jos neke stvari? Taxi-bar nema, jos neke pitao nema:icon_sad:
 
Član
RE: Fabia - Limpi-&Novi Update....

Jao druze moj, sredim ti ja masku ako hoces, dobijes je u roku 15-ak dana...ti samo pogledaj koju masku hoces na milotec.de ili spoilercentrum.cz ;)
 
Član
RE: Fabia - Limpi-&Novi Update....

Vracao se sa skijanja, bi mi dosadno, svratim u fis i uzmem hrom lajsni da se zabavim:lol:





Samo malo da "obogatim" unutra, jos su isto stavljene nazad na vratima, i iznad onog prekidaca za svjetlo, i desno od njega, ali umrla mi bakterija na mobu od zime...Nista previse nisam htio, malo kulturno da uljepsam, a i djeluje sada nekako "aristokratski" vise:D
 
Član
RE: Fabia - Limpi-&Novi Update....

svojevremeno sam ih imao i ja, samo one tanje od 6mm ja mislim... :D ...ajd ako nista imas zabave do ljeta, jer us meni se odljepile sve do toplote :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top