Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str. 74 izduv prepravljen... str. 75 prijedlozi oko "badlooka"..

tibko drug, odradjeno je to unutra sve osim ringova na tabli... a sto ba spominjes vrs rucicu, jesam nju htio uzet, ali je 6 brzina, imao bi viska jednu :lol: org. papucice od tta imam,( imam i footrest, ali nije org., pa kontam bil ga stavljao ili prodao drugu jer njemu legne ko saliveno...) napravio kao krom look okvir oko retrovizora isto org, rucica je ona kozna hrom skracena malo, da bude "sporckija"... ti neki detalji su unutra odradeni, cisto da izgleda malo "bogatije"...

nezz, eto meni se ove lajsne na branicima nikako ne svidaju na pre-facelift modelima, jednostavno su mi velike i upadne... pa bi ravnao i radio ovako kao na ovoj plavoj malo preko farova... naravno, kada se radi, da se odradi kako treba i u kompletu... malo navuc haubu, ukinut lajsne, te mislim da bi bilo sasvim fino sprijeda..

od farova sam odustao, polovnih sa neke slupane elegance ili rs sa lecama nema nigdje, a novi me izadju eto pa 600tinjak zrnaca... radije onda odradim ovo oko branika, ofarbam fele i miran, te jos mi ostane... isto kao sto sam vec reako i za rs branik i to, jednostavno mi nekako skroz neisplativo, za njegovu cijenu, pa i manje, odradim sve ovo sto sam zamislio te miran...
 
Član
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str. 74 izduv prepravljen... str. 75 prijedlozi oko "badlooka"..

Kad vec radis radi kako treba


Evo primjera :lol:



Salim se, bolje ne, slozio bi se sa Tiborom, ako te vec svrbe pare odradi branike clean ili neke nastavke fine za branike, ovo mi nikako ne lezi na Fabiji
 
Član
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str. 74 izduv prepravljen... str. 75 prijedlozi oko "badlooka"..

a ne svidja mi se ovako puno navucen preko haube, necu to... nego kao na onoj plavoj sto sam stavio, to mi je bas taman... imam tonu slika fabija, gledam sve to, ova navlacenja skroz preko, te stimanje oko maske, nikako mi ne lezi...
 
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str. 74 izduv prepravljen... str. 75 prijedlozi oko "badlooka"..

tibor987 je napisao(la):
NE!

Po meni Fabija ima jedan od lijepsih oblika farova od svih, i ne bih nikad radio badlook...em sto je to toliko isfurano da bode oko, em sto nema nikakve potrebe...kad vec ides na clean manje vise, ostavi ga takvog...Ja bi na tvom mjestu ili nastavak na prednji branik od elis tuninga, ili bi krenuo malo picnut interijer, jer nema smisla vani sve odradjeno lijepo, unutra sve ostalo kako jeste...recimo TT papucice, chrom ringovi, chrome okvir oko srednjeg retrovizora i vRS rucicu mjenjaca....to je onako dovoljno da bude drugcije i da osvijezi crnilo Fabije, koje je po meni jako mnogo monotono osim ako nije elegance verzija sa smedjim interijerem koje mi bolesno dobro izgleda....eto ti moj savijet...

Prijedlog vise nego odlican ;)

jos nesto po pitanju izgleda

uporedi sta bi valjalo to sto bi uradio je desno ;)

tako da je po meni bolje da ostavis :)
 
Član
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str. 74 izduv prepravljen... str. 75 prijedlozi oko "badlooka"..

Limpi je napisao(la):
a ne svidja mi se ovako puno navucen preko haube, necu to... nego kao na onoj plavoj sto sam stavio, to mi je bas taman... imam tonu slika fabija, gledam sve to, ova navlacenja skroz preko, te stimanje oko maske, nikako mi ne lezi...

Ova crna sto sam stavio je fin primjer Cuninga ovako Fabia NEtreba izgledati

ja bi na tvom mjestu samo lajsne poravnao i to je to ;)
 
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str. 74 izduv prepravljen... str. 75 prijedlozi oko "badlooka"..

dobro bi bad look lezao na fabiji, mada mislim da ti je bolje uraditi karambolke
i nabaviti spojlere, bar prednji, a na proljece bad look, sad ide zima, kamencioci,
sol, i dr zajeb.ncije
 
Član
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str. 74 izduv prepravljen... str. 75 prijedlozi oko "badlooka"..

goni so i ljeti moze sletit kamencuga pa ti sajbu razbit, ostavit udubljenje na haubi, itd... nije bentli pa da se gleda prognoza i vrijeme... :D sta fali zimi uradit, ionako ne vozam puno, ili brzo :D vecinom po gradu... peglanje lajsni na braniku ide 99%, a eto kontam da se odmah radi i ovaj kao "bl", kao na plavoj....

spojleri i ti nastavci za branike jok, tesko naci, jedino da se isparim u cesku negdje, a i vecina ih je cuning...
 
Član
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str. 74 izduv prepravljen... str. 75 prijedlozi oko "badlooka"..

Limpi je napisao(la):
goni so i ljeti moze sletit kamencuga pa ti sajbu razbit, ostavit udubljenje na haubi, itd... nije bentli pa da se gleda prognoza i vrijeme... :D sta fali zimi uradit, ionako ne vozam puno, ili brzo :D vecinom po gradu... peglanje lajsni na braniku ide 99%, a eto kontam da se odmah radi i ovaj kao "bl", kao na plavoj....

spojleri i ti nastavci za branike jok, tesko naci, jedino da se isparim u cesku negdje, a i vecina ih je cuning...

Chuning 1:



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

Chuning 2:

Vidis, ovaj chuning je ustvari nastavak na svoj originalni pre-facelift branik, lajsna se skine sa tvog i na iste kopce od lajsne samo se ovaj prikopca (love izadje koliko i ravnanje lajsne, a sa ravnanjem igrat ce fiber koji je krhak zimi, a ovo je abs plastikasto znaci da je savitljiva kao i serijski branik), dakle 10min posla...ali ti je vjerovatno ugly...



Uploaded with ImageShack.us

Chuning 3:

Mattigov nastavak ( ima i cijeli body kit)



Uploaded with ImageShack.us

Chuning 4:

Originalni tvornicki dodatak koji je dolazio na Fabiama GT



Uploaded with ImageShack.us

Moze jao jako lijepo da izgleda...



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
 
Član
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str. 74 izduv prepravljen... str. 75 prijedlozi oko "badlooka"..

Po meni chuning 2 sa crnom mrezicom ili ovaj Mattigov
 
Član
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str. 74 izduv prepravljen... str. 75 prijedlozi oko "badlooka"..

broj 1 cuning, isto ko i broj 2 :D necu to. a cijene na superskodi, eto ravnanje/lakiranje ce izaci oko stoje, a ovi su uglavnom 200+ ojra, a treba i dovuc ovamo u ze... + lakirat, montirat...
ima po netu njih koji su ok, npr matig ali cijene, neka hvala :lol:
 
Član
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str. 74 izduv prepravljen... str. 75 prijedlozi oko "badlooka"..

Ne znam, mene ravnanje mog branika starog i lakiranje 450 marki doslo...po tome sam se ravnao...
 
Član
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str. 74 izduv prepravljen... str. 75 prijedlozi oko "badlooka"..

tibor987 je napisao(la):
Ne znam, mene ravnanje mog branika starog i lakiranje 450 marki doslo...po tome sam se ravnao...

:icon_eek: :icon_eek: gdje si ti to radio, ovlasteni lafo ?... meni je ovaj jaran lakirer rekao racunaj oko joje po "komadu" , branik komplet, ravnanje, lakiranje... hauba sa "stiklanjem" isto tako... sto sam redovan kod njega, reklama :D mislim za ove pare, nema sanse da uzmem i jedan fin branik/nastavak, tako da je ovo najisplativije rjesenje ;)
 
Član
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str. 74 izduv prepravljen... str. 75 prijedlozi oko "badlooka"..

Kod alena Basica radio, i nakon manjeg udesa ostao prezadovoljan...platio octavijin zadnji branik meni se tablica ozuljala :D
 
Član
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str. 74 izduv prepravljen... str. 75 prijedlozi oko "badlooka"..

nista, radit ce se peglanje branika i mali badlook kao na onoj plavoj fabiji... pricao sam sa majstorom, kaze bolje malo kasnije dok otopli ipak, jer i ovi sto drze boje, materijal to sve skladiste na hladnom, a kada radi da se odradi kvalitetno i kako treba, pogotovo radi rada sa plastikom... pa sacekat sunce i temp u plusu

aBd tamo oko februara lagano odnijet fele na farbanje pa otegnut do marta, zavrsit ovo, pa na kraju ispolirat i ima da bude dobro... mora bit, ne budel valjalo gurnem ga u Bosnu...

naprijed hauba i branik su ionako zreli za peglanje bora.... svasta prozivili, branik imao i bliski susret sa onim velikim saksijama u gradu, testirale se kocnice i zaustavni put :D kad je to puklo, kontao ode sve na autu u pm"... a ono mala ogrebotina, a saksija u 1321321 komadic, lagano se okrenuo i :123:
nek jos malo fasuje od ovih kamencica i hamelja, pa cim otopli ici ce se sa radovima...

a imam i ruznu naviku, a to je da zimi rijetko perem auto, a vozim po najgorem nevremenu, jos se zalijepim za branik nekome... trenutno je i boja auta, neka tamna prljava, smedo-proljev-crna... nije srebrena, trebo bi otic da mi promijene u saobracajnoj :lol:
 
Član
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str. 74 auspuh, prepravljen... str. 1 "nocni" snimak..

Limpi je napisao(la):
sta cu, struja je kriv, svratio do njega, kaze mi bolje bi bilo da se odreze pregrada... i odmah odem da se reze :lol: sto jest, jest, preporodio se nastavak :icon_smile:

e nek je vala i mene neko poslusao jednom u zivotu pa u klinac:D,jasta je vec bolje milion puta....ako jedno jutro zateknes fabijanu bez rore,da znas kod koga ne trebas trazit:D:D:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top