Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str. 70 auspuh, "nocni" snimak..

http://www.pik.ba/artikal/499154/bmw-525i-24w-hitno-extra-stanje-/
jest to je taj evo kad je se prodavao...
ovaj momak sto ga je prodao uzeo ga u sarajevu isao slabo i odvuce ga kod majstora i ima sta vidjet neki "majstor postavio lamelu naopako"haha :D i kad se to rijesilo bmw je ko zmaj isao ;) svaka cast tom vlasniku sto ga sad voze ;)

i sorry na off-u :icon_exclaim: :icon_biggrin:
 
Član
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str. 70 auspuh, "nocni" snimak..

dobar je bmw, org. ksenoni vrijede pravo...trebaju se neke sitnice jos sredit, pa da jos bolje vuce... a unutra su isto izbaceni ovi cuning prostiraci, sada su normalniji, jos kad se falcare srede, bit ce pravi :cool: a pravi momak ga vozi, malo krupniji, a ispraksao se sa "zanosenjem" i ulascima/izlascima, fino ga i vidjet :icon_smile:
:icon_exclaim:
 
Član
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str. 70 auspuh, "nocni" snimak..



Uploaded with ImageShack.us
rora sa strane :D

a pocele i snijezne gadosti, ovo je slika pred pocetak, pocelo padat pa se islo u brda glumit "driftera"... sve je bilo dobro dok se nije zapelo u blatu :lol:
 
Član
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str. 70 auspuh, "nocni" snimak..

Bgt lipi stavi ove bijele vezice d ase manje vide...gdje ove crne nađe...??hehehhe
 
Član
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str. 70 auspuh, "nocni" snimak..

vidim svi stavljaju one bijele, ali upadljivije su od crnih + pozute, tako da sam ja fino crne stavio, a i ne vide se uglavnom, prljavo auto, tak da mi je svejedno :D
 
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str. 70 auspuh, "nocni" snimak..

limpi neka crnih vezica sam da radkape ne spadaju ;)

nisu alu felge da se moraju manje primjetit :icon_biggrin:
 
Član
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str. 70 auspuh, "nocni" snimak..

Nego kolko si konja dobio auspuhom ...:D hahahah Dobra fabia..
 
Član
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str. 70 auspuh, "nocni" snimak..

Pa eto, ima onaj kn filter, ngk svj. pa sada lonac, naravno tu su i ostali dodaci i to se racuna :D, pa konj za volanom, pa pustim prodigy da drma, ima sigurno zdravih 67.99 ponija :cool: brzi sam od natovarenih kamiona :lol: :123: :123: :lol: :lol:
 
Član
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str. 70 auspuh, "nocni" snimak..

A jes vidio kako leti, kad vratis se na serijske felge sa 16/17 cola ? hahaha

Koda ti je neko preko noci sutno low press turbinu hahahaha :D
 
Legend
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str. 70 auspuh, "nocni" snimak..

ne svidja mi se ova rora nikako, bas je znaru :(

pogledaj ove ljepote.. po meni prelijep auspuh, i uklapa se u svaki izgled auta..

slika-108290-2010-12-1291259231-velika.jpg


ili eventualno jap style, ali ga uvuci, samo da malo viri i on bi fino izgledao..

kako god, sretno u nastavku
 
Član
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str. 70 auspuh, "nocni" snimak..

@tibore jasta je, sada na zimskim leti, baca cvilove :lol:
a na ljetnim gas do poda, grmi nema sanse da slajdra, po mokrom tesko, a kamol na suhom.

@noke, vec sam rekao za lonac, jbg, stari progorio totalno, a nesto mi bilo zao davat 200+ km i ici u kiseljak.... a ovaj izletio povoljno, sta cu... mada vidjet cu, ako moze da se sredi/napravi barem ono kao "prosirenje", izbocina oko nastavka, kao sto ima rs-ica... jer "napuknut" je ovaj branik jos davno kada mi je frajer i stope razbio, treba se sredivat i lakirat, nikad nije...
ili ako ne spiskam za novu cak rs branik nazad, btw znal ko cijenu rs branika, jel on samo plug@play :icon_question: .... ima planova, abd bit ce nesto :icon_smile:
 
Član
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str. 70 auspuh, "nocni" snimak..

oko 300 marki dodje, imitacija originala...mislim, i ovaj je sa skodinim zigom samo talijanski, ali je isto od abs plastike ko i serijski, a original rs dodje iz dva komada i skuplji je podosta....( i ne nije talijansko smece, da negdje frlji ne uklapa s ei slicno...moj prednji je ova originalna kopija originala haha ) pa da mu izbusim rupe za pranje farova ne bi niko skont`o....
 
Član
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str. 70 auspuh, "nocni" snimak..

uradjena sitnica, ali odmah drugi auspuh... naravno, prljavo, posoljeno auto, zima pa mi se ruke tresle...

reziiii hahahaha rezii hahahaha




Uploaded with ImageShack.us

duplo bolje sada bez one "pregrade" :cool:
 
Član
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str. 74 auspuh, prepravljen... str. 1 "nocni" snimak..

kolko je bolje sada,meni je sad duplo bolje nego s onom pregradom,koja je ajmo reci sranje bila,nekako bezveze,sada je to puno bolje,drago mi je sto si je isjekao:icon_smile:
 
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str. 74 auspuh, prepravljen... str. 1 "nocni" snimak..

eto ga limpi drugi auspuh :cool:

Predobro je sad :icon_biggrin:

sta se pravdas za prljavo auto :D nemoj ga prat do proljeca :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top