Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str. 74 izduv prepravljen... str. 75 prijedlozi oko "badlooka"..

a nema ba struja, cim si rekao bolje ukinut ono u sredini, odmah sam do zuke, malo ga trzno, reko gori moras nesto hitno rezat :D :lol:

a da ne trazim na fordovima, pogotovo onom plavom ko sa ksenonima i beybi sjedalicom :D ma bit ce i tebi rora i izduva, strpljen spasen :icon_smile:
 
Član
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str. 74 izduv prepravljen...

Ma tako je drug samo radi kako se tebi sviđa i koliko imaš para, ne praviš ga nama nego sebi.. Mislim da će to super izgledati, sretno
 
Član
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str. 74 izduv prepravljen...

Sviđa mi se auto, ima lepih oblina i velike mogućnosti za stajling. Dobro ti to radiš, želim ti sve najbolje;) Pozz
 
Član
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str. 74 izduv prepravljen...

hvala drugovi ;)

a nikako da poslikam izduv, a da je bibi cist, ostavi ga jucer navecer ,ustvari danas ujutro :D napolju da ga sapere kisa, pljusak, ali slabo skroz.... aj barem je malo soli sapralo :lol:

zenicki fetish:


Uploaded with ImageShack.us
 
Član
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str. 74 izduv prepravljen...

kakvo ti je ono ba P,sta je ono:icon_rolleyes:
 
Član
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str. 74 izduv prepravljen...

kod njega je ono p vec 5godina haha,sala,a jel nisu mogao malo jos isprljat auto :) evo sad dodje na red i on topic hehe,izduv lezi odlicno ;)
 
Član
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str. 74 izduv prepravljen...

ono p je da ne dajem 40 mara, rekao sam ne dam im, pa vala... nosio ga tacno 2 godine... valja do kraja maja jos :icon_sad: a ovako svaku skoro vecer lizalo, oo amare jel se pilo, pa gdje ti je p? blato ga maskiralo :cool:

radije sebi pare u padje, nego njima radi slova nekog da dajem... :lol:
 
Član
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str. 74 izduv prepravljen...

mustuluk :icon_mad:... danas fasovao kuku u zadnji branik... nije puno stradao... frajer pobjegao, ali srecom "uhvacen" je, ispod kamere u centru i sve se vidjelo kad me je tuknuo, alarm se upalio na skodilaku, zapisnik i sve sa policijom odradeno... bit ce i od osiguranja nesto...

sutra na dogovor sa majstorom da se radi branik... bit ce onda nekih promjena na njemu,...
 
Član
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str. 74 izduv prepravljen...

Limpi je napisao(la):
mustuluk :icon_mad:... danas fasovao kuku u zadnji branik... nije puno stradao... frajer pobjegao, ali srecom "uhvacen" je, ispod kamere u centru i sve se vidjelo kad me je tuknuo, alarm se upalio na skodilaku, zapisnik i sve sa policijom odradeno... bit ce i od osiguranja nesto...

sutra na dogovor sa majstorom da se radi branik... bit ce onda nekih promjena na njemu,...

jarane ti k'o da si naslutio kad si mi neku noc rekao "stari su branici,nisu nikad radjeni"...sreca pa osiguranje placa ;)
 
Član
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str. 74 izduv prepravljen...

Dobro je pa ce osiguranje rijesiti ..Tebe su udarili kukom , a ja zaljepio u kuku neki dan..Puko branik i tablicu probio..Moja krivica nisam odstojanje drzao , ali debil koci ko mahnit..:D ..
 
Član
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str. 74 izduv prepravljen...

majku im *****,tako i mene sinoc lik stjera s ceste,da niam pobjegao razvalio bi me,lik vozi ugasenih svjetala,i pobjeze
sreca pa si tog svog manijaka uhvatio,treba im se svima mamice na*ebat:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str. 74 izduv prepravljen...

ma joj :icon_mad: nek mi nije stopu razbio, morao bi dvije ovakve uzimat... nije on puno stradao, iskocila lajsna, "zagreban", udubio se... naravno takvog ga poslikali, normala u ovlastenom na procjenu, kazu pare ce biti, samo ce se malo cekat... a onda fen, lupili ga, malo presli polirkom, puf, vrati se, nije udubljen vise... ali djaba ono crna tacka ima, isto cir nekakav...
evo cekam zuku, pa da se dog. sa njim, da se radi komplet branik, peglanje lajsne, lakiranje, te odradit "otvor" oko rore... da ispadne kako treba...
 
Član
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str. 74 izduv prepravljen...

ti nace branik sa ovom rorom,a frajko ga kukom dokrajci,sad ces ga sredit da valja i eto ga,nadam se da neces dugo cekati pare od osiguranja;);)
 
Član
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str. 74 izduv prepravljen...

ArminM je napisao(la):
ti nace branik sa ovom rorom,a frajko ga kukom dokrajci,sad ces ga sredit da valja i eto ga,nadam se da neces dugo cekati pare od osiguranja;);)

Izgleda da je njemu godilo sto ga je zakacio...sad ce ga bas sredit:cool::cool::cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top