Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str. 64, pripreme za zimske radove,...bira se miss boje za felge?

farbaj u narandzastu honda repsol boju... nije pederski a da ubijes malo monotoniju sive boje, ne bi bilo lose :) samo nemoj u crnu, i neke tamnije boje... previse ga zatvara..
 
Član
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str. 64, pripreme za zimske radove,...bira se miss boje za felge?

tamne sam otpisao vec... mislio sam na boju "titanija", te tamnije neke varijante, ali bas ga zatvori.... razmatra se trenutno neka zlatna, ne bas ona skroz jaka....

slicno ovom:
http://www.skylinesaustralia.com/forums/post-a255894-
http://farm5.static.flickr.com/4043/4566398679_676b550f5a.jpg
http://www.speedsportlife.com/photopost/data/1077/thumbs/Thunder_Bunny1.jpg
 
Član
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str. 64, pripreme za zimske radove,...bira se miss boje za felge?

Limpi ova sa druge slike,definitivno,pravo dobro izgleda,mislim da bi leglo na sivu samo tako;);)

Ajde ba farbaj,pa da mogu i ja nesto slicno ove zime da odradim;);)
 
Član
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str. 64, pripreme za zimske radove,...bira se miss boje za felge?

polako ba, ohani :lol: :lol: sta cu radit preko zime.... u decembru najbolje, pa lagano krenut, jednu po jednu :icon_smile: najverovatnije ce ici neka "gold" kombinacija
 
Legend
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str. 64, pripreme za zimske radove,...bira se miss boje za felge?

udri ih u crno druze i kociona kljesta u neku crvenu fluorescent isl
 
Član
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str. 64, pripreme za zimske radove,...bira se miss boje za felge?

enesss je napisao(la):
udri ih u crno druze i kociona kljesta u neku crvenu fluorescent isl

da su neka kociona, davno bi ona bila obojena... ovako, aj sto su samo naprijed, ali mala ko na piletu sise :lol:
 
Član
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str. 64, pripreme za zimske radove,...bira se miss boje za felge?

mozda bi mu i bjele fele stajale:icon_rolleyes::icon_question:
 
Legend
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str. 64, pripreme za zimske radove,...bira se miss boje za felge?

ja bi u bjelo sa crvenim rubom :cool:
 
Član
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str. 64, pripreme za zimske radove,...bira se miss boje za felge?

drug moj posto ti je unutra svijetlo zeleno stavi ih u crvo sa zelenom forscentnom bojom
 
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str. 64, pripreme za zimske radove,...bira se miss boje za felge?

ljudi moji Limpi me zabrinjava. pogledajte kakva mu je ideja pala na pamet, covjek navalio da mu uradim, ne mogu da ga odgovorim nikako.. :S
10f94w8.jpg
 
Član
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str. 64, pripreme za zimske radove,...bira se miss boje za felge?

Hahahahah pinky Fabia.. Ne farbaj ništa Limpi,sjedi,vozi i uživaj...
 
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str. 64, pripreme za zimske radove,...bira se miss boje za felge?

Zlatna, pink, ako ti se fura malo radi fazona, a to je kratko, onda OK, mada ja licno ne bi nikad (vjerovatno sto me taj pravac ne zanima).. Siva sa ofarbanom crnom bojom ovaj unutrasnji dio felge, lijepo izgleda, al' totalno isfurano, eto pogledaj malo, 95% je ta kombinacija, totalno isufrano.. Ja licno bi ofarbao u sivu sa kombinacijom crvenih kristala (ako se moze naci to kod nas), gledao sam skoro na nekoj emisiji pravio covjek crnu sa crvenim kristalima, i odlicno je izgledalo. Buduci da malo uz stope bi bilo lijepo da uradis takvom bojom, bilo bi makar malo originalnije, crveni rub isto isfurano.. Ovo je samo moje misljenje kako bi ja uradio, a rijetko ko ima...........
 
Član
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str. 64, pripreme za zimske radove,...bira se miss boje za felge?

ma jesam ti reko taj cvijet kod poklopca rezervoara da ide :D

rubovi u crveno i sl, jok
fz13eu.jpg


mada opasno mi se svidja otprilike ovakva nijansa zlatne....
281c4fa.jpg


a sto ba sumi, ono sto sam zamislio, jos malo pa gotovo... ubrzo ce branici, "izduv" te jos neke sitnice... pa sam kontao jos fele i to je to, do proljeca da bude sve gotovo...
 
Član
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str. 64, pripreme za zimske radove,...bira se miss boje za felge?

Oko lijepe su ti felge i ovako, a mala je granica između genijalnosti i gluposti, zato moraš pažjivo :D

Ako si baš odlučio da farbaš,moj glas je za zlatne
 
Član
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str. 64, pripreme za zimske radove,...bira se miss boje za felge?

A Limpek, procitah da kontas zagladit zadnji branik...ako ces smao lajsnu ukinut a ostavit ga ovakog, gorko ces pozaliti...bit ce ti dosadan zadnji kraj ko govor Fidela Castra...

Posto j eu Fabija glup i nedorecen zadnji kraj, mora branik biti malo...hmmm..interesantniji da odvuce pozornost sa dosadno oblikovanih stopa i poklopca gepeka...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top