Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str.68 auspuh..

Fino je leg'o, samo bih ga ja jos malo unutra gurn'o....
 
Član
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str.68 auspuh..

Vec sam ti reko;)a da nema pregrade jos bi bolje izgledao
 
BHT Ovisnik
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str.68 auspuh..

fino sto si i to rijesio,mada se meni ne sviđa ova izlazna cijev,ako je moguce tu pregradu izvaditi mnogo bi ljepse bilo :D
 
Član
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str.68 auspuh..

trebao si ljepes da izrezes plastiku kao i da uzmes neki lonac sa dve manje cijevi ovo je ko onaj pijacarski nastavak od 17km :(
moglo je to dosta, dosta bolje i kulturnije... :/
 
Član
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str.68 auspuh..

slazem se sa coletom,nekako je zavrsetak bezveze,,mozda je uzivo ljepse,ali ovako iz ovog ugla ja bih rekao da to nije to.
Snimi klip,da cujemo promjenu;);)
 
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str.68 auspuh..

Dobro je ;) nebi bilo lose da je vise uvucen i da nema pregrade, ai o tom potom nek je on na autu :cool:

Snimi koji klip slabo se nesto cuje preko slike :D
 
Član
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str.68 auspuh..

Lijepo i drago mi je, ali zavrsetak j ebljaki...ti mi daj vanjski promjer lonca, ja ti posaljem zavrsetak iz Mostara !
 
Član
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str.68 auspuh..

ne svidja mi se zavrsetak izduva nikako bas mi je anti ..
mislim da si ovim potzom napravio korak nazad sto se tice izgleda auta ;)
 
Član
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str.68 auspuh..

prvo je isao bez nadosivanja, unutra, uzivo nije valjalo nicemu... tako smo ga malo izbacili, plastika je fino izrezana, zasticena okolo, sve po ps-u ;) a i slika je losa, eto cisto da se uslika, a nakon voznje po pljusku na autoputu, kisa vani pljusti, pa nabrzaka... jer lonac se i stimao da uzivo fino izgleda... naravno nije idealno, jer nema odradeno ono oko nastavka kao na recimo rs braniku, ili "difusor" i te pizdarije.. ali je sasvim pristojno...

ovi sto su vidjeli lonac do sada, njima super, mada ih ima koji vole "cunerskije" dodatke... ok volio bi i ja dvije mozda rore, ali neka mi neko da pare i odmah ih uzmem. u ze ih nema ni uzeti, ovi kao mogli bi nabavit, ali nisu uvjerljivi...jer za cijenu po kojoj sam uzeo lonac, bolje ne moze, da sam imao 300km u djepu pa otici u kiseljak da mi tamo radi, jer u ze nema, mozda bi eto onda "udovoljio" da se svima svidi ;) rekao sam vec xxx puta sto necu da lupam u skupe stvari, vec ovako "prihvatljivije", te kada nesto naleti jeftino...

zvuk i bolji "ugao cim se vrijeme proljepsa, :icon_smile:
 
Član
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str.68 auspuh..

trebao si joj jap staviti...:D meni se ova pregrada ne svidja ali eto snimi klip da cujemo kako zvuci
 
Član
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str.68 auspuh..

Meni se nesvidja nastavak mozda bi bolje legao ovakav kao na slici ali ako je tebi dobar i po tvom cejfu onda OK ali nemoj da mislis da mi se ostatak auta nesvidja ostalo je :cool::cool:

Meni ljepse ovo izgleda :D:D

bioro9.jpg
 
Član
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str.68 auspuh..

limpi, samo ti po svom... ako je tebi dobar, meni je jos bolji,
po meni.. i dalje jako lijep auto.. samo dalje nastavi... :cool:

kome se ne svidja, nek sebi stavi drugaciji... NHF ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top