Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str. 63, zimski set...

Dobar skodilak :D... I ti glumis kriminalca haha... Tako u mene stari govori za ove folije, kad sam ja sebi zatamnio stakla bio, kaze stari "gledaj ga, i on glumi nekog kriminalca", sjeo samnom u auto, bili prozori otvoreni malo, kaze on "de zatvori ove prozore hocu i ja da se vozim k'o kriminalac, necu da me narod gleda" hahaha....

De mi reci, imas li razlike u potrosnji sada, ja sam kod sebe na proslom autu osjetio razliku potrosnje na manjim felgama, al' sto mi je cudno bilo na 15" je sto puta lakse volanom upravljati, ne znam kako da objasnim, lagan volan za upravljat na 15" bio, na fabrickim 14" i ako ima servo bila je patnja haha.... Jest, jedini problem bio trosio mi pola litre vise na 15", al' sam kasnije vidio da mi je spur sjeban bio (udarano auto bilo, pa je za prodaje sredjen), pa se na 14" nije ni primijetilo 185/60R14, a ovim 7j 15" se primijetilo haha...

Da ne zatrpajem vise temu :D
 
Član
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str. 63, zimski set...

nekako neobicno, ove 14" sada djeluju ko oni mali rezervni tockici :lol:

a ratkape u fisu, 30km sa skodinim naljepnicama, inace je roverov znak na njima. ima svakakvih, ma sve sam ih otvorio i gledao :lol: :lol:

@almir razlika u potrosnji, najvise se po gradu ili uzbrdo osjeti skoro litar vise na alu, otvorena nije nesto puno veca... ali nek trosi taj litar vise, tek sada vidim kako izgleda na 14-kama :lol: a za folije, stari nije ni primjetio da su i naprijed... a inace za njih kaze, samo ti kupleraj pravi :lol: btw, lozim ga da zatamni i on svoje, ali djaba, nece on ni sijalicu da stavi ako nije orginal...
 
Administrator
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str. 63, zimski set...

odlicno mu leze ratkape ;) sad se strpi do proljeca...
moram i ja ovakve ratkape potrazit ;)
 
Član
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str. 63, zimski set... Trazim ps majstora

kontam da se malo dotjeraju ove moje felgice preko zime i budu spremne za proljece... potreban mi je neko tko zna radit sa fotosopom da se vide neke kombinacije i boje, tipa bijelo, crno i tako to :icon_smile:
 
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str. 63, zimski set... Trazim ps majstora

ako ti niko ne uradi do sutra to sto ti treba, ja cu ti sutra uraditi ;) sad odo da pijem, nemam kad :)
napisi odmah svoje zelje ;)
 
Član
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str. 63, zimski set... Trazim ps majstora

sve kombinacije dolaze u obzir, ni sam ne znam kakve, eto da se odradi neke, pocevsi od bijelih fela pa nadalje, ako ima ko vican pa da nesto odradi, bio bi veoma zahvalan i ima pivu/sok od mene :icon_smile:
 
Član
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str. 63, zimski set... Trazim ps majstora

dok se razmislja o boji felgi, danas predje i 140.000km skodilak



Uploaded with ImageShack.us

posto slusa bit ce ubrzo nagradjeno sa nekim boljim/skupljim uljem, trenutno mu pogusto( a i jeftino, kanta 34km :D, ne voli bas zimu, oni hidropodizaci pocnu malo tak-tak, malo se "napati" dok se ne razbaca po motoru .
 
Član
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str. 63, zimski set... Trazim ps majstora

ovako odluceno je sta ce se radit preko zime... ici ce sada u ovom mjesecu nekad, aBd ravnanje/ukidanje lajsni na branicima... a i odlucuje se u koju bi boju isle i felge :icon_smile:

trenutno su ovakve, standard, bez packe...
24102010423.jpg


a evo neki primjerci sto je Death_beat odradio ;)

2j1q520.jpg


10dfo61.jpg


312jkad.jpg


23idx0g.jpg


naravno tu je i nezaobilazna boja, samo me strah, pocet ce me ovi "pederi" sa cukicama ganjat i gledat :D :lol:

2rr5mr8.jpg


svi prijedlozi oko boje felgi su dobrodosli, ako ko ima neki, nek se izjasni ;)
 
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str. 64, pripreme za zimske radove,... izbor boje za felge?

metalik siva sa krupnom perlom i rub felge u crveno izvuci,
da se uklopi sa zadnjim stopkama i da ne bude monotono sve u sivom,
onda bi nesto i na masci neki crveni znak ili nesto da se upotpuni u cjelinu
 
Član
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str. 64, pripreme za zimske radove,... izbor boje za felge?

ovu sliku sa rozim felgama obrisi,ako je moja zarucnica vidi moram i ja onda ovako farbat:icon_biggrin:
Svidja mi se bijela boja,bijele fele,mozda dodati crne,napravit neku kombinaciju. Sad kad sam vidio kod tebe kako izgleda vjerovatno cu i ja nesto slicno odradit. Doduse vec sam htio nekome da mi u PS-u odradi,moram nesto napravit;);)
 
Član
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str. 64, pripreme za zimske radove,... izbor boje za felge?

bijele ili cak zlatne,fino izgledaju...
koju god boju od ove dvije izaberes neces promasiti ;)
 
Član
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str. 64, pripreme za zimske radove,... izbor boje za felge?

Shelby je napisao(la):
bijele ili cak zlatne,fino izgledaju...
koju god boju izaberes neces promasiti ;)

bgti nemoj samo rozu:D heh po mom misljenju zlatne mu najbolje leze a i isticu se ;);)
 
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str. 64, pripreme za zimske radove,... izbor boje za felge?

de ljudi da ga nagovorimo da u rozu ofarba :D
znam da bi tiboru bilo najvise drago :D
 
Član
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str. 64, pripreme za zimske radove,...bira se miss boje za felge?

mmmm, odmah bi mu napravio nazad protocni lonac fi 60 hahahha :D
 
Član
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str. 64, pripreme za zimske radove,...bira se miss boje za felge?

nabavit cu jos jedne fele, pa cu njih u pink/ljubicastu perla kombinaciju :D :D al ne bi isao dole u hercegovinu, ovaj tibor ko zapeta puska ceka :lol:

a ove mi nekako idu ili u bijelo ili cak u zlatnu, crna otpisana... :icon_rolleyes: sreca pa ima citava zima da se skontam i odlucim za boju... zato sada prvo idu radovi na braniku, ima da bude ko macja guza :icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top