Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Fabia Mk1 - str.1 Info, rezime uradjenog -str.53, distanceri...

ici ce dole p jednog dana :lol: :lol:
 
Član
RE: Fabia Mk1 - str.1 Info, rezime uradjenog -str.53, distanceri...

Limpi je napisao(la):
ici ce dole p jednog dana :lol: :lol:

haaha..nezz u nasem gradu to ne treba ..ima vec 3 mj..al et nema veze...bitno je da je fabia dobra
 

MTR

Član
RE: Fabia Mk1 - str.1 Info, rezime uradjenog -str.53 nesto slika

kakvi su ti sarafi na felgama ? meci one da je ujutro ne nadjes na klocnovima :D
ponovo su poceli felge da skidaju
 
RE: Fabia Mk1 - str.1 Info, rezime uradjenog -str.53 Slike

Vrh :cool: nema dalje i ako sta bude onda ce bit nesto za neocekivat.

Jesi je sredio svaka ti dala :icon_biggrin:

To slovo P stavi gdje bilo samo nemoj da kad te zaustavi policija i kad te pitaju za P da kazes ima medju nogama, nemoj se izvlacit ko cure :D
 
BHT Ovisnik
RE: Fabia Mk1 - str.1 Info, rezime uradjenog -str.53 Slike

kako mi se sviđa fabiana,svaka cast,felge legle za 5,folije jos bolje se uklopile,stopke extra,to nema rijeci,jos samo farove da otvoris i obojis u crno dio bio bi pun pogodak,dobra pravo:cool:
 
Član
RE: Fabia Mk1 - str.1 Info, rezime uradjenog -str.53 Slike

Kaosto rece Colnemogu vjerovati da mise ovoliko svidja auto....

Znaci extra je sredjujes sve kako treba i sve po mom ukusu, e sad nesto sto bi ti ja predlozio ili nesto sto bi ja jos odradio a ne predstavlaj velike troskove a to je kao prvo sto rece i sam col skidanje farova njihovo otvaranje farbanje iznutra i naravno poliranje istih,zatim skidanje oznaka ispod bocnih migavaca,te iste kupiti ali kristalne sa novije fabije odg. 99% provjeri...zatim ofarbaj kljesta u crvenu boju,bice dosta otvorenije...
Zatim pozadi skidanje osnaka,brisaca i svih nepotrebnih stvar,farbanje ovoga za slepanje u crno te stavljanje kakvog auspuha ili ako nista odraditi neke fine nastavke na fabricki auspuh sto je vrlo izvodljivo.

Evo odradio sam dvije fotke neke moje zamisli:

2zoi6vt.jpg


2im3qj8.jpg
 
Početnik
RE: Fabia Mk1 - str.1 Info, rezime uradjenog -str.53 Slike

Predobra Fabia bas ono odradjeno sa ukusom.Svaka cast! Cista petica!!
 
Član
RE: Fabia Mk1 - str.1 Info, rezime uradjenog -str.53 Slike

Hvala svima ;)

ma uradit cu jos samo neke "jeftinije" stvari... najvise bi volio unutra farove u crno, kao i sto imaju neke fabije, ali puknut u crno sve sto moze... eh da mi je koga naci da se zeza oko toga jos...

a za farbanje klijesta u crveno, vidjet cu mozda ovih dana, kako da nazad odradim, samo su naprijed diskovi i klijesta... da puknem onaj "bubanj" nazad u crveno ili, trenutno je crnom ofarban :icon_question:

@mtr, ma auto je garaziran ili parkiran ispod prozora izmedju dva auta, ne bi mogli ni dizalicu zavuc i dizati auto :D a i ima se neka "zastita" :icon_smile:
 
Početnik
RE: Fabia Mk1 - str.1 Info, rezime uradjenog -str.53 Slike

za farove se obrati Ligi sa foruma ;)
 
Član
RE: Fabia Mk1 - str.1 Info, rezime uradjenog -str.53 Slike

dobose u crveno niposto, po meni to je kurcenje malim stvarima...kad is vidio da neki lik se kurci svojim malim pimpekom curi ? Nikada ! tako da je bolje dobose u mat crno, kad vec nisu Bog zna sto za viditi nek manje bodu oci...

nastavak odradi, to je extra koliko poboljsa izgled sazada, i gledaj neki krovni spojler sa spoilercentrum.cz ja ti mognem sriktat nesto ako hoces...

ako hoces imam ti i pragove prodati, ne bi ti stajali ovakvi kakvi jesu ali ako ti se da, dajem ih za solidne pare pa da ih prepravis :)
 
Član
RE: Fabia Mk1 - str.1 Info, rezime uradjenog -str.53 Slike

e to, nazad sam jos davno puknuo bubnjeve u crno, da ne budu hrdjavi i upadni... da su klijesta i nazad, islo bi u crveno, ovako da ih farbam u neke "drecavu" boju, nije to to, samo su naprijed, a i mala su.... :lol:

nastavke imam u planu, ili neka dva ovako, ili jedan "veci" ovalni... ali bezveze mi ih stavljati na lonac star 11godina, jos uvijek cekam da progori ali nece i nece, ma kvalitet :D....

od nekih daljnih ulaganja sam odustao, branici, pragovi, i sl... ne isplati mi se nikako, nije bas jeftino, bolje mi lagano stedit za nesto drugo...
dakle ici ce samo neki manji jos radovi, vidjet cu za farove, eto sada ubrzo i neke ratkape ili cu farbati stare celicare/zimulje, mozda neki naslon za ruku unutra, ako se nadje da fino lezi...nekad poliranje i vozi :123: :123:
 
Član
RE: Fabia Mk1 - str.1 Info, rezime uradjenog -str.53 Slike

ja sam se danas vozio iza tebe oko pola 4 i onda ti uzeo prvenstvo sa mosta na ulasku u zenicu te isao ispred tebe i auto ti ne ide pravo ali nikako,provjeri ti taj zadnji most malo bolje;)
 
Član
RE: Fabia Mk1 - str.1 Info, rezime uradjenog -str.53 Slike

prozor je napisao(la):
ja sam se danas vozio iza tebe oko pola 4 i onda ti uzeo prvenstvo sa mosta na ulasku u zenicu te isao ispred tebe i auto ti ne ide pravo ali nikako,provjeri ti taj zadnji most malo bolje;)

e jesam senilan, evo vrtim film, ne sjecam se da mi je neko oduzeo prvenstvo... u kojem autu, a tada sam se vracao sa vikendice...

a kako ne ide pravo, "leta" tocak nazad ili... jer meni na volanu nista ne vuce, jedino ako su vece "spure" na cesti pa one uhvate... ali evo zadnjih dana stalno idem nesto u sa, na autoputu sasvim normalno, pravo ide... bio na drugom mjestu na geometriji sve ok, ne trosi gume nepravilno...

Frenkie-3B je napisao(la):
dobar skodilak do bola

hvala ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top