Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Fabia Mk1 - I opet update... pocrnilo auto i naprijed :) -str. 46-47, distanceri...

Evo "teaser" kako se kotrlja skodilak: :D

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=26oPRWBx4ws[/video]
 
Administrator
RE: Fabia Mk1 - I opet update... pocrnilo auto i naprijed :) -str. 46-47, distanceri...

sto ne propusti pjesaka prvo :lol:
 
Član
RE: Fabia Mk1 - I opet update... pocrnilo auto i naprijed :) -str. 46-47, distanceri...

nije zemsko :D :lol: :lol:
 
Član
RE: Fabia Mk1 - I opet update... pocrnilo auto i naprijed :) -str. 46-47, distanceri...

pioneer_09 je napisao(la):
sto ne propusti pjesaka prvo :lol:

zakotrljala se fabijana,nije mogla stat' :D

de ba Limpi izadji i uslikaj,ako ti neces ja cu izaci pred zgradu i okinuti par slika :lol:
 
Administrator
RE: Fabia Mk1 - I opet update... pocrnilo auto i naprijed :) -str. 46-47, distanceri...

ajde cekamo slike :lol:
 
Član
RE: Fabia Mk1 - I opet update... pocrnilo auto i naprijed :) -str. 46-47, distanceri...

Shelby je napisao(la):
pioneer_09 je napisao(la):
sto ne propusti pjesaka prvo :lol:

zakotrljala se fabijana,nije mogla stat' :D

de ba Limpi izadji i uslikaj,ako ti neces ja cu izaci pred zgradu i okinuti par slika :lol:

a vidis to sam zaboravio, da uslikam auto :lol: :lol: nista, aj sleti i opali koju, eto ga na parking mjestu :D :D



evo prave slike u "pokretu", da je zensko kako bi stao, ovako nije ekonomicno stati, pa krenut, potrosi goriva :D :D



Uploaded with ImageShack.us
 

MTR

Član
RE: Fabia Mk1 - I opet update... pocrnilo auto i naprijed :) -str. 46-47, distanceri...

sta mislis da te je zaustavio i nako u naletu par samarcina :lol::lol::lol::lol::lol:
djaba distance :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

salim se brate ;) , El-Fabio je sad ko sisa , neko rece da si proletio :D ja mislio da ti je stil Slow and Low kako sam i navikao kad te vidim


Zguza naravno :lol:
 
Član
RE: Fabia Mk1 - I opet update... pocrnilo auto i naprijed :) -str. 46-47, distanceri...

evo tek dolaprdao kuci, sve hocu da uslikam pa nikad :D :lol: :lol:

jedna sa pendjera, dobro sam mjesto potrefio :lol:
cak se vidi da izviruju gume :D



Uploaded with ImageShack.us
 
Član
RE: Fabia Mk1 - I opet update... pocrnilo auto i naprijed :) -str. 46-47, distanceri...

daj taj krov stavi u crnooo :D vidio sam tako nes u hr extraaaa bilo
 
Član
RE: Fabia Mk1 - I opet update... pocrnilo auto i naprijed :) -str. 46-47, distanceri...

vidis kakve su fabijane inace :lol:
http://www.hollywood-celebrity-pictures.com/Celebrities/Fabiana-Tambosi/Fabiana-Tambosi-1.JPG

tako daa....moras se dobro potrudit da ovu stignes :lol:
 

MTR

Član
RE: Fabia Mk1 - I opet update... pocrnilo auto i naprijed :) -str. 46-47, distanceri...

bacaju li tebi smece na auto ? ja neki dan kod stare bio , sidjem poslije kad na krovu par komada bureka , neka salata i umuceno jaje , jebo mater moglo se i jest :lol::lol::lol::lol:
 
Član
RE: Fabia Mk1 - I opet update... pocrnilo auto i naprijed :) -str. 46-47, distanceri...

limpi je neki dan jeo burek :icon_rolleyes:
 
Član
RE: Fabia Mk1 - I opet update... pocrnilo auto i naprijed :) -str. 46-47, distanceri...

MTR je napisao(la):
bacaju li tebi smece na auto ? ja neki dan kod stare bio , sidjem poslije kad na krovu par komada bureka , neka salata i umuceno jaje , jebo mater moglo se i jest :lol::lol::lol::lol:

sve je to dobro dok ti jednom ne sleti na auto teleca koscura k'o meni :lol:


da je makar ostalo malo mesa na njoj,pa haj...al' jok xD
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top