Evo i moja Skoda

Evo i moja Skoda

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Woofer je napisao(la):
imal kakvih novina ovde ??? cekamo slikeee

ma bilo je novina malo...sad se nista ne radi cekam facelift da zamjenim.slikat necu jer je na 15-kama i ruzna je do bola:lol:
 
Član
sto sta fali malo ovako ono saprajs :)
reci cu samo da u imenu ima carbon :),a kad dodje artikal ide slikica
 
Član
Fina skoda ;) a iskreno ne kontam zasto u avatru drzis sliku tudje skode:icon_question:
 
Član
Anee je napisao(la):
Fina skoda ;) a iskreno ne kontam zasto u avatru drzis sliku tudje skode:icon_question:

Pa ima čovjek pravo u avatar da uslika tuđu guzicu i stavi, a ne tuđe auto :p hehe

Dobra škoda do sada, valjda će sada biti puno puno bolja... mislim sa slika će se sve vidjet, ali vidjevši dosadašnje radove, nema potreba za sumnjom ;)
 
Član
antrax je napisao(la):
Anee je napisao(la):
Fina skoda ;) a iskreno ne kontam zasto u avatru drzis sliku tudje skode:icon_question:

Pa ima čovjek pravo u avatar da uslika tuđu guzicu i stavi, a ne tuđe auto :p hehe

Dobra škoda do sada, valjda će sada biti puno puno bolja... mislim sa slika će se sve vidjet, ali vidjevši dosadašnje radove, nema potreba za sumnjom ;)

ima pravo naravno:cool: al kako je hvali cudno mi da nije na avatru:icon_confused:
 
Član
eh kako tek ljudi fale krševe i ne bude ih sram staviti ih na avatar...ne mislim ni na koga s naseg foruma
dosta offtopica
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top