Evo i moja Skoda

Evo i moja Skoda

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pravo dobro auto, jos od ranije mi se ova Octavia pravo svidjela... ovo s promjenom maske je takodjer extra ispalo.
 
Član
daki je napisao(la):
Ma ja doduse imas pravo..

bio sam u frankofazu...znam tipa sto radi tamo..kad sam ga pitao za okvire nasmijao se i kaze druze nisu ovi okviri za tebe..nevaljaju nista obicna plastika oguli se brzo itd.....a svako ziv ima na auto ovakve okvire......elem odustao sam..narucit cu iz miloteca njihove kromirane..malo su skuplji vrijede svake pare.....
Sporting je napisao(la):
Pravo dobro auto, jos od ranije mi se ova Octavia pravo svidjela... ovo s promjenom maske je takodjer extra ispalo.

naprijed sad zasad nemam u planu nista vise raditi...nazad imam jos samo da stavim zadnji spojler i to je to......na godinu ako bude love mozda uzmem ialu 17-ke ili 18-ke i orginal Milotec opruge koje su nekih 3cm krace od ovih standardnih........
 
Član
Zato da se gule, u pravu si. Pravo sranje, covjece moj jaran uzeo nisu trajali ni mjesec dana vec se ogulil. Sranje obicno. :D

Btw dobar autic, dobro izgleda, barem sprijeda :D
 
Legend
Rekao sam ti ja odma, nemoj se sa tim bakcat... Ima u asi 50KM alu teski pravi ali org, mada ni to ja nikada nebi uzeo al hajj...
 
Član
Joined: 04-07-2007
Last Visit Today 09:15 AM
Total Posts: 28 (1.79 posts per day | 0.09 percent of total posts)
(Find All Threads — Find All Posts)
Time Spent Online: 9 Hours, 25 Minutes, 58 Seconds
Reputation: 0 [Details] [Vote]
 
Sporting je napisao(la):
Joined: 04-07-2007
Last Visit Today 09:15 AM
Total Posts: 28 (1.79 posts per day | 0.09 percent of total posts)
(Find All Threads — Find All Posts)
Time Spent Online: 9 Hours, 25 Minutes, 58 Seconds
Reputation: 0 [Details] [Vote]

hihihihi polupo loncice:D
 
Legend
E jbga druze hoces da kazes da ti je skodicija ljepsa od A4 audija ili Novog Ford Mondea ili Mercedesa C klase, ili tako nekih auta....
Licno meni je bolja od Renoa Sedan, Citroena, Hyundai-a i neznam jos par auta ima mozda.
 
heh o ukusima se ne raspravlja,ali posto je ovo auto forum ja se slazem sa Daki-em ipak pored Audi-a A4 tesko da je skodilak ljepsi
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top