Evo i moja Skoda

Evo i moja Skoda

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Eto da ne otvaram novu temu...veceras mi se desio belaj..vracao se iz Doboja i negdje oko Gracanice cuo sam da je nesto udarilo u auto...kamencic rekoh nekakav zalutao pod lim...mrak je bio pa nisam ni vidio...nisam ni obracao paznju nastavio voziti dalje...Dosao u TZ i na OMV na pranje jer je auto bilo uljepljeno od musica skroz....Kad se opralo auto imam sta i da vidim...pukla šofersajba u gornjem dijelu na sredini...ima trag od kamencica gdje je udario i samo rez se spustio nekih 25cm prema dole.....Koji sam ja baksuz eto...sad nemam pojma kako ce se ponasati..hoce li ispucati skroz ili ce ostati da se ne siri......Bog sami zna koliko je nova šajba za ovu octaviu.?.....I to bas sad u ljeto kad najvise love treba..more..ovo ..ono.....

Ih gdje mi auto poredite sa A4..nemoze Skoda nikad biti kao ni jedan Audi..respect....mozda je ljepsa od Renoa ali od Citroena C4 po meni nikako....
Odoh lijeciti tugu pivom..bem ti baksuza....
Pozdrav!
 
Član
Sporting je napisao(la):
Sta se tacno dobilo ovim potezom? Jel razlika osjetna? Pozdrav
sta se tacno radilo nemam pojma....moj je drug "KRVOLOK" nesto radio...ja sam gledao i znojio se......a razlika je vise nego osjetna tj drasticna posle 2000 obrtaja.
 
Član
Fino druze, samo naprijed....sto se tice napuknute sofersajbe, obicno pocnu krckat dalje od vibracija...zavisi sve koliko je lamelirana...
 
Super Moderator
super skoda jos ovaj chip uh ;)
nego ono za sajbu... ma nek stoji dok ne budes moro na tehnicki :lol:
ma nisi baksuz desava... se mom prijatelju na X5 puko siber na 220km/h :lol: vozo ga mjesec dana sa pleksiglasom :lol:
 
Član
jo neko je otvorio staru temu,sajba je zamjenjena i stavljeno na auto jos svasta nesta......nisam stigao da slikam...
 
Super Moderator
damko je napisao(la):
jo neko je otvorio staru temu,sajba je zamjenjena i stavljeno na auto jos svasta nesta......nisam stigao da slikam...

uh druze evo i ja sad ugleda da je stara tema :lol:
jb ga nisam gledo... nego sta bi sa sajbom jel se pukotina bila prosirila il si moro radi tehnickog :lol:
 
Član
allroad je napisao(la):
damko je napisao(la):
jo neko je otvorio staru temu,sajba je zamjenjena i stavljeno na auto jos svasta nesta......nisam stigao da slikam...

uh druze evo i ja sad ugleda da je stara tema :lol:
jb ga nisam gledo... nego sta bi sa sajbom jel se pukotina bila prosirila il si moro radi tehnickog :lol:
ma prosirila se..zamjenio i osigurao stakla kasko jbg......
 
Super Moderator
damko je napisao(la):
allroad je napisao(la):
damko je napisao(la):
jo neko je otvorio staru temu,sajba je zamjenjena i stavljeno na auto jos svasta nesta......nisam stigao da slikam...

uh druze evo i ja sad ugleda da je stara tema :lol:
jb ga nisam gledo... nego sta bi sa sajbom jel se pukotina bila prosirila il si moro radi tehnickog :lol:
ma prosirila se..zamjenio i osigurao stakla kasko jbg......

aha.... kasko zakon ;)
btw super skoda drug ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top