Elektricni supercar iz Hrvatske

Elektricni supercar iz Hrvatske

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Napišem po jedan post dnevno a o meni se razglaba po čitave dane na forumu. Hvala lijepo na pažnji:icon_biggrin:

Pripremate ražanj a zec (ja) još uvijek u šumi. Što ćemo ako po 1000-ti put budem u pravu? Hoću li ostati mišljenja da je svako drugi član ovog foruma poluretardirani klinac? Hm...:D
 
Član
e nek si nam rekao zela....:D
svako ima svoje misljenje, zato i postoji forum, i sam ssam rekao da je najavio velike cifre, mislim gledajuci bmw-a postoji nada da je i uspio u tome, stvoriti monstruma sa 1088ks, gledajuci sami izgled vozila vidi se da se islo i do najsitnijih detalja, a kamoli do motora, baterija itd, znaci ako je prisupio ovako ozbiljnom projektu i ulozio ovoliko kesha nebi uzalud najvljivao cifre, mislim nije mu u cilju da sam se obruka...
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
Napišem po jedan post dnevno a o meni se razglaba po čitave dane na forumu. Hvala lijepo na pažnji:icon_biggrin:

Pripremate ražanj a zec (ja) još uvijek u šumi. Što ćemo ako po 1000-ti put budem u pravu? Hoću li ostati mišljenja da je svako drugi član ovog foruma poluretardirani klinac? Hm...:D
Tako je zela,sta oni nude zauzvrat ;) .Ako se cifre ne potvrde dakle svi koji vjerujete Rimcu ste poluretardirani klinci i nema vadjenja :icon_biggrin:
 
Član
Poluretardirani klinci i gotovo :icon_biggrin: nema vedjenja i svaljivanja krivice na Rimca. :icon_biggrin:
Nije Rimac kriv ako je neko naivan.
 
Sala na stranu,kao sto rekoh skepticnost je opravdana,jer ako se obistine najave....jeste li svjesni ispred kakve inovacije se nalazimo?Jedan hercegovac ce promijeniti historiju autoindustrije :icon_smile:
 
jaooo, hajmo na temuuuu :D

predobar jeeee :icon_eek::icon_eek: al morao sam primjetiti one velike diskove i klijesta i naprijed i nazad, bas me zanima ko im je to radio kao i ovjes.. :icon_biggrin: jel itko primjetio, ili se meni samo cini da se hauba nemoze otvoriti :D znam da nema motora ispod ali.. :icon_twisted:
 
Početnik
SoundLunatic je napisao(la):
jaooo, hajmo na temuuuu :D

predobar jeeee :icon_eek::icon_eek: al morao sam primjetiti one velike diskove i klijesta i naprijed i nazad, bas me zanima ko im je to radio kao i ovjes.. :icon_biggrin: jel itko primjetio, ili se meni samo cini da se hauba nemoze otvoriti :D znam da nema motora ispod ali.. :icon_twisted:
Msm da se citav prednji "oklop" skida kao u dtm automobila ja msm ;)
 
BlackPrince86 je napisao(la):
Sala na stranu,kao sto rekoh skepticnost je opravdana,jer ako se obistine najave....jeste li svjesni ispred kakve inovacije se nalazimo?Jedan hercegovac ce promijeniti historiju autoindustrije :icon_smile:

Elektricni Veyron 2011. :icon_biggrin:
 
Član
http://www.teamspeed.com/forums/supercars/64088-1088hp-croatian-supercar-emerges-concept_one.html

zvijer je prava :123:
 
Član
BlackPrince86 je napisao(la):
Sala na stranu,kao sto rekoh skepticnost je opravdana,jer ako se obistine najave....jeste li svjesni ispred kakve inovacije se nalazimo?Jedan hercegovac ce promijeniti historiju autoindustrije :icon_smile:
Nece promjeniti nista to ti garantujem nebudite naivni.Elektromobili normalnih performansi za prevoz postoje vec odavno.Naftna je biznis milenija.Ne ratuju Ameri po raznim pustarama da bi ih sad neki ero tek tako sjebo. ;) .To ce biti tek jedan zanimljivi auto.
 
Član
Mrva je napisao(la):
paviljon.jpg

rimacautomobilifrankfurt.jpg


introconceptone212405915.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top