Elektricni supercar iz Hrvatske

Elektricni supercar iz Hrvatske

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
Koja moc i ljepota,jos samo da vidimo testiranja za snagu,ja msm da ce se ispostavit da su navodi od rimca tacni ;)
 
Član
Izgleda fenomenalno :icon_biggrin: vjerujem da ce imati deklariranu snagu,sto se tice dometa to malo sam skeptican.

Njegova najveca konkurencija SHELBY SUPERCARS ULTIMATE AERO EV- proizvodjac SSC.

dva elektromotora ukupne snage 1000 ks i 1084 Nm momenta. Maksimalna brzina inosi 335 km/h. Obzirom na snagu, navodna autonomija od oko 280 km smatra se upitnom.Mislim da je jos u fazi proizvodnje

Dosad najbrzi(ubrzanje) cestovno legalan elektromobil ciji je tvorac i vlasnik John Wayland je preradjeni Datsun 1200 iz 1972ge godine. :icon_biggrin: Dva elektro motora (izvadio ih je iz vilicara :) ) ukupno 300 ks


0-100kmh 2,9 sec . 11,4 sec-402m 60ak km domet.

Zatim elektricni Ariel Atom 3 sec 100kmh.
 
Legend
AAAAAAAAAAAAAAAJJJJJJ:icon_eek: :icon_eek: :icon_eek:
ovaj design..... ma ovo je perfekcija , vec printam slike :lol:
ovaj auto ce definitivno zavrsiti na svim svjetskim naslovnicama....
sad kad vidim ovo ,..... kad ce prvi test , fifth gear neka se spremi !
rimac....puno srece
 
Član
skidam kapu, moj je vrsnjak, i kad pogledam sta on ima iza sebe, a sta ja imam:icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek:
svaka mu dala;)
 
Član
ArminM je napisao(la):
skidam kapu, moj je vrsnjak, i kad pogledam sta on ima iza sebe, a sta ja imam:icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek:
svaka mu dala;)

ima iza sebe tatu milionera :D

zela nadam se da ces biti upravu, inace ce se tek pisati o tebi :)
 
Član
Auto izgleda savrseno sto je je.Meni ne toliko unutrasnjost,ljepsi su mi analogni instrumenti ali vanka izgleda ebeno.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top