Elektricni supercar iz Hrvatske

Elektricni supercar iz Hrvatske

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Primjetio sam na slici gore motor cini mi se da je to iz onog novog bolida 250KW i vidim vrte se na visokih 12 000 okretaja tako da mislim da je onda nemoguc tako visok moment iz samih motora nego se radi o momentu na izlazu iz getriba na tockove .
 
GTI FAN je napisao(la):
Primjetio sam na slici gore motor cini mi se da je to iz onog novog bolida 250KW i vidim vrte se na visokih 12 000 okretaja tako da mislim da je onda nemoguc tako visok moment iz samih motora nego se radi o momentu na izlazu iz getriba na tockove .

Ne radi se o momentu na kotačima nego na motorima. Razvijeno, izračunato i potvrđeno mjerenjima...
 
Član
Kanister benzina i upaljač su uvijek u mojoj blizini. No "hejteri" nemojte se radovati. Još uvijek slušamo samo priče:icon_biggrin: Poprilično sam siguran da ću umrijeti prirodnom smrću u kasnim 70-im:D
 
Član
Ma nisam ja nikakav "hejter" sve Vas ja volim mnogooooo, ali procitah tvoj jedan komentar pa reko da te napomenem da ne zaboravis ne daj boze a ovdje je sve blize i blize kraj projekta... Snimi nam to paljenje pa postavi na youtube ;)
 
Član
CroDriver je napisao(la):
GTI FAN je napisao(la):
Primjetio sam na slici gore motor cini mi se da je to iz onog novog bolida 250KW i vidim vrte se na visokih 12 000 okretaja tako da mislim da je onda nemoguc tako visok moment iz samih motora nego se radi o momentu na izlazu iz getriba na tockove .

Ne radi se o momentu na kotačima nego na motorima. Razvijeno, izračunato i potvrđeno mjerenjima...
Nemoguce,sa tolikom snagom i 12 000 okretaja imati toliki moment na motoru :icon_question: Snaga je rad u jedinici vremena tj omjer momenta i okretaja,neznam,ipak nisam ja Kvocka :icon_biggrin: ali puno srece u projektu ;)
 

MTR

Član
4um ko 4um , vazda neko tarlaha o necemu sto ne poznaje :D

Ovom momku svaka cast , napravio je nesto sto neke korporacije prave 20 godina uz milionske budjete i opet im finalni proizvod ne valja qrcu .

samo naprijed i gledaj svoj pravac :cool::cool:


p.s. da ti nije Nikola Tesla sta u familiji :D
 
Vernes_AMG je napisao(la):
ado_d je napisao(la):
Mislim da su mu se smijali sto je rekao da napuni baterije nesto brzo i da mogu dugo trajat :icon_question:

Ma znam da je bilo dosta toga cemu su se smijali , volio bih naci tu temu , trazilica nesto ne radi. Da vidim samo hoce li imati obraza pa se javno izviniti momku i cestitati mu na uspjesima ;)

evo, nasao sam ja:
http://www.bhtuning.com/u-hrvatskoj-izumljen-supersportski-elektricni-auto-t-43166.html

lijepo je smijati se necijem pametovanju dok ih momak djelima pobija. mogu misliti kako tek sam rimac uziva u tome
 
:icon_exclaim: :icon_exclaim: :icon_exclaim:


Jooooooj, kako ću slatko podjelit banane za iduću ovakvu raspravu u ovakvim temama...
 
Legend
znaci uspio je , svaka mu cast , zelim covjeku sve naj naj , i da brdo para zgrne na ovome !!!
a bude li to to , respect od citavog svijeta ce imati , od moje malenkosti za sigurno
opet kazem druze puno srece , aBd da krene kako je sve zamisljeno ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top