Drag race: Golf R (dsg) vs Megane RS

Drag race: Golf R (dsg) vs Megane RS

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
najvise volim vozace jacih kola koji se hvale potrosnjom ispod prosjeka za taj model i jos tvrde da ga vole nacepit :))))
 
Član
GaRGa je napisao(la):
najvise volim vozace jacih kola koji se hvale potrosnjom ispod prosjeka za taj model i jos tvrde da ga vole nacepit :))))

potpis ko kuca!
Neznam u cemu je fazon lagati koliko ti trosi masina isto ko da ce nasuti manje ako laze da manje trosi hahahhahaha
 
Član
slika potrosnju na board-u na 80 na sat u sestoj brzinu na 1450 obrtaja i kaze vidi sto je ekonomican jebo 1.9 tdi kako ovaj upaljac trosi :)
 
Član
GaRGa upravu si, ja sam kontao da je ono STI zato napisah minimalno 280 KS, a gore fakat pise WRX.

A ovo je nazalost ovako, vecina ih prica o sportskim autima a kad treba kupiti, onda ganjaju nekog dizela i nesto sl. Raja koja voza sportske aute voza ih vazda od kad znam za njih, oni koji samo pricaju da ce kupiti pricaju isto i danas sto su pricali i prije 5 godina a i dalje vozaju nekog puzinu. Kad kupujes neki brz sportski auto tu obicno nema puno razuma, sve ispod 9 do 100 km/h je gotovo nepotrebno za ceste i samo stvar luksuza i zelje za brzinom. Al kad je uzitak upitanju, ko je probao to prije, ne zali dati koju markicu vise na gorivo :icon_biggrin:
 
Član
ne znam kako drugi voze al meni je jeftnije zabijat auto u crveno prvom drugom trecom nego sjedit u kafani i pit pive :D
vise trosim pive nego benzina na sat :D

bmwscaner je napisao(la):
pa meni i tdi golf trosi 7 - 8 litara :D kako nece onda bmw sa 200ks na benzinu :D

ja sam se sjebo kad sam vidjeo kod prijatelja na chipovanom GTI TDI da trosi 12-13 litara nafte po gradu al ga non stop zabija u crveno :D

sve je do stila voznje
 
Član
sub3r je napisao(la):
:lol: :cool:
djaba sto ti je veliki ako ne znas njime raditi :lol:
Mozda ali i veliki moze biti tehnicar ali mali nikad nece biti veliki :lol:



GaRGa je napisao(la):
najvise volim vozace jacih kola koji se hvale potrosnjom ispod prosjeka za taj model i jos tvrde da ga vole nacepit :))))
Ja jos vise volim vozace dizela koji tvrde da njihov ne prelazi 6 litara gradske a ide ko Pagani Zonda. :icon_biggrin:
 
Član
GaRGa je napisao(la):
ja sam se sjebo kad sam vidjeo kod prijatelja na chipovanom GTI TDI da trosi 12-13 litara nafte po gradu al ga non stop zabija u crveno :D
A sto si se sjebo.Ti sto pricaju da njihovi dizli od 100 i kusur konja trose ispod 10 gradske i jos ih gone mogu te price pricati mojoj pokojnoj babi.
 
GTI FAN je napisao(la):
GaRGa je napisao(la):
ja sam se sjebo kad sam vidjeo kod prijatelja na chipovanom GTI TDI da trosi 12-13 litara nafte po gradu al ga non stop zabija u crveno :D
A sto si se sjebo.Ti sto pricaju da njihovi dizli od 100 i kusur konja trose ispod 10 gradske i jos ih gone mogu te price pricati mojoj pokojnoj babi.

nemoj se zavarati druze,isto sam mislio dok se nisam uvjerio golf 4 tdi 150 gradske zimi 8,5L
 
Član
GTI FAN je napisao(la):
renault_fan je napisao(la):
nemoj se zavarati druze,isto sam mislio dok se nisam uvjerio golf 4 tdi 150 gradske zimi 8,5L
I gonis ga jos jeli :icon_biggrin:

imoo brat 2 golfa tdi jedan 130 drugi 150 ks i nijedan nikad nije uzeo vise od 10 kako god da je ga vozio, po gradu nikad vise od 8 max 9 (ja sam ih vozo vise neg on pa znam da je istina ) inace nisam ljubitelj VW al ovi golfovi su bili stvarno ekonomicni
 
Član
BART je napisao(la):
imoo brat 2 golfa tdi jedan 130 drugi 150 ks i nijedan nikad nije uzeo vise od 10 kako god da je ga vozio, po gradu nikad vise od 8 max 9 (ja sam ih vozo vise neg on pa znam da je istina ) inace nisam ljubitelj VW al ovi golfovi su bili stvarno ekonomicni

Ti golfovi ce uzet 10 ko iz p i vise kad ih cepis gradskom druze :icon_biggrin:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top