Drag race: Golf R (dsg) vs Megane RS

Drag race: Golf R (dsg) vs Megane RS

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
GTI FAN je napisao(la):
BART je napisao(la):
imoo brat 2 golfa tdi jedan 130 drugi 150 ks i nijedan nikad nije uzeo vise od 10 kako god da je ga vozio, po gradu nikad vise od 8 max 9 (ja sam ih vozo vise neg on pa znam da je istina ) inace nisam ljubitelj VW al ovi golfovi su bili stvarno ekonomicni

Ti golfovi ce uzet 10 ko iz p i vise kad ih cepis gradskom druze :icon_biggrin:

ja znam sta sam ja vozio ,a ta ti vozis te cetvorke sto cugaju 10+ to nesto nije uredu snjima

netreba ovde nista komenarisat ,sta god da sam napiso ( il da tosi 8 il 12 ) neko bi se odma posro na to i tako ti je to snasim narodom , moj caddy 90 ks ,non-stop po gradu i uvjek noga do poda jer je inace uvjek pun alata(400 kg najmanje ) i nikad nije preko 8 litara oso ama bas nikad ,preso sam 300 hiljda i uvjek isto trosi

nece nesto da primi post ,nesto se razbatalilo:icon_rolleyes:
 
za mene nije gradska voznja vozat po SA 5-om 60km/h i kaze ne prelazi 6-7L gradske
mene svi ogovaraju kao ne valja ti motor, ne moze dizel trosit 10 po gradu i tako
u zelenom golfu sam gledo malo tu potrosnju i otvorena je bila do 5L, normalne voznje a po gradu(prva-druga) 9 i vise,
auto trosi duplo vise po gradu,pogotovo gdje je mala carsija i moras vozit prvom i drugom
ovi sto voze TDI i benzince nek se tjese da im auto trosi 6-7-8L gradske
 
Član
Sve se svodi kako voziš , moj (famozni:lol:) TDI 66kw, sa 10KM nafte može napraviti relaciju Gradiška -Banja Luka i nazad (oko 100km) kad idem starom cestom (5. brzina 60-80km/h) , a kad idem auto-putem 20KM nije dovoljno (150-170km/h) a neki dan kad je zapado onaj snijeg ,kad guma nije vidila čistog asfalta , sa 20KM po gradu sam napravio 60km.
 
Član
BART je napisao(la):
ja znam sta sam ja vozio ,a ta ti vozis te cetvorke sto cugaju 10+ to nesto nije uredu snjima

netreba ovde nista komenarisat ,sta god da sam napiso ( il da tosi 8 il 12 ) neko bi se odma posro na to i tako ti je to snasim narodom , moj caddy 90 ks ,non-stop po gradu i uvjek noga do poda jer je inace uvjek pun alata(400 kg najmanje ) i nikad nije preko 8 litara oso ama bas nikad ,preso sam 300 hiljda i uvjek isto trosi

nece nesto da primi post ,nesto se razbatalilo:icon_rolleyes:



Moram se posrat kad pricas lovacke price :icon_biggrin:
 
Član
2,0 tdi sa 140KS u passatu trosi do cenera kombinovane voznje...s tim da ima i sestu brzinu...hoce i dizeli suknut kad ih se tjera,logicno,ne moze sam zrak u cilindrima izgarat...
nego:icon_exclaim:
 
Član
edoze je napisao(la):
2,0 tdi sa 140KS u passatu trosi do cenera kombinovane voznje...s tim da ima i sestu brzinu...hoce i dizeli suknut kad ih se tjera,logicno,ne moze sam zrak u cilindrima izgarat...
nego:icon_exclaim:

Puno mi to nešto :D

Pregledaj mu svjećice;)

:lol::lol:
 
VW TDI trosi preko 5l:icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek: zar je to moguce:lol::lol::lol::lol: obicno se prica da im trosi od 4.5 do 5.5 i jos i klima upaljena:lol::lol::lol:
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
Puno mi to nešto :D

Pregledaj mu svjećice;)

:lol::lol:

pokusavas bit zanimljiv? ne kontam cemu taj zeleni i sto smijeh? gradske potrosi do 12, otvorene 5-6-7,zavisno od voznje...naravno,ne sa stiskanjima pretjeranim...
svjecice su ok,toshiba original;)
 
Član
Ako ja malog Clia Campusa 1,5 dci od 64ks 2008 godina auto ko novo mogu natjerati na oko9- 10 gradske ili prijatelju Renault 19 dizel koji je otvorene trosio 5-6 covjek iskreno kaze po gradu je vuko 12 kad ga gonim bez problema ja se pitam kako vi te vase tdi jeve od 150 ks GONITE u crveno i po kojem gradu pa vam trose 8.

:icon_exclaim: Slazem se :icon_biggrin:
 
Izvinjavam se slučajnim posjetiteljima foruma i promatračima ove teme, nije mi bila namjera postaviti ovakvu temu, ali učinilo mi se zanimljivim TO DA POTPUNO JEDNAKO NA PRAVCU UBRZAVAJU VOLKSWAGEN GOLF R - SA DSG MJENJAČEM, 270 KS I 1500KG, I RENAULT MERGANE III RS SA RUČNIM MJENJAČEM, 250KS I 1380 KG...



.................................................................................:D............................................................................
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top