Dokle seže ljudska glupost sa kamionom...

Dokle seže ljudska glupost sa kamionom...

Početnik
Dejan 16v je napisao(la):
Sve je ovo fino, suv asvalt, a sta se desi na mokroj cesti i brzini vecoj od 80 km/h i na krivinama i sa onolokom kolonom auta, o ogranicenjima da nepricam i ostalim uslovima na cesti, tako da...... ;)

http://www.bhtuning.com/snjezne-radosti-t-54534.html

Pogledaj to koju upravljivost ima kamion pod opterecenjem,pokusaj to sa autom izvest vjerovatno neces uspjet ;)
 
Jbt ljudi traze dlaku u jajetu, pa mogao je samo produzit pravo pa da od auta ne ostane nista, stvaarno ne razumijem neke ljude:icon_confused:
 
Početnik
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
Jbt ljudi traze dlaku u jajetu, pa mogao je samo produzit pravo pa da od auta ne ostane nista, stvaarno ne razumijem neke ljude:icon_confused:

De ba nevrijedi se prepirat kad to oni jednostavno nece shvatiti..nmj se ni trudit,zabluda je cudo :D
 
Član
cek jes ti ono corav ili sta...i u ovom tvom jebenoM videu lik ide jebeno 1000 na sat...naravno da nece stati..u tome je jebena poenta price....(koga boli k??0665sdsC kako staje ili skrece jebeni kamion) kad se idiot zaleti i ubije nekog!!!

KUZIISSS!????
 
Start je napisao(la):
cek jes ti ono corav ili sta...i u ovom tvom jebenoM videu lik ide jebeno 1000 na sat...naravno da nece stati..u tome je jebena poenta price....(koga boli k??0665sdsC kako staje ili skrece jebeni kamion) kad se idiot zaleti i ubije nekog!!!

KUZIISSS!????

ne kuzim ko ni ti:lol::lol: btw:icon_exclaim::icon_exclaim:;)
 
Član
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
Start je napisao(la):
cek jes ti ono corav ili sta...i u ovom tvom jebenoM videu lik ide jebeno 1000 na sat...naravno da nece stati..u tome je jebena poenta price....(koga boli k??0665sdsC kako staje ili skrece jebeni kamion) kad se idiot zaleti i ubije nekog!!!

KUZIISSS!????

ne kuzim ko ni ti:lol::lol: btw:icon_exclaim::icon_exclaim:;)

kuzim ja sve:lol:
 
Svasta se vi vala napisaste za kratko vrijeme :D recu vam moje misljenje,kao neko ko voli auta i voli voznju u autu,a kamionom predje oko 150.000km godisnje.Ovaj kolega na snimku je konj teski,a da nije tako nebi ga mi ni gledali ni komentarisali sad ovdje,jel tako?Znaci ostro osudjujem.Ali vjerujte mi,obicno smo mi kamiondzije ti koji smo ugrozeni od strane debilnih vozaca automobila,koji se ubacuju zatvorenih ociju tamo gdje samo zahvaljujuci nasem oprezu i rekaciji mogu proc.Koliko puta umalo da ubijem cijele porodice u autu zbog kretenskih postupaka auto vozaca.Znaci mi smo ti koji su ugrozeni u vecini slucajeva,a ne automobili.A ja kad vam to kazem,vjerujte mi,ja sam neutralan,sta vise,auto volim da vozim,uzivam,a kamion vozim jer moram.
 
Početnik
BlackPrince86 je napisao(la):
Svasta se vi vala napisaste za kratko vrijeme :D recu vam moje misljenje,kao neko ko voli auta i voli voznju u autu,a kamionom predje oko 150.000km godisnje.Ovaj kolega na snimku je konj teski,a da nije tako nebi ga mi ni gledali ni komentarisali sad ovdje,jel tako?Znaci ostro osudjujem.Ali vjerujte mi,obicno smo mi kamiondzije ti koji smo ugrozeni od strane debilnih vozaca automobila,koji se ubacuju zatvorenih ociju tamo gdje samo zahvaljujuci nasem oprezu i rekaciji mogu proc.Koliko puta umalo da ubijem cijele porodice u autu zbog kretenskih postupaka auto vozaca.Znaci mi smo ti koji su ugrozeni u vecini slucajeva,a ne automobili.A ja kad vam to kazem,vjerujte mi,ja sam neutralan,sta vise,auto volim da vozim,uzivam,a kamion vozim jer moram.

A regula kazne kasnjenja kako to ide kod tebe,sta vozis..Ako si zaint dam ti link jednog foruma samo o kamionima pa nam se pridruzi i predstavis makinu i sebe itd ;)
 
Lija je napisao(la):
BlackPrince86 je napisao(la):
Svasta se vi vala napisaste za kratko vrijeme :D recu vam moje misljenje,kao neko ko voli auta i voli voznju u autu,a kamionom predje oko 150.000km godisnje.Ovaj kolega na snimku je konj teski,a da nije tako nebi ga mi ni gledali ni komentarisali sad ovdje,jel tako?Znaci ostro osudjujem.Ali vjerujte mi,obicno smo mi kamiondzije ti koji smo ugrozeni od strane debilnih vozaca automobila,koji se ubacuju zatvorenih ociju tamo gdje samo zahvaljujuci nasem oprezu i rekaciji mogu proc.Koliko puta umalo da ubijem cijele porodice u autu zbog kretenskih postupaka auto vozaca.Znaci mi smo ti koji su ugrozeni u vecini slucajeva,a ne automobili.A ja kad vam to kazem,vjerujte mi,ja sam neutralan,sta vise,auto volim da vozim,uzivam,a kamion vozim jer moram.

A regula kazne kasnjenja kako to ide kod tebe,sta vozis..Ako si zaint dam ti link jednog foruma samo o kamionima pa nam se pridruzi i predstavis makinu i sebe itd ;)

Nema kod mene toga druze,radio sam prije na hladnjaci godinu dana i tu sam sebi skratio zivot za 5 godina minimum :lol: sad radim miran poso,nikad hitna roba,cerada.Vozio sam svasta,od Eurostara 470 do Stralisa 480,Scania R500,Daf 105.460,ma svasta.Duze vrijeme sam na Volvu 480 euro5,sad u septembru treba da zamijenim jer je vec 5 godina star.Inace otac mi je bio mali poduzetnik do skoro,vozio je Actrosa 1857,a prije isto Mercedes kosa stakla 1850 automatik.Moze link,vrlo rado cu se pridruzit ;)
Sorry svima na OT-u.
 
Top