Dokle seže ljudska glupost sa kamionom...

Dokle seže ljudska glupost sa kamionom...

zuka_ je napisao(la):
"Ma ovi sa sleperima nisu normalni, voze brze nego 60% putnickih auta..." prvo si ovo rekao a zatim
"a pod time "da nisu normalni" sam mislio da voze prebrzo s obzirom na kategoriju vozila... jbt kako ce se on sigurno zaustaviti pri brzini 80-100 km/h... pod teretom mu treba "kilometar" da stane jbt o tome ti govorim"
tako da ovim prvim si rekao da svi nisu normalni a nisi naveo sta si mislio a tek poslije kad sam ti ja napisao da nisi u pravu onda si rekao na sta si konkretno mislio.;)

Za ovo u vezi igrica necu da raspravljam s tobom jer pokusajes nesto dokazati sto nije bitno za ovu temu,samo da bi ispao kao ti pametan jer igras igrice;)

I procitaj sta je napisao autor teme a sta ti;)

Da dzabe ne idemo u off najbolje nek izbrisu ove moje kom:cool:

izgleda da je postala tradicija ako odmah ne izneses sve sto mislis pocnu te kritikovati :icon_question: ne zelim se ni sa kim svadjati samo voditi normalnu i argumentovanu diskusiju ;)

btw: autor teme je napisao "Dokle seže ljudska glupost sa kamionom..." dakle moj komentar je u svezi sa temom i nije upucen nikome konkretno tako da me bez razloga napadas ;)

:icon_exclaim:
 
Član
Evo javit ce se autor teme kad me prozivate :D

Ovaj za volanom kamiona je jedna obicna s.eljacina, i tako cu svakog nazvat ko ovo uradi u saobracaju i ugrozava zivote drugih. Za ovo kaznu dozivotnu mu treba dat za upravljanje motornim vozilima,pa nek ide camce da vozi...
Kamion nije da se trkas s njim,nego da prevezes teret od tacke A do tacke B...

:123:
 
Član
Mogao je da pobije 100 ljudi, e za ovog mi ne bi bilo zao da uvedu one pandure sto pucaju :) Covek po ovakvom vremenu sa sleperom pretice kolone slepera, i to na mestima gde je ukrstanje puteva :icon_eek:
 
Nelle_G je napisao(la):
Evo javit ce se autor teme kad me prozivate :D

Ovaj za volanom kamiona je jedna obicna s.eljacina, i tako cu svakog nazvat ko ovo uradi u saobracaju i ugrozava zivote drugih. Za ovo kaznu dozivotnu mu treba dat za upravljanje motornim vozilima,pa nek ide camce da vozi...
Kamion nije da se trkas s njim,nego da prevezes teret od tacke A do tacke B...

:123:

ma o tome ja i govorim, odmah onaj gore sipa paljbu na mene kako im se obracam tj. vozacima slepera... ima profesionalaca ali ima i budala vala sto jest jest kao ovaj na klipu sto si postavio kao pimjer :icon_smile: jbt ovako voziti brzo + preticati kolonu vozila i to sa kategorijom vozila koja mu to ni u kom slucaju ne dozvoljava... sta drugo reci nego da nije normalan... nek' prica ko sta hoce ali za svakog vozaca ko ovako slicno ucini reci cu mu da nije normalan jer ugrozava svoj zivot ali i zivot drugih ucesnika u saboracaju, ko mu to daje za pravo.... ali ima Shumachera i sa putnickim autima po cesti koji prestizu i na semaforima :icon_eek: to samo cine budale i kreteni koji misle da je cesta samo njihova :icon_mad:

btw: vozilo bilo koje kategorije sluzi za prevoz putnika, robe ili bilo koju drugu svrhu od tacke A do tacke B postucuji saobracajne znakove i signalizaciju! Slazem se sa tvojom temom i postom ;)
 
Početnik
Aha svi vi znate nesto glumit,a hajd pogledajte ovako sa druge strane..On vjerovatno nevozi u reguli (nadam se da znate sta je to) i vozi za male pare,tj vozi po km i tako da miu je u cilju da nabije sto vise km veca plata..Dalje mozda kasni na istovar .!! a znate li koliko tu odbijaju od plate?? raspitajte se malo...

I nemojte mi sad rec da vi nikad niste kad negdje kasnite kad ste u skripcu sa vremenom niste cinili prekrsaje vozili kako netreba itd,uzmite malo i sagledajte kakav je zivot sofera,kroz sta sve oni prolaze..Pa ce vam biti jasno,ili jos bolje otidjite sa nekim na neku turu i uvjerite se kakav je to zivot..

Nekazem da je ovo treba raditi niti ga opravdavam,ali stavite su njihovu situaciju.. ;)
 
Član
Sve je to ok, zuri za zaradi... ali jeli to vrijedno da uzmes neciji zivot i svoj upropastis, jesli to vrijednopara, nije on imao jednu kriznu situaciju nego vise.... svako ko je razuman razmislja na ovaj nacin!
 
Dejan 16v je napisao(la):
Sve je to ok, zuri za zaradi... ali jeli to vrijedno da uzmes neciji zivot i svoj upropastis, jesli to vrijednopara, nije on imao jednu kriznu situaciju nego vise.... svako ko je razuman razmislja na ovaj nacin!

Bravo, ko mu je kriv sto kasni... ko da je jedini sto kasni na posao.. ha ya ugroziti druge zivote te naciniti niz saobracajnih prekrsaja da bi opravdao svoje radno vrijeme i platu, zar za to ima opravdanje... treba se postaviti u situaciju drugih ucesnika u saobracaju u koje i mi spadamo te na taj nacin treba razmisljati... ovome i slicnima treba vozacku oduzeti dozivotno te zabranu upravljanja motornim vozilima, najstrozija sankcija ;)
 
Početnik
Ti Monster si nesto pravo pametan nedo bog da ti upravljas drzavom..Ko mu je kriv.?? mozda neki zastoji na putu,mozda cesta zatvorena sve moze bit tako da ti je to bezveze..Najlakse je pametovat iza tast,al taj covjek tako zaradi za zivot sebi i svojoj porodici,sta bi ti ja i peti deseti uradio za svoju porodicu.??Ti kao nikad nisi cini prekrsaje kad si bio u nekoj zurbi..Msm mi mozemo raspravljat ovdje do prekosutra samo oni znaju kako im je..Ni ja ga nebranim i neopravdavam ali sto se mora jbga mora se
 
Početnik
Nedavno sma isao sa komsijom koji vozi kamion i tako zaradjuje za zivot.Cekanje na granici,nikakav problem covjek smiren i sve ok.Zastoj na putu,nikakav problem covjek smiren.Cekanje na carini,nikakav problem covjek smiren.Rezultat:covjek kasni i na utovar i na istovar,ali ne nije nijednom presao dozvoljenu brzinu i ja ga pitam zasto kaze ti on meni,pa ja da radi kasnjenja ubijem nekog ili sebe pa nedaj mi Boze.Hebo pare kad ti nekog zgazis i slicno.
Inace fali mu jos godina ipo do penzije a tu penziju ce aBd zaradit vozeci kamione punih 35 godina.Uzimao sam tahografe od prije i nije nijednom nigdje presao dozvoljenu brzinu.Zasto:pa bitnija je sigurnost od zarade.Ako cu ja zaradit 50km vise a rizikovat tudjio i svoj zivot pa popi*am se ja na te pare radi toga ili ako rizikujem da dobijem kaznu vecu nego sto mi je plata.Tako da po meni ovog sa kamionom bi trebalo tako kazniti da nikad vise nesjedne za volan a kamoli da vozi kamion.


ps:I ja kad kasnim cesto brzo vozim tj brze od dozvoljenog ali vozim na mjestima gdje to mogu,na pravcima i sl.Po krivinama niakd ili da preticem gdje nije sigurno pogotovo sto je sve preko 120 za mene strah jer se bojim brze voznje :cool:
 
Lija je napisao(la):
Ti Monster si nesto pravo pametan nedo bog da ti upravljas drzavom..Ko mu je kriv.?? mozda neki zastoji na putu,mozda cesta zatvorena sve moze bit tako da ti je to bezveze..Najlakse je pametovat iza tast,al taj covjek tako zaradi za zivot sebi i svojoj porodici,sta bi ti ja i peti deseti uradio za svoju porodicu.??Ti kao nikad nisi cini prekrsaje kad si bio u nekoj zurbi..Msm mi mozemo raspravljat ovdje do prekosutra samo oni znaju kako im je..Ni ja ga nebranim i neopravdavam ali sto se mora jbga mora se

heh ne kazem da sam pametan, mozda i jesam :cool: pa jbt zar mora nekoga ubiti na putu da bi prehranio svoje dijete... nek' covjek radi i vozi kako hoce ali bit svega sto hocu da kazem ON UGROZAVA LJUDSKE ZIVOTE ovom voznjom i za to nema valjano opravdanje!!! Ja nebi mogao nikoga nositi na dusi cijeli zivot, ti mozda jesi takav i mozda imas opravdanje ali ja nisam takav. ;)



Sarajlic je napisao(la):
Dejan 16v je napisao(la):
Naravno, da zaglavi zatvora ko bi mu onda hranio porodicu!?

Eh upravo to,bolje bit ok i zaradjivat bilo sta nego napravit belaj pa da nemas nista ;)

Slazem se. ;)
 
Top