Dokle seže ljudska glupost sa kamionom...

Dokle seže ljudska glupost sa kamionom...

Član
<iframe width="425" height="349" src="http://www.youtube.com/embed/qRq5WjyPdec" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
 
Član
http://www.bhtuning.com/u-saobracajki-poginuo-pevac-darko-radovanovic-t-59734.html

rezultat
 
Član
jedne prilike vraćamo se sa SR u mostaru, i dole na nekom od onih pravaca, bacim pogled na lijevo, vidim nesta tamno :), kad kamion sa prikolicom, lola se izbacio i prestiže čitavu kolonu :cool::cool:, ja se s.ebo', ono konta najveći ne može mu niko ništa.
 
Član
ammel je napisao(la):
jedne prilike vraćamo se sa SR u mostaru, i dole na nekom od onih pravaca, bacim pogled na lijevo, vidim nesta tamno :), kad kamion sa prikolicom, lola se izbacio i prestiže čitavu kolonu :cool::cool:, ja se s.ebo', ono konta najveći ne može mu niko ništa.
Jedini problem je sto kod nas sofera nemozes nista sakriti... Ali ima caka al opet ako te skuze naj. si. Eto bar dobro sto mu se nevidi tablica al sta je je malo prevec rizikuje!:123:
 
Ma ovi sa sleperima nisu normalni, voze brze nego 60% putnickih auta... zato kad ga policijski radar ufati naje*o je :cool:

btw: ovako sam ja na onoj igrici "18 Wheels of Steel" prestizao :123: :cool:
 
Član
Ovi s sleperima bar velika vecina tebe moze nauciti o voznji kamiona i auta,a ti za nji govoris da nisu normalni.Stari i buraz mi voze kamione i koliko oni naprave za jednu sedmicu kilometara ti ne napravis za 1 god a oni i dalje nisu normalni a ti jesi.

btw: nastavi igrati igrice ;)
 
zuka_ je napisao(la):
Ovi s sleperima bar velika vecina tebe moze nauciti o voznji kamiona i auta,a ti za nji govoris da nisu normalni.Stari i buraz mi voze kamione i koliko oni naprave za jednu sedmicu kilometara ti ne napravis za 1 god a oni i dalje nisu normalni a ti jesi.

btw: nastavi igrati igrice ;)

ajde suti majke ti, ako ces neciji post kritikovati, pametnije bi ti bilo da to zadrzis za sebe jer nisi bas pametan kao sto izgledas... normalno da ce napraviti vise kilometara kad mu u jednom smjeru treba prevaliti 1-2 000 km a ti, ja ili neko treci toliko relaciju predjemo jednom u godini a oni svake sedmice... ljudi sa sleperima su profi vozaci... radim u restoranu gdje ljudi koji voze slepere svracaju tu svaki dan da se odmore i spavaju.. i vjeruj mi, koliko moraju posla obaviti u kratkom vremenskom periodu da je to toliko fizicki iscrpljujuce... a pod time "da nisu normalni" sam mislio da voze prebrzo s obzirom na kategoriju vozila... jbt kako ce se on sigurno zaustaviti pri brzini 80-100 km/h... pod teretom mu treba "kilometar" da stane jbt o tome ti govorim ;)

btw: igrice razvijaju inteligenciju, moc zapazanja i reakcije, to je za tebe strani pojam jer bi te prvo trebalo educirati kako da se koristis racunalom... 90% studenata igraju neke strategije ili slicne igrice, zapitaj se zasto... NE LUPETAJ JEZIKOM BEZVEZE ;)

P.S. ako ces mene kritikovati sto kazem za njih da nisu normalni, sto autoru teme nesto ne napises pametno s obzirom da je bit teme sto nije uredu kako se pojedini vozaci kamiona ponasaju u saobracaju...
 
Član
"Ma ovi sa sleperima nisu normalni, voze brze nego 60% putnickih auta..." prvo si ovo rekao a zatim
"a pod time "da nisu normalni" sam mislio da voze prebrzo s obzirom na kategoriju vozila... jbt kako ce se on sigurno zaustaviti pri brzini 80-100 km/h... pod teretom mu treba "kilometar" da stane jbt o tome ti govorim"
tako da ovim prvim si rekao da svi nisu normalni a nisi naveo sta si mislio a tek poslije kad sam ti ja napisao da nisi u pravu onda si rekao na sta si konkretno mislio.;)

Za ovo u vezi igrica necu da raspravljam s tobom jer pokusajes nesto dokazati sto nije bitno za ovu temu,samo da bi ispao kao ti pametan jer igras igrice;)

I procitaj sta je napisao autor teme a sta ti;)

Da dzabe ne idemo u off najbolje nek izbrisu ove moje kom:cool:
 
Top