Dizel vs benzin vs plin

Dizel vs benzin vs plin

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
vwfan je napisao(la):
D I E S E L F O R E V E R

Benzinci vidimo se uz Bradinu...:cool:

hahaha vidi ovoga optimiste :)

ovo poucen onom pricom kao "dizel je uzbrdo brzi" :D
eto mene s benzincem ostavimo saobracajne od oba auta na vrhu bradine i onda se spustimo lagano i ko se prije popne uzima saobracajne tj uzima oba auta

Posteno?
 
Član
sto si se nasekirao imam ja nesto sporije za vas mladjuhne i nadobudne
ali ipak dovoljno brzo da ide ispred dizela po bradini

a neznam sto te interesuje koje je auto,ti si spomenuo benzince,ja nudim benzinca,mozemo i u pare ako ti vise odgovara!

Samo reci cifru?
 
hehe,al galone svaka cast:icon_biggrin::cool:

A benzinac naravno,nemam neko iskustvu sa ostalim,vozao dosta auta,ali posjedovao samo 3 (stara posjedovala zapravo,ali ih ja vozao 80% vremena)

Enivej,nikad ne bi dizela,a plin pogotovo,razlozi ? vecina nabrojanih prije.

Plin bas papanski sto daki rece,a dizel sto olensoner rece nekako bas "sirotinjski" jer koja je jedina prednost dizela nad benzincem-manja potrosnja,sve ostalo ide u prilog benzinjari.Prelose kad vidis u autima od 100 000 km dizel,pa idi ubi se covjece! To je bas ono "nek me narod vidi u mecki novoj",a s druge strane stedi svaku markicu na benziskoj.Pravi gazda ce kupit CLS amg 6.2 i nece se "krpit" i jebavat sa dizelom i odvratnim zvukom niti ce se brukat na benziskoj.

BENZIN,BENZIN!:D
 
Početnik
vozim trenutno i benzinca i dizela....al kad mi je cejf provozat se, a da uzivam u voznji, onda definitivno benzinac...
 
Član
Vidim da si raspolozen da se upustas u neke prepirke..ko je brzi itd. itd.
Ja mislim da uvijek ima brzi od brzeg, dakle u ovom slucaju ti si brzi od jednog dizela, doci ce drugi poraziti ce te..
Respect za tvoje benzince koji su dovoljno brzi da idu ispred dizela uz Bradinu...
 
Član
od kad je svijeta i vijeka benzin je bio brzi ehehe.....al brate na stranu zvuk potrosnja ovo ono ali ovi novi dizeli idu ko mahniti....vozio sam dizela i benzinca.....lijepo mi kad radi a necuje se :D....jbg mozda je to sve stvar ukusa...sta ja znam
 
Član
TDI

Za sad mi je bolji od svakog benzinca kojeg sam vozio, al opet on ima 110ks a nisam vozio benzinca od preko 100ks (nažalost)
A i na zvuk motora se nemože požalit.. normalno da ga popljuju svi koji gledaju sa strane.. al ko je vozio TDI ili još jače ne prigovara kad "zareže" preko 3k
 
BHT Ovisnik
kad bih kupovao neko srednje klase polovno auto,sto se tice motora volio bih 2.5TDI,nikakav benzinac,nikaakv jaci diesel mi ne treba,potrosnja fina,realna,al kad ga malo jace stisnes bas sto kazes rezi:icon_twisted::icon_twisted:,a fino i ide,a od starijih mozda prije benzin zbog same izolacije starih auta pa mi ide na zivce brujanje diesela,kao npr u moje jette2,dok u starog jest reno 18,ali se milina vozit 1.6benz:cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top