Diamant srebrna octavia by hakkler

Diamant srebrna octavia by hakkler

Član
ili sa četvorke ili s octavie..nudi mi frend svoje origigi (1,9 tdi 110ps) al dosta je tu posla..tj posla nikad nije dosta samo je "kreme" za ruke sve manje. Nisu samo diskovi i čeljusti u pitanju. Moraš i sajlu promijenit...penje se cifra na 2 soma kuna..to će još malo pričekat za sad. Imam nešto drugo u planu za nabavit...
 
Član
:cool:

A sta je ustvari ta podloga tablice superb, nije mi bas jasno, ... :icon_question:

Ali stavi prvo neke fele, pusti se diskova, to na kraju ;)
 
Član
Limpi je napisao(la):
:cool:

A sta je ustvari ta podloga tablice superb, nije mi bas jasno, ... :icon_question:

Ali stavi prvo neke fele, pusti se diskova, to na kraju ;)

Ma ništa posebno..tak u ETKI piše.
Obična podloga malo manjeg volumena nego okviri od tablica ...s jedne strane gumirana-samoljepljiva dok na drugoj strani je kao mekana spužva. Debljina cca 2-3mm.Obično se stavlja ispred okvira zadnje tablice da umiri vibracije..(npr. prilikom zatvaranje zadnje haube,prelaska preko graba ili ako imaš wufer da ti tablica jednostavno ne "fercera" :D) Ublažava onaj zveketavi zvuk + sprečava koroziju koja nastaje u dodiru ovih "plehnatih" okvira i branika. Zašto nastaje korozija..to ne znam..neka kemijska reakcija..i makar smo večinom svi u duši "kemičari"...za ovo je potrebno imat kemijski fax :lol:
Baš sam sad u dogovoru s frendom da isprobam kak auto ide s KN filterom..jer ima nekakve razlike. Mislim na međuubrzanja. Moram testirat i izmjerit s kojim ide bolje. (npr.IV-ta od 70-150km/h)
Makar na dyno mjerenju kad je frend mjeril nije bilo ništ bolje što se tiče KN-a i stock filtera. Ako dobijem koju sekundu..to će biti slijedeće što ide u auto.

a felge će još malo pričekat..najvjerojatnijeslijedeću ljetnu sezonu :icon_sad:

mora se prvo nešto drugo nabavit...mislim da je več na putu..dolazi drugi tjedan..
 
Član
A za to dakle sluzi... ja kontam da skinem svoju tablicu i prisarafim je bez okvira, ali nikad, a nesto mi se i ne radi... evo sada kada sam mijenjao osvjetljenje tablice, sve zahrdalo, ne moze se ponovo zasarafiti, pa se to kao sredivalo....

A kod mene uhhh pa ne smijem ni skinuti, mozda ima i svakakvih mrtvih "stvari" iza tablice, evo 11 godina ne micu, a svasta se moglo iza desiti :lol: :lol:
 
Član
Evo ekipa došao i taj dan..

Nabavljen vrlo skupi dio od osnovne opreme vozila koji više-manje večinom svi posjedujete ili ti "KNJIŽICA VOZILA". :lol:

Kredit riješen i sad sam 100% vlasnik ovim mojih kolica. Osjećam se full lagano.:icon_smile:

Sva daljnja ulaganja u "mračne predmete želja" na autu su trenutno stopirana dok malo ne dođem k sebi...a i pojavili su se drugi prioriteti.

Tak da..sad ću malo "čil-aut"..:icon_biggrin:
 
Član
Evo pozdrav ekipa..nije me bilo dva mjeseca...kuča-poso-..kuča-poso..žena djeca i tak to..:icon_smile:
Ništ posebno se nije radilo na autu (još me trese izkrcaj za ostatak kredita) al evo da malo podijelim s vama malo neki rivju s godišnjeg odmora...
Moram priznat da se i na moru osjeti lagana globalna kriza i to u mjestu gdje sam bio(Dolska Draga..unutar mjesta Drage..tj više prema izlazu iz nje).. koje inače preferira ljude debljeg džepa(cijena apartmana se kreće od 55ojra u "zaleđini" do 80 pa i 100 ojra po danu ako hoćeš bit prvi red do mora(tak su mi rekli u "mini turist birou") .Hm..ne znam..možda sam pogodio krivi termin..al prošle godine je u to vrijeme bilo sve puno..i praktički nemoguće nač parking.I sad dolovce svi imaju one male lock-parking-stupiće.Al fala bogu napravili su parking na vrhu mjesta ispod kompleksa novih zgrada apartmana ako ti eventualno dođe u goste više automobila. Tu sam i poslikal kolica sa par fotki.
DSC01151.jpg

[URL=http://s482.photobucket.com/albums/rr187/hakkler/Skoda%20summer%202010%20by%20hakkler/?action=view&current=CopyofDSC01266.jpg]

bilo se i na drugim lokacijama...


Evo npr. kako izgleda prvi red do mora..mislim da to imaju samo za sebe i ne iznajmljuju
DSC01053.jpg

Normalno u prvi red je rezerviran kako za cijenu apartmana tako i za vozni park od Touarega,Q5,Q7,razne bembure 5,Audia 4,6 (karavani preferiraju) tu i tam koju O2 FL,Hyndai I55 i tak slično..al da se nač auto manjeg cijenovnog razreda.Večinom su Česi,Mađari,Austrijanci i Njemci.Al ima i naših tj. mojih.



Evo par slika mjesta s puno vila,mesinga,croma,bračkog kamena i cca98% električnih garažnih vrata,te dobrog voznog parka i prekrasno čistog mora,borove šumice..mira i tišine.. itd...


Bilo još raznih pila koje su me impresionirale ..tipa..Reklamni kamiončić u Biogradu n/m.. Zastava 616 diesel :cool:

Na kraju još par slika prije povratka...

+ jedna s smoke efektom :lol:
i na kraju Velebit kad se prođe tunel s morske strane..pogled prema kontinentalnoj Hrvatskoj.:icon_smile:
P7230175.jpg

guza mi dobro legla ?? haa??

:icon_smile:
 
Član
gledao na skodacroatia forumu...ovako je natrpas i ne trebaju ti gewinde :lol::lol: ..ovako i kod mene legne ...i vise :D ....oce bit kakvi radova na "steti" :lol::lol:
 
Član
edit...
još malo rivju kaj se tiče vožnje po staroj...
prosjek do mora bez klinaca i popratnih stvari
a onda natrag s klincima + dodatna prtljaga..svih 580 litri puno pod haubom:D

i jedna slika prije Udbine poslije Gračaca..cesta super..nigdje nikog..osim jednog malo jačeg kočenja s 120 na 60 km/h kad sam skoro pokupil dva murjaka koji su valda bili na pišanju u žbunju usred ničega..niti auta im nije bilo..izletjeli van potpuno bez orijentirano..u razmaku od cca 5m ..ko da su ih ose napale..bez kape i lizalice..sva sreča...ovo je bilo koji km prije..ravna šnita..ma možeš i dve glave stisnut..a i u temu potrošnja može ič
sve u svemu ok. 4 sata i par minuta ili ravno 4 s dva stajanja od po 15 i 25,30 minuta..nisam štopal. Dionica :Biograd n/m (Marina) ,Benkovac,Obrovac,Velebit,Gračac,Plitvice,Slunj,Karlovac (tu sam se vukel od poslije Tušilovića cca 50-60 iza jedne O1 Ka rega koji su izašli iz neke lokalne birtije i sjeli na mob..te šetali s lijeve strane ceste na desnu...i onda ga opral kad je skrenul na onu brzu cestu za autoput.
Sve u svemu..hebeno sam zadovoljan kak auto ide(dok je opterečen) kad sam imal race s audiem A6 quatro 2.0 tdi zg rege (ne zna čovjek vozit to kak treba..) i to cirka kojih 130-150km u dužinu.
Stignem ga negdje poslije Plitvica (prije toga..napral njih bar 50,60+ što naših,šlepera,kampera,mađara,čeha-voze se u koloni po 3,4 i strogo poštuju naseljena mjesta od "tipa kučica-dvije" s tim da prvi ima normalno oborena svjetla..tak da ništ ne vidiš jel ko dolazi ili ne..ugl. kod mene blic i treća-IVta.Tak je bilo i na Plitvicama..neki G2 brojčanih tablica napravio kolonu od kojih 10 auta s svojih 40-50km/h koje sam normalno moral sve proč..ideš bez beda 70-80 i onda on prati krijenice i nočne vjeverice..kaj več?...a kad sam ga prolazil nije me htio pustit..luđak.:icon_eek:
Ugl. stignem tog A6 i lik NE j*e naseljeno i piči s 80-90,100 km/h, rekoh super...razmak od 100m i za njim.Poslije ga malo iza Slunja operem jer je kasno skužil "jednino mjesto di je dozvoljeno pretjecanje ..samo je ograničenje premalo . Koji put sam ga doslovce moral i pogurnut s blicom da ide u forfaranje šlepera ili kolonice od 3,4 auta.:lol:
Ugl. operem ga..prati me sad on na 100m ..nakon par km ga ostavil..i stigne me u KA na prvom semaforu..pošto sam se vukel iza one pijane O1..i onda mi skopa onu kiselu facu kad je pogledal prema autu . Mislim on(kravatica i faca ala odvjetnik+cvike by Tarik) u A6 4x4 2.0 tdi-u s valjda djevojkom,ženom i stvarima u razini 20 kg a preko puta Skoda s svakim cm3 ispunjenim pod haubom i nas 4..i nemre nas pratit.I još tu zgori jer je bil u krivoj traci ..al me prođe na rampama (ima ENC ja NE)..stavi se u lijevu traku..pratim ga do 190 i onda mi počne bježat..i onda žena rekla..ma pusti ga..vidiš da je gužva. Nakon par km lijeva 120 ,desna 110 km/h. Austrijanac na čelu i ne j*e ni pet % a meni glupo držat blic kao četvrti .
Ugl. prošli ga malo prije naplatnih ..ostal u desnoj i nisam ga pustil ispred :lol:

evo malo si dao oduška...:icon_smile:
 
Član
super fotke :cool: :cool:

dobra rs-ica ova, a sta ces ima se moze se, neces sa dvicom u prvi red do mora :lol:

ali poskupo, 100 ojra dan, pa za te pare lagano avionom u tursku/egipat i nosaju te ko saha :lol: :D
 
Član
Taaky je napisao(la):
gledao na skodacroatia forumu...ovako je natrpas i ne trebaju ti gewinde :lol::lol: ..ovako i kod mene legne ...i vise :D ....oce bit kakvi radova na "steti" :lol::lol:
je staviš 4 vreče cementa i taman :cool:
al onda mi malo spor...
na prolječe definitivno idu gume..a ko zna i felge za koji col više :icon_rolleyes:

Limpi je napisao(la):
super fotke :cool: :cool:

dobra rs-ica ova, a sta ces ima se moze se, neces sa dvicom u prvi red do mora :lol:

ali poskupo, 100 ojra dan, pa za te pare lagano avionom u tursku/egipat i nosaju te ko saha :lol: :D
ma kakva rs ica..kanta naspram s80 (makar sam u duši skoda fan)

ma kakva Turska..na Havaje bi otišel i Sejšele :lol:
 
Top