Diamant srebrna octavia by hakkler

Diamant srebrna octavia by hakkler

Član
Bilo par dana suho...pa rekoh ajd da izbacim i dva mala žuta iz prednjih farova...:D


Posao stvarno trivijalan ..sve riješeno za minutu ,dvije po faru.
Ključ 7-8..odšarafi se jedini pleh šaraf koji se nalazi s gornje strane fara i cijeli žmigavac ide van.
Evo žarulja (kromirana)unutra..
DSC00834.jpg

svijetli možda malo slabijim intezitetom..
DSC00830.jpg

al je bolje ..nego prije :icon_biggrin:
VS sa "žućom" :D

i jedna,dvije za kraj...
 
Član
Hahahahaha, dobre;) A koje su to uopste sijalice? Ja ni ne znam kakve su mi na fabijani, nisu nikad ni mjenjane:lol:
 
Član
Pa žarulje kao žarulje..ništ posebno osim što su kao kromirane-srebrne pa ne daju žućo efekt. I skuplje 8x od običnih žmiga.
Osim kad gore..onda svijetle žuto.
Inače ..žmigavci imaju specifična "uha" na grlu. Nisu kao sve klasične žarulje(P21W) koje imaju one male "kukice" jednu nasuprot druge ili ti pod 180 stupnjeva nego im je kut malo smanjen (cca 150-160 stupnjeva) tako da u grlo od žmigavca ne možeš gurnuti bilo šta :icon_smile:


jedino ako improviziraš (skalper metoda)...onda možda i uđe :D
 
Član
Stavljen ljetni set up.

Sad sam lakši po kotaču za 1-1,5kg... tak da će se to sigurno manifestirati na performansama za koji km više i na potrošnji .. za koji deci manje :D

Još mi je ostalo posložit ledice u unutrašnjosti i to je više manje za ovu sezonu to.

slike slijede..kad uhvatim vremena...pošto se ćuka pomaknula stalno mi fali taj jedan sat :lol:
 
Član
Evo konačno ulovio vremena i posložio ledice...sad blještim u interijeru kabine ko božično drvce,a tablica se vidi na kilometar...slike su na brzaka iz garaže...moram ulovit mrklu noć..pa poslikat..

evo za početak svijetleče mačje oči iz prednjih lijevih i desnih vrata...malo je fensi-šmensi..al meni OK.


onda unutrašnjost kabine (fotić baš ne može prikazat realno..al nešto se vidi)

ovo je prednja coupe lampa s 3 smd led diode..

pa onda jedinstveno osvjetljenje zadnje klupe :D


pod zadnjom haubom imam od prije..

a zadnja tablica mi je sad bijela ko snijeg...:icon_biggrin:

za razliku kada je prije bila sportski zamračena..:icon_twisted:


još jedna sitnica..
fala bogu uz pomoć jednog kolege uspio sam maknuti dnevna svjetla (prije su se palila oborena čim daš kontakt..cijeli VAG koncern u 2006g. je to imal) tak da će mi akumulator sad malo duže potrajati a svijetla mogu ugasiti na prekidaču kao sav normalan svijet.:icon_smile:

još da je do nekih extra para doć..pa felge,multimedija,spojler,origigi xenon,malo u pod...itd. (nova RS FL npr :lol: )
 
Član
postoji..dvije opcije
montirati istu coupe lampu kao i naprijed na sredini...ili staviti dvije male sa strane(tamo gdje su ručke)

1.opcija (cca 300 hrk)
4134_r32-149.jpg


2.opcija (cca 240 hrk)
http://www.imagesforme.com/show.php/150280_10092008408.jpg

al trennutno sam previše lijen za rezat,bušit i provlačit žice kroz tapecirung..dok ovaj "reflektor" obavlja dobro svoju funkciju.
 
Član
Nemoj biti lijen kad nisi do sad bio.:D
Meni se svidja ova prva opcija i mislim da bi legla kao "budali samar".:cool:
 
Član
Bi ja felge i prije svih lampica..al jbg. nema kreme za ruke dosta.
Ove koje su sad gore...služe svrsi (za ljetni set up)..čeličane za ..zimu.

Kad bi palo 800 eurića viška..onda bi to bilo..ovo:

AEZ WAVE
v-wave.jpg

s premium contact 2..za početak
images


al jbg...kriza je :icon_evil:
 
Član
Jučer.. nakon dugo vremena sunčano..pa napravljena proljetna akcija vizualne provjere autića kod mene,svih tekučina,remena + čišćenje zadnjih pakni...a i uštedio sam 1 ćunu..u "Škodi" je nešto slično za 1 kunu.:D
Gledao sam i jel imam ona "uha" na koja dođu zadnje čeljusti za disk kočnice (ima fala bogu) pa će se ako bog da u dogledno vrijeme i to napraviti...izbacit doboše i ubacit diskovi.Kemijano je i sa trubom (dvo-tonskom) da se makne onaj "fićo" sound al je problem u konektorima..tak da će to pričekat "ljetnu akciju".

i napravljena je jedna sitnica..:icon_biggrin:

Danas išao malo isprobat do lokacije koja se vidi iznad auta kak sad auto koči (jel još cvile pakne ..tek sam blizu 50tkm..a mesa imaju ko u priči) pa uz-put koji pikčer..dok se kočnice hlade :icon_twisted:

P1260146.jpg






i ako se sve posloži kako treba..uskoro dolazi jedan dio opreme koji si več dugo priželjkujem..
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
Kako je packaš;)

Pretpostavljam da je riječ o felgama:cool:
ma nije ..mini wash ju šamara..:cool:

felge su stare..al je zato zadnji doboš črn..kako treba i bit..dojadilo mi da iskačem iz mase sa srebrnim dobošima :lol:

a nove felge su kap u moru..koliko će me taj dio doć..

al ništa unaprijed..dok se to ne nabavi :icon_smile:
 
Član
Još jedan sitnica prije onog bitnog..

Danas pao proljetni inspekcijski servis za 1 čunu. :lol:

Više manje s autom je sve u redu..al me najviše zanimalo stanje akumulatora bez obzira što je vani sad relativno toplo i auto pali ko mina...stanje nije baš sjajno.
Dnevna svjetla su uzela svoj danak tak da sam sad "samo" na 25% kapaciteta aku-a tj.ubrzo bi trebalo napraviti njegovu zamjenu.
Auto dignut na dizalicu...pogledano odozdola(zapelo im za oko farbanje u remtincu) ugl. sve ostalo je OK.
Još su mi rekli da mi je stanje ulja u kočnicama pri kraju tj. da bi trebalo napravit izmjenu na sljedećem servisu.

Nabavljene su i 3 sitnice koje su ujedno i montirane prilikom inspekcijskog servisa.

1. okvir za filer s aktvnim ugljenom 1J0 815 648 A (24,72hrk)

2. usmjerivač zraka ili ti "pokrivka" (po etki :D) 6N1 815 645 A (28,16hrk)

3. podloga tablice za Superb (ne baš jeftin komad nasuprot kak izgleda) 8D0 853 419 D (33,98hrk)

Btw. u ova tri-4 mjeseca več se hrđa počela primat tam di su šarafi tak da smo sad to spriječili. :icon_biggrin:

Na kraju cifra s 1 na 100 čuna..al ok.

I danas navečer ...kad sam krenuo s posla..bacim pogled na kilometražu..pa rekoh da zabilježim ovaj mali jubilej...mojih prvih xx xxx km :icon_biggrin:

<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/-tdbfw40UyM&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/-tdbfw40UyM&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>

možda sam malo predugo snimal..možda je monotono i dosadno al nakon nakon 4 minute i 7 sek.. je ono pravo :cool:
i još je bila gužva na cesti..raja s posla ..pune trake..kasnije šleperi tak da se nisam baš ni na početku a ni na kraju mogao mirno dokumentirat ...al evo što je tu je :icon_smile:

mogao bi video u temu "potrošnja" tj. koliko vam auto troši..(na 205 je bilo 12,2 trenutne :123: valda zato kaj je vani toplo :lol:
 
Top