Das auto - projekt zwo <<KOMENTARI>>

Das auto - projekt zwo <<KOMENTARI>>

Član
golf ko golf
svaki trese i propuh u njemu :)

a ono sto se cuje je suvazacki prozor ima luft i na svakoj neravnini pocne da lupka,ne gine mu zamjena podizaca!

Ja sam zadovoljan .........

slijedi Mostar :)
 
Član
Pa moj AL cekam tvoj update ima 100 godina taman sam te mislio pitat kako napreduje ima li pomaka ikakvog jeli se radilo ista kad vidim update! Ova genralka mu je legla ko šaka na oko i zasigurno se vidi pomak u ubrzanju dobro golfacija nabire svaka cast! Nadam se da ce mo se vidit u mo pozzzzzzzzzz
 

Eko

Član
Al_Galone je napisao(la):
golf ko golf
svaki trese i propuh u njemu :)

a ono sto se cuje je suvazacki prozor ima luft i na svakoj neravnini pocne da lupka,ne gine mu zamjena podizaca!

Ja sam zadovoljan .........

slijedi Mostar :)

dobro je onda , a ide super stvarno da znas :)
sretno
 
Član
Ma neke sitnice me zadeverale ma nebi vjerovali,toliko sam vremena na glupostima izgubio mogao sam jos jedan motor ubaciti.
Hidropodizace sam nove kupio i ugradio kada sam radio glavu i to sam trazi samo originalne INA i jbg popusio foru,klepecu ko dizel! Na kraju vratio svoje originalne i auto je milina,jeste da se dva hidropodizaca malo cuju,ali posluzit ce dok ne nadjem original originalne :)

Valjda ce na bolje krenuti!
 
Početnik
Al_Galone je napisao(la):
Ma neke sitnice me zadeverale ma nebi vjerovali,toliko sam vremena na glupostima izgubio mogao sam jos jedan motor ubaciti.
Hidropodizace sam nove kupio i ugradio kada sam radio glavu i to sam trazi samo originalne INA i jbg popusio foru,klepecu ko dizel! Na kraju vratio svoje originalne i auto je milina,jeste da se dva hidropodizaca malo cuju,ali posluzit ce dok ne nadjem original originalne :)

Valjda ce na bolje krenuti!

Kako si ih postavio ? Po nekom pravilu, nove hidropodizace trebas potopiti u ulje par sati prije ugradnje kako bi se napunili uljem. Kad su u motoru, ne mogu se normalno napuniti jer ostane zracni dzep i onda klepecu ;)
 
Top