Das auto - projekt zwo <<KOMENTARI>>

Das auto - projekt zwo <<KOMENTARI>>

Član
Hvala svima na lijepim komentarima!

Kada se bude auto farbalo ici ce samo riginalna njegova boja,drzim se tog nekog originalnog izgleda koliko toliko,necu ici na extremne prerade kako sam i napisao na pocetku.

Sjedista su ociscena sa krpom namocenom u mjesavinu vode i Vanish-a.

teretanas je napisao(la):
Svaka cast za volju da se ovo dovede u red,cime si cistio siceve izgledaju puno ljepse?;)

Jos da mi ti ona sjedista zavrsis ih :icon_cry::icon_cry::icon_cry:
 
Član
AL svaka cast na projektu stvarno radis bez packe volio bih da si naso abf ali jbg moze i ovaj proc uz neke sitne prepravke moze se skocit na 150 horsa bez problemA! Puno srece u daljnjnjem radu samo pls izbaci ona dva pokazivača temerature :icon_smile: konzola je za popizdi**** :)
 
Član
Al_Galone je napisao(la):
Hvala svima na lijepim komentarima!

Kada se bude auto farbalo ici ce samo riginalna njegova boja,drzim se tog nekog originalnog izgleda koliko toliko,necu ici na extremne prerade kako sam i napisao na pocetku.

Sjedista su ociscena sa krpom namocenom u mjesavinu vode i Vanish-a.

teretanas je napisao(la):
Svaka cast za volju da se ovo dovede u red,cime si cistio siceve izgledaju puno ljepse?;)

Jos da mi ti ona sjedista zavrsis ih :icon_cry::icon_cry::icon_cry:


Jebiga druze neda djevojka,kaze skinem li nesto s golfa donji sam!:smajli16:
I ovo tvoji izgledaju super.:cool:
 
Član
teretanas je napisao(la):
Al_Galone je napisao(la):
Hvala svima na lijepim komentarima!

Kada se bude auto farbalo ici ce samo riginalna njegova boja,drzim se tog nekog originalnog izgleda koliko toliko,necu ici na extremne prerade kako sam i napisao na pocetku.

Sjedista su ociscena sa krpom namocenom u mjesavinu vode i Vanish-a.

teretanas je napisao(la):
Svaka cast za volju da se ovo dovede u red,cime si cistio siceve izgledaju puno ljepse?;)

Jos da mi ti ona sjedista zavrsis ih :icon_cry::icon_cry::icon_cry:


Jebiga druze neda djevojka,kaze skinem li nesto s golfa donji sam!:smajli16:
I ovo tvoji izgledaju super.:cool:


Znas kad kazes sebi "eh ovo moram imati" e tako sam ja sebi rekao za sjedista
dakle ja ih zelim ja ih moram imati
evo ja cu primiti batine od djevojke da tebe ne ruzi,jos cu i platiti sve to
jel posteno
reci toj djevojci da ce usreciti jednu pacenicku dusu
:D


@cnic_gsi

druze hvala na pozitivnim komentarima
drago mi je da se primjeti da zelim sve da bude kako treba
moze li samo pojasnjenje zasto da ukinem satice za temperaturu?

Prvobitno je to i bila moja ideja,samo jedan u sredinu,ali eto interesuje me zasto ti tako mislis?
 
Legend
wow !
ove nisam nikad vidio do sad
svaka cast gale
imam ti jedan 1.5" rub ako budes htio :cool:
 
Član
Ma onako na oko mi se ne cine da su krive,ali sigurno da jesu,mislim moraju biti bar malo,tako da cu ja njih odnijeti na ispravljanje za svaki slucaj da sam miran!

Mislim da su ove 047 dolazile na BMW-ima
Uglavnom drago mi je jer su 7J i ET je malo veci nego na RM sto znaci da ce naprijed biti taman!
A pozadi cemo ih navuci na 8J i mjera!
 
Član
Drama drama felge su naopako mocne jos kad nabacis rub od 8j kao sto si reko bit ce rulaaa! A mislio sam jer imas dva ista sata od temerature od 3 i ja bih ostavio sve tri cukice i đasvi mi se opasno ali da je stavit neku cukicu od necega drugog temp. ulja itd...
 
Top