Das auto - projekt zwo <<KOMENTARI>>

Das auto - projekt zwo <<KOMENTARI>>

Član
Nisam ih potopio u ulje jer su vec bili uglavnom puni ulja,
ali smo zato nakon montaze glave iskopcali bobinu i lagano verglali da pumpa napuni glavu uljem i potpopi hidropodizace i onda ostavili tako potpopljene dok nismo namotirali deklo,usisnu granu i ostalu kompaniju,minimalno jedan sat je trajao proces
 
Početnik
mene zanima kakvi su planovi za ovo auto? idesh na "sminkeraj" ili ce za race da bude? a ako ce za race, reci nam kakvi su planovi oko radova na motoru i dali ih ima uopste torbo nitro kvatro :)
 
Član
Auto se prvenstveno radi za SR kako sam i napisao na pocetku projekta.
Primarno je za to i uzeto i cilj je napraviti auto od 15sec tj auto za 15sec klasu,
dakle napraviti 15.0sec vrijeme auta ili nize i onda cemo staviti slikove i malo olaksati auto i ABD bude blizu 14.5sec.
Mozda slijedece sezone ako bude bilo dovoljno para bregaste od Schrick,pa onda nekad vece ventile na glavi i bas maksimalna obrada glave i na to sve Nitro.
Ali o tom po tom,primarno je dobiti auto koje se moze voziti po gradu i voziti SR klasu 15.
Naglasak je na neki old school jer mi se to svidja i radim ga onako malo i za sminkeraja cisto jer mi je cejf,
auto nece nikad na styling ili nesto slicno,vec je to sve za moju dusu ali prvobitno za SR.

Jesam se nasrao :D:D
 

sUx

Član
Al_Galone je napisao(la):
Auto se prvenstveno radi za SR kako sam i napisao na pocetku projekta.
Primarno je za to i uzeto i cilj je napraviti auto od 15sec tj auto za 15sec klasu,
dakle napraviti 15.0sec vrijeme auta ili nize i onda cemo staviti slikove i malo olaksati auto i ABD bude blizu 14.5sec.
Mozda slijedece sezone ako bude bilo dovoljno para bregaste od Schrick,pa onda nekad vece ventile na glavi i bas maksimalna obrada glave i na to sve Nitro.
Ali o tom po tom,primarno je dobiti auto koje se moze voziti po gradu i voziti SR klasu 15.
Naglasak je na neki old school jer mi se to svidja i radim ga onako malo i za sminkeraja cisto jer mi je cejf,
auto nece nikad na styling ili nesto slicno,vec je to sve za moju dusu ali prvobitno za SR.

Jesam se nasrao :D:D

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: :icon_exclaim:
 
Član
Ma al ti imas vec sada visoki 14 sa slikovima! Golfacija extra sta reci bas mi se đasvi zato i pratim projekt od pocetka a potrosnja je mizerna za auto koje je za SR dizlo pravi :lol:
 
Član
cnic_gsi je napisao(la):
Ma al ti imas vec sada visoki 14 sa slikovima! Golfacija extra sta reci bas mi se đasvi zato i pratim projekt od pocetka a potrosnja je mizerna za auto koje je za SR dizlo pravi :lol:

ja bih volio da je tako kao sto kazes,
ali eto vidjecemo
ja sam rekao necu slickove dok 15.0 ne odvezem :D

jos malo fali golfu da bude brz kao sto je fabricki fiat bio,a da bi stigao fiata u sadasnjem stanju trebace jos koja carlamica :D
 

Eko

Član
vjerujem ti za potrosnju, jos ako si sam bio 100% je tako... ja sam 2-3 puta mjerio u Mostar kad sam isao na SR , prosjecna potrosnja bila 6.7l na 100km , u to spada put GZ do Mostara otvorene, i takmicenje :p
 
Član
Ajde bas ce mo vidjeti tko je upravu ja mislim da ih imas sumnjam da se varas ali eto ja bih volio da ti probijes u trines klasu :lol: najradie, ali polako boze zdravlja bice i to pozz
 
Član
Vidjecemo sta ce subota donijeti,
nisam zadovoljan gripom sa ovim sadasnjim gumama,
mislim da bi mi se auto preporodilo na slicku i to 195/55/15 ali nista prije iduce sezone

Sretno svima u Mostaru!

i vidimo se dole
 
Član
Neznam dali si me prepozno ali sjecas li se da sam ti upo kada sam ti cestito na stroju u predstartnoj zoni, i navijali kad si se vraco :cool:!??? Nebitno ja sam ti rekao sa slikovima bi mogao ici 14.5 i nesto sitno :icon_smile: svaka cast jbg probio si klasu ali vise srece drugi put! Pozzz
 
Top