CS 1.6 ( ADRIA - gaming )

CS 1.6 ( ADRIA - gaming )

Član
Vidi ovoga dragona, ja pokusavam ovdje da dignem server na noge on tamo reklamira druge servere...sto si taki bola :icon_cry:


A one djidje midje ne planiram skdiati, jer ipak sam nekako pravio sa ciljem da ovo bude server za opustanje i zafrkanciju, za cisto napucavanje...servera kojima je u prvom planu cista igra za najbolji score ima ionako dosta ;)

A i kad se treba ozbiljno zagejmat imam mix mod, pa kad njega startam preko konzole, on automatski pogasi sve pluginove, i ostavi samo one nuzno bitne za igru ;)
 

MTR

Član
e de tibore svega ti ubaci normalne mape , noz , rats i jos par koje sam zatekao su bezze do bola, zna se koje se mape mechu po drugim serverima i uvijek su puni .
i povecaj broj ulaza na server bar 18,24, ili koliko mozes ( il kako to vec ide nemam pojma )
 
Član
tibor987 je napisao(la):
Vidi ovoga dragona, ja pokusavam ovdje da dignem server na noge on tamo reklamira druge servere...sto si taki bola :icon_cry:


A one djidje midje ne planiram skdiati, jer ipak sam nekako pravio sa ciljem da ovo bude server za opustanje i zafrkanciju, za cisto napucavanje...servera kojima je u prvom planu cista igra za najbolji score ima ionako dosta ;)

slazem se za zafrkanciju....nema klinaca i sve je super..zeza i slicno;)

A i kad se treba ozbiljno zagejmat imam mix mod, pa kad njega startam preko konzole, on automatski pogasi sve pluginove, i ostavi samo one nuzno bitne za igru ;)

MTR je napisao(la):
e de tibore svega ti ubaci normalne mape , noz , rats i jos par koje sam zatekao su bezze do bola, zna se koje se mape mechu po drugim serverima i uvijek su puni .
i povecaj broj ulaza na server bar 18,24, ili koliko mozes ( il kako to vec ide nemam pojma )

bilo bi dobro da ima vise igraca
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Je, istina ovo sto dragon pise i ja zapucam cesto po zidu i ako je neko iza, odmah znas. Anese i meni je neki Logitech mis od 10-15 KM, star par godina, sam nekad pobudali pa mi digne u Canteru nisan ka nebu il kad se hocu nekad okrenuti, on to ne uradi kako bi trebao, nego nesto kao preskace i sl.

Par puta sam pomislio da mu snjuru iscupam u takvim situacijama, kad me koknu zbog njegove gluposti :icon_biggrin:

Mom misicu ima tacno 6godina..:D
 
Član
MTR je napisao(la):
e de tibore svega ti ubaci normalne mape , noz , rats i jos par koje sam zatekao su bezze do bola, zna se koje se mape mechu po drugim serverima i uvijek su puni .
i povecaj broj ulaza na server bar 18,24, ili koliko mozes ( il kako to vec ide nemam pojma )

Pa i igraju se nromalne mape drug, moze biti da si ti nagazio na predkraj napucavanja kad smo vec sve izigrali po milijun puta ;)

A sto se tice vise slotova, pa sad moram i tako uplatiti server, pa cu dignuti za 4 ili 6 slotova...samo mi mrsko da bezze bacam pare na vise slotova, a da ovo bude ono fora jos par dana i papa-adio onda a server ostane prazan a preplacen...kontash :icon_question:;)
 
Član
Bio u skoli pa nisam mogao bit na serveru bicu za jedno sat ;)

Sta se prepirete koji vrag, ako te optuzuju sa chit boli te uvo kuliraj meni kad reknu imas ja snimim kako igram i posaljem im. Nemojte bezveze optuzivat lika dok admini ne vide dali ima chit il ne. Dragon nemoj ovde postavljat IP od drugo servera otvori sebi temu pa postavi ;)

P.S. Moram danas forum za server odradit :icon_biggrin:
 
Top