CS 1.6 ( ADRIA - gaming )

CS 1.6 ( ADRIA - gaming )

ma ne mogu s onim levatom citerom, smijesan lik....
a dragon je budala, ono nije covjek, ono je zivotinja :lol::lol::lol:
 
Član
Jebiga, kao sto ti branis dragona sad bi ja trebao duha, gledao sam frajera svo vrijeme, par puta sam pomislio da ima mozda wh, al' onda vidim da puca u skroz pogresnom pravcu.....ne volim optuzivat' bezveze, al' bi zato volio da vidim kako bi se drzali u lan partiji :) to su bila vremena :)
 
Kad god zelite samo javite moze i lan neka nocna pucacina 3-4 sata ja sam Za , bez uvrede al prvo pogledajte koliko ste vi bili losi pa onda moje pucanje , trizex trcis prema meni i pucas ne ubijas me ja se okrenem i ubijem te , znaci dat cu ti par servera gdje ja ne mogu meda cim izviri noga ljudi usta te opale , imam malo i opreme nekih 150km i igram onako beze svako vece udjemo satak opalim a igram vec sigurno preko 6 godina ;)
 
Član
Kao sto rekoh, ne volim optuzivati u prazno :) zato nisam nista ni rekao, nego predlozio LAN i igru uzivo :) a ja sam ruku na srce davno prestao ovo igrati, zadnji put u 4tom srednje, znaci 6 godina, tako da je malo reci da sam los :D
 
o tome ti pricam :D kad udju ova raja boki i kompanija ne razlikujem se puno tako da je tvoj team bio odron veceras posebno onaj duh sto igra 6 godina :lol:
 
Član
zen_3dom je napisao(la):
simpaticno za igrati, jos kada bi nekada admini naletili pa vjecite citere kao onog lika s nickom Duh banovali za stalno, bio bi jos bolji, a ovako lik 10 partija levat odjednom najjaci na serveru, smijesno :icon_biggrin:

Sto si se ti okomio na mene, ko ti je kriv sto neznas :D
Dragon je druga prica cudan lik

trizex je napisao(la):
Jebiga, kao sto ti branis dragona sad bi ja trebao duha, gledao sam frajera svo vrijeme, par puta sam pomislio da ima mozda wh, al' onda vidim da puca u skroz pogresnom pravcu.....ne volim optuzivat' bezveze, al' bi zato volio da vidim kako bi se drzali u lan partiji :) to su bila vremena :)

Realan covjek ;)
 
Little Dragon pratio sam tvoju igru.mozes ti pricat da si ti igrao i 20 godina cs al ti koristis wh.pratio sam tvoju igru.znas sa koje strane ce ko doc.tu pricu pricaj nekom drugom
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
Hahahha jesil ti cuo za slusalice , smjesan si ;)
3metka 3hs to je nemoguce i tako 4-5 partija uzastopno. Sad reci slusalice igraju zatebe i ciljaju :D

Imam prijatelja koji veoma dobro igraju cs-a i idu po raznim turnirima sirom europe. Pa im se to nedesava ;)
 
Top