CS 1.6 ( ADRIA - gaming )

CS 1.6 ( ADRIA - gaming )

Član
Little Dragon je napisao(la):
onda se i ti i prijatelji objesite , sta je vama cudno na snow mapi majko mila vidi se da nemate pojma ;)

Pogledaj sa tolisnim ciljom ja tebe nemogu pogodit u glavu ti mene trizu i jos lika pogodis u glavu sa 3 metka i svaki put skines tacno 116hp
De nebudi smjesan ofiras se beze, jedino ako si ti nesto nadprirodno pa ti polazi od ruke to.



Uploaded with ImageShack.us

Btw Mi igramo kantera da odmorimo i da se zafrkajemo nije zanjmljivo koristit cit mogu ja uzet wh brzo trcanje pa se poigravat sa vama ;)
 
jarane kakva ti je ovo rezolucija losa obi brojevi ti veci od puske :lol: , buraz igram na 22" monitoru sa Razer Copperhead misem i Razer podlogom , a to za 116 ako nisi svatio svaki head je 112 ili 116 na ovom serveru udji s nekim pa probaj , kao sto rekaoh nemam se sta pravdati vi svoje ja svoje ima hvala Bogu admin pa nek banuje ako misli da sam citer ;)
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
jarane kakva ti je ovo rezolucija losa obi brojevi ti veci od puske :lol: , buraz igram na 22" monitoru sa Razer Copperhead misem i Razer podlogom , a to za 116 ako nisi svatio svaki head je 112 ili 116 na ovom serveru udji s nekim pa probaj , kao sto rekaoh nemam se sta pravdati vi svoje ja svoje ima hvala Bogu admin pa nek banuje ako misli da sam citer ;)

Ja sam vako namjestio i vako sam navikao da igram od verzije 1.5 ;)

Sve je ok, ali nemozes mi reci da od 15kills ti napravis 13hs sa 1metkom ;)
 
Zasto da ne ? Al et nisi prvi koji je sumnjao u mene cesto dobijem ban al ne da se meni pravdati po forumima , imam onaj SS sto ostane kad te banuju pa evo zadnji put da vidis da ljudi prave gresku...

 
Član
Ma nebitno drug netrebas se ni meni pravdat, ako mozes to uradit svaka cast tebi. Ja nemogu ni priblizno a igram cs-a gotov 7god ;)

I ovdje ti je skor 29:14 a kad si snama igrao 50:4 :D
 
Član
Ne bi rekao da Dragon ima cit, istina je da ste vi jako losi. Ja se na 50% servera samo borim da ne budem u gadnom minusu, a ovdje pobijem vecinu ko od sale, zajebajem se sa pumpericom okolo. Slusalice mnogo pomazu, posebno na malim mapama. A ako Dragon igra dugo tu igricu, onda stvarno moze cuda uciniti. Jako je precizan i uz to ima mali lag, obicno ping do 25, tu ja sa pingom 50-60 i da igram isto kao on, nemam nikakve sanse. Jer on mene je vec nanisanio, kad ja njega tek vidim. Tu jedino neki stek pomaze i nista drugo. Imam ja jarana on igra od 99-e CS, njega banuju na 80% servera gdje udje, odmah jer je kao citer, a lik igra regulara, samo igra super. Ja prvi put za CS cuo prije nesto vise od godine dana i udjem ponekad na igricu, ne mogu ja onda ni priblizno tako igrati...
 
ovdje sam taman se raspucao i zaljepise mi bananu :lol: a tamo vala jedino si me ti ubijao ako si ti onaj Duh , trizex trci i puca isparava neznanje iz njeg tako i onaj kekec kako vec sto je bio , i buraz ako igras 7 godina i cucnes kad pucas onda ne znam sta si radio tih 7 godina , ostavit cu ja ovdje IP od servera jednom kad budem igrao navece pa da vidis kako ljudi tuku puskama usta :cool:
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Ne bi rekao da Dragon ima cit, istina je da ste vi jako losi. Ja se na 50% servera samo borim da ne budem u gadnom minusu, a ovdje pobijem vecinu ko od sale. Slusalice mnogo pomazu, posebno na malim mapama. A ako Dragon igra dugo tu igricu, onda stvarno moze cuda uciniti. Jako je precizan i uz to ima mali lag, obicno ping do 25, tu ja sa pingom 50-60 i da igram isto kao on, nemam nikakve sanse. Jer on mene je vec nanisanio, kad ja njega tek vidim. Tu jedino neki stek pomaze i nista drugo. Imam ja jarana on igra od 99-e CS, njega banuju na 80% servera gdje udje, odmah jer je kao citer, a lik igra regulara, samo igra super. Ja prvi put za CS cuo prije nesto vise od godine dana i udjem ponekad na igricu, ne mogu ja onda ni priblizno tako igrati...

Dugo i ja igram istina da nisam odavno igrao ima sigurno 6mjeseci mis mi je kineski neki od 10km :D ping veliku ulogu igra ali u mene je do 25, samo od 50kills napravit negdje od 40hs mislim da je nemoguce
 
I jos jedan problem kod ovog servera je sto kad pucas pise ako nekome oduzimas health tako da znam gdje se ko nalazi kad pucam kroz zid jer mi fino napise koliko sam mu oduzeo , ja bi to ukinuo da sam na vasem mjestu samo vam i lag povecava svaki dodatak koji inace ne ide uz server , one puske za ledjima i tako te dzidze
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
ovdje sam taman se raspucao i zaljepise mi bananu :lol: a tamo vala jedino si me ti ubijao ako si ti onaj Duh , trizex trci i puca isparava neznanje iz njeg tako i onaj kekec kako vec sto je bio , i buraz ako igras 7 godina i cucnes kad pucas onda ne znam sta si radio tih 7 godina , ostavit cu ja ovdje IP od servera jednom kad budem igrao navece pa da vidis kako ljudi tuku puskama usta :cool:

Ja sam Duh:D
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
I jos jedan problem kod ovog servera je sto kad pucas pise ako nekome oduzimas health tako da znam gdje se ko nalazi kad pucam kroz zid jer mi fino napise koliko sam mu oduzeo , ja bi to ukinuo da sam na vasem mjestu samo vam i lag povecava svaki dodatak koji inace ne ide uz server , one puske za ledjima i tako te dzidze

Da to si u pravu i one specijalne efekte, bas sam skontao da mozes biti kroz zid pomocu hp-a ;)

Little Dragon je napisao(la):
eo udji malo ovde , i ovaj je server srednja klasa al bar ljudi pucaju normala , 88.198.45.207:27103

eto me
 
Član
Je, istina ovo sto dragon pise i ja zapucam cesto po zidu i ako je neko iza, odmah znas. Anese i meni je neki Logitech mis od 10-15 KM, star par godina, sam nekad pobudali pa mi digne u Canteru nisan ka nebu il kad se hocu nekad okrenuti, on to ne uradi kako bi trebao, nego nesto kao preskace i sl.

Par puta sam pomislio da mu snjuru iscupam u takvim situacijama, kad me koknu zbog njegove gluposti :icon_biggrin:
 
Top